Poznáte niekoho, kto pečie torty v Bratislave?

hanam
4. aug 2009

Nepoznate v BA niekoho kto pecie torty? Kontakt prosim do IP. Chcela by som dat upiect narodeninovu tortu, taku specialnu. Ak mate dobry kontakt prosim napiste. Dopredu dakujem.

rapi
18. feb 2014

Ahojte, ak by mal niekto zaujem, tu su moje torticky: https://www.facebook.com/monika.czupekova/media...
Priveziem aj do BA 🙂

lienocka75
16. mar 2014

@sonyela
Dobrý, potrebujem tortu pre dcérky na piatok 21.3., som z BA Petžalka. Prosím kontakt, prípadne foto tortičiek. Ď.

dadulienka
25. mar 2014

Ahojte baby, ja ln taka rada pre tie čo chcete predávať torty. Treba si na stránku dať k tortám popis z čoho sa torta skladá a hlavne CENU... človek ked niečo rýchlo zhána alebo si len vyberá, nemá čas teraz písať na každú adresu a potom komunikovať a zistovať ceny, najma ked sa napr. rozhoduje medzi 5ks...a pod...
Aspon mna to odradí vždy, potom radšej objednám po klasikách ako je cukráren DANELA, IHRO, LUDVIK... ale teda mala by som aj záujem vyskúšať od nejakej maminy.... no ale ked sa nedá tak sa nedá....

aja7
29. apr 2014
maria223
6. máj 2014

@sonyela Dobrý den, mali by sme zaujem o torty na detske oslavy, mozte nam prosim poslat kontakt na vas, dakujem!

bibi_bianca
13. máj 2014

@sonyela
poprosim kontakt na web stranku

trnava11
27. máj 2014

Neviete mi poradiť kde robia dobré a pekné torty na krst v okolí Trnavy?

veronkaj
9. jún 2014

@dadulienka ahoj
ono je to síce fajn mať pri tortách cenu v obchodoch - no bežné žienky čo pečú doma nepečú podla normy že tam musí ísť presne tolko krému, tolko ovocia atd, ale podľa toho ako to treba a každá torta je iná
závisí od korpusu, krému, ovocia a ozdôb. nám už obchodové nechutia vôbec, aj to čo deklarujú že maslo tak maslo je len nie také % ako má byť alebo miešané z heliou a podobne.
a korpusy tiež málokedy sú klasické poctivé väčšinou z polotovarov, šlahačky bud pol na pol alebo väčšinou rastlinné.

clauda2010
20. jún 2014

Dobry den potrebovala by som upiect tortu v tvare zirafy pre svoju dvojrocnu dceru musi byt bezmliecna nahradena rast mliekom a rast. Tukmi najde sa taka z ba ? Dakujem

dadulienka
26. jún 2014

@veronkaj nechapem co chces povedat.. resp. ako by si to normal predstavovala pri stovkach ponuk.... ked nieco predavas treba mat cenu... ked zakaznik povie ale ja chcem viac ovocia alebo vacsiu tortu tak sa cena mení... ved to je kazdemu jasne... A tou normou tiez neviem o myslis...ved kazdy vari, pecie podla nejakeho vlastneho receptu...a ten si myslim sa nemeni pri tej istej torte aj ked ju robis 100stí krat....to by ako dopadlo.. 😀 . takze cenu vie samozrejme si stanovit....

krtikcertik
27. jún 2014

Maminky prosím o kontakt na daakú šikulku ktorá pečie tortičky / najlepšie BA2./ narodeninové k jednému rôčku?vdaaaka mail: lubienka@sleepy.sk

simona2210
2. júl 2014

ahojte, ak by ste chceli upeciem tortu podla poziadaviek. je to moja zaluba.. som zastanca chutnych kremov bez margarinu, ziadne umele chute. v mojom fotoblogu najdete moje posledne torticky.
BA a okolie. ak by mal niekto zaujem , kontaktujte ma na simona.kukuckova@gmail.com

xlucia
13. júl 2014

@simona2210 viete tortu aj doviezt?

simona2210
14. júl 2014

zalezi kam...ale v podstate by to nemal byt problem. napiste mi spravu odkial ste 🙂

sarianna
12. aug 2014

@simona2210 pekny den, potrebujem tortu na nedelu 17.8 , mali by ste potencialne cas ?

armimi
12. aug 2014

Maminky a v okoli Trencina mi viete poradit kto by piekol torty? Dakujem

simona2210
14. aug 2014

@sarianna pekny den aj vam , bohuzial tento vikend uz jednu tortu peciem na narodeninovu oslavu.

gabika_vin
13. okt 2014

Dobry den. Potrebovala by som mensiu tortu (cca 12 porcii) pre syna na oslavu narodenin - 1.rok na tuto sobotu 18.10. Lokalita Bratislava 4. Nasla by sa niektora z mamiciek - tortickariek, ktora by mala cas a mohla mi poslat ponuku? Dakujem

alcahelca
23. okt 2014

@rapi ahoj, môžem sa opýtať, potrebovala by som spraviť tortu na 2.novembra (nedeľu), dalo by sa? môžem napísať IP (aby som vedela aj odkiaľ presne ste, a koľko cca stojí taká tortička) - na krstiny 🙂
dakujem

eva.macko
10. mar 2015

Ahojte, ak by niekto mal záujem o penové tortičky (BA) - pošlem info a foto tortičiek ...Výborné! 🙂

miselka007
24. jún 2015

Ahojte viem ze je toto uz stara diskusia ale zacala som piect torticky a bola by som velmi rada ak byy mal niekto zaujem.Aspon by som sa zdokonalovala a boli by stale krajsie a krajsie.POmozete tym havne mne a vy si pochutite 🙂

barbi211
27. okt 2015

@ricky
Ahoj mala by som zaujem o tortu vedeli by sme sa niako telefonicky dohodnut poslite mi prosim vas tel a zavolam vam
Dakujem

miselka007
27. okt 2015

@barbi211 ahoj aj ja peciem a som z Biskupic 😊 kludne napis IP ak chces

bebenka23
9. dec 2015

@eva.macko Ahoj, posli mi pls do spravy foto penovych toriet, aj ci robis aj plnene a akou plnkou. dik ;).

mimma2011
29. dec 2015

Ahojte, potrebovala by som upiecť tortu na narodeninovu oslavu dcerky s temou Frozen. Nájde sa tu šikovná cukrárka z BA alebo blízkeho okolia? 🙂 Kludne mi napíšte ponuky na mail kubasova.miroslava@gmail.com. Bolo by to min pre 10-15 ludí. Dakujem 🙂

pericolosa
3. feb 2016

@natalieperez ahoj no, ja by som ti upiekla tortu ale som z petrzalky

natalieperez
3. feb 2016

@pericolosa ďakujem, ale to som zhanala pred dvoma rokmi

marynkab
10. apr 2016

Ahojte, hladam nejaku sikovnu cukrarku v Bratislave ktora by mi vedela urobit tuto torticku (vid foto) za susedsku cenu 🙂 , ale v mensej podobe. Rozmery: spodna cast- max 15cm a horna - 9cm. Ozvite sa mi prosim do spravy 🙂

jenny
12. máj 2016

Ahoj viete mi poradit nejaku cukrarku, ktora by mi vedela upiect tortu na nedelu 15.5. Mala torticka cca 8-10 porcii, nie z marcipanu ale obliata cokoladou, prip. hore dozdobena ovocim.

evkafabri
12. máj 2016

ahojte. skuste koolace.sk Majitel a pekar bol moj sef v Corny cafe (co bola najuzasnejsia cukrarnicka/kaviarnicka v BA - pred par rokmi to vzali iny a je to vidiet) a okrem toho, ze to je jeden z najcestnejsich a najpracovitejsich ludi, ktorych som v zivote stretla, pecenie ma ozaj od Boha. jeho mrkvova alebo rozne cokoladove torty, to je daco famozne.