Poznáte najlacnejšiu spoločnosť na prepravu tovaru?

denisocka
6. okt 2008

baby poradte,

sedačku som už vybrala 😀 len ako ju dopraviť od Trnavy k nám na východ co najlacnejšie - cca 300km

vraj existuju nejake prepravne spoločnosti čo zbieraju viac zákaziek a potom naraz ich rozvažaju,poradte,plíííííííííííís

bibula
6. okt 2008

denis,denis,ty vyberas sedacku a ja uz ze kde si ,ved som ta nevidela v gmaily uz tri dni 😀
ten obchod nema pobocka aj niekde u vas pobliz?

denisocka
autor
6. okt 2008

ale ja som tu,ale mam plny noťas virusov a gmail nefunguje,teda iba ak reštartujem modem a veru sa mi nechce chodiť o poschodie nižšie

nie nema,iba by mi vedeli zabezpačiť,je to výroba priamo

bibula
6. okt 2008

a nemate niekde pobliz nabytkarstvo co od nic h vykupuje?

maruschka
6. okt 2008

denisocka,ono-väčšinou sa to prepočítava na objem prepravovanej veci-niekde berú do úvahy kilá,niekde rozmery/napr.Ikea berie do úvahy rozmery a okres,do ktorého si chceš nábytok previesť/...My sme si z IKEI vybrali dve sedačky a ani nechcem vedieť, koľko bude stáť preprava..Za posteľ nám to vyrátali na 1600 Sk..

Väčšinou sa to tak robí,že do 20 km je rozvoz zdarma a potom sa to začína prerátavať..Ja som rozmýšlala,či by nebolo dobré,niekoho si zajednať, kto chodí cez BA s nákladným autom.Alebo si u nejakeho známeho zajednať, naprílklad Aviu a na vlastné náklady ísť pre to..

Alebo ešte jedna možnosť-ísť do Poľska,hneď za hranicami sú nábytkárstva a tam predávajú ten istý nábytok,čo napríklad v ASKU,MERCURY MARKET/c alebo k/..naša teta si tam kúpila krásnu kožennú sedačku,drevo masív,nepúšťa farbu,nepraská,jednoducho kvalita-už ju majú 3 roky-a 30 tis..U nás na Slovensku videli tú istú za 54 tis..Ideš tam,zaplatíš 1000 ako zálohu a oni ti to za ďalšiu tisícku privezú až do domu-a vôbec im nevadí,kde bývaš-či v BA alebo KE..Odtiaľ je preprava lacnejšia,ako zo slovenského nábytkárstva domov..

maruschka
6. okt 2008

ježiškomarienka,že koženná s dvoma n..tak sorry za všetky chyby,už mi dnes celkom hrabe 😀 😀 😀

denisocka
autor
6. okt 2008

ja už mám vybrate od trnavy,z polska nechcem - žial,chcem slovenske

a z ikea odvoz ťažko,to nejaka taka nezavisla firma

akurat z REMAXu odpisali,že oni sedačky nevozia 😠

kamakorka
20. apr 2011

ahoj. aj ja hľadam nejakeho najlacnejšieho kuriera, aby som mohla poslat kočar. nevies o niecoM? diky

zuzkazuzicka31
28. okt 2017
Používateľ zuzkazuzicka31 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzkazuzicka31.

Caute baby, prepacte ze ozivujem tento stary prispevok, ale mozno niektorej pomozem..

Stahujeme sa a hladala som lacnu prepravu (tak som nasla toto forum) narazila som na https://www.getshipment.sk - stranka na ktoru som zadala svoj dopyt a prepravcovia mi zacali davat cenove ponuky a takto si samozrejme zrazili cenu. Cize som sa nakoniec prestahovala o tamer polovicu lacnejsie ako by to bolo priamo cez firmu ktoru som sa chystala oslovit.