Poznáte web stránky na pozeranie filmov online?

erikasadek
24. mar 2009

ahojte dnes som s hrozou zistila , ze aj kukni to , je zrusene, kvoli porusovaniu prav..
ja tie filmy nestahujem, ale pouzivala som to hlavne pre syna takto pozeral niektore rozpravky, v nasom jazyku, a ja zase som si pozrela film v rodnom jazyku , cloveku to chyba, ked je von....

poznate neake ine, web stranky , kde sa daju pozerat filmy, rozpravky, alebo muzika.. teda je mi jasne ze su to piratske stranky; ale len na pozeranie mi staci...
dakujem vam... 🙂

erikasadek
autor
24. mar 2009

babya hlasim ze uz ani pozeraj, nefunguje.. stiahnute filmy..mna porazi? podla mna oni to rusia vsetko naraz.. vsetky piratske siete.. 😠

kacenqa
24. mar 2009

erika, neviem, ci huste.sk je to, co hladas, ale je to myslim legalne...

erikasadek
autor
24. mar 2009

dakujem pozriem sa... 🙂
inak , nie je rusene, uz som sa zlakla,a le niektore nove filmy , uz nefunguju.. su zrusene, ; uz som sa aj zlakla, klikla osm na 5 filmov astale mi vypisalo to iste..
takze sa ospravedlnujem, v to m som sa zmylila..

zuzinr
25. mar 2009

Eak ja neviem, ja mam kuknito.sk prave zapnute a funguje to.

lkjhgfdsa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lkjhgfdsa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikasadek
autor
5. máj 2009

magor nie som urcite ja este pred mesiacom ked som klikla na tuto stranku tak mi vypisalo jedno a to ist e stranka zrusena kvoli porusovaniu prav ale nevadi nasla som dalsich 5 este lepsich

melory
5. máj 2009

svajdl. mi sme prestali vasu stranku pouzivat, lebo sa mi deti dostali cez nu na you tube a tam niektore tie preklady, pfuj, no hnus.

melory
5. máj 2009

no to som blazon, odpisala som svajdlovi a zrazu tu ieje jeho prispevok.....zacnem sa zaoberat paranormal. javmi

melory
5. máj 2009

a uz tu je....konik - konik - carujes?

erikasadek
autor
5. máj 2009

melory ahoj 😉

melory
5. máj 2009

ip

bill
25. máj 2009

ahojte pocujte chcem sa spitat preco zrusili kukni to a priste kde sa teras da pozerat filmi bez limitu alebo kto vie na akej stranke sa da zadarmo pozerat toto je sparta alebo dake filmi plis poradte diky 🙂 odpiste plis

maruschka
25. máj 2009

bill, ako viem, tak filmy bez limitu sú na takých ako čekni to, kukaj atď...to čo ide z megavideo je už na registráciu a poplatky...takže tieto stránky sú aj nanič-a tá kvalita filmov je o ničom..

mamartinka
25. máj 2009

koukej-xkrat.cz neviem ale presne ako sa to pise.musi sa tam tiez zaregistrovat.ked tak si to nahodte do googla 😉

bill
25. máj 2009

diky skusim to zatial a ak daco este napisem dufam ze este poradite a nevykaslete sa namna :D

svajdlenka
26. máj 2009

Pre Melory

To co je na mojej stranke je kontrolovane. To znamena, rozpravky, ktore na nej umiestnujem nie su v ziadnom pripade vulgarne. To ze veci z youtube funguju tak, ze po dopozerani videa sa daju pozriet vo video okne dalsie, ktore obsahuju podobne klucove slova, je ina vec. Toto ja vsak ovplyvnit neviem. Takze ma trochu zarazila tvoja reakcia. Stranku samotnu som vyrabal kvoli svojim detom a tie na nej aj rozpravky pozeraju. Neskor som ju spristupnil na internete. Ale po takychto reakciach zacinam zvazovat ci ju zase nestiahnem. Mozno som Tvoj pripsevok zobral prilis osobne, normalne nemam problem s kritikou. Ale tato stranka je moja srdcova zalezitost a venoval som jej vela casu. Navyse si stranka na seba nezaraba ako in stranky ktore vlastnim, a i napriek tomu jej venujem asi najviac casu.

bubba
26. máj 2009

svjadlenka 😅 😅 neviem co sa tym vobec zaoberas...co ty s tym narobis ze sa da cez to dostat na youtube 😀 😀 😀 neopovaz sa to zamykat ja som ti vdacna ze si moja dcera moze pozriet kopec peknych rozpravok 😵 uz som ti aj sem pisala ze dakujeme takymi "kritikami"by si sa mal zaoberat 😀 😀 😉 takze neopovaz sa nic rusit 😀

monty21196
30. máj 2009

ti ktori chcete pozrat filmy,rozpravky... chodte na stranky: www.itelka.tv alebo www.filmonline.sk

mmayo17
7. jún 2009

ahojte mam 11 hahaha trapas a chcel by som vam povedat ze filmy a rozpravky ozete pozerat na www.sleduj.org alebo www.sleduj.eu pajem prijemny zvisok dna 😀 😝 😅

mmayo17
7. jún 2009

prepacte ale nejak mi to tam nejde dat to sleduj.eu je zle nechapem 😨 ☹

linduska_
9. jún 2013

Existuje dnes vôbec nejaká stránka kde sa dajú filmy pozerať online? Baby, help!!

nataliavabcova
15. jún 2013

ahojte prosim vas či neviete o nejakej stranke kde sa da poozerat bezplatne filmy 🙂 zo sestrou mame radi hlavne komedie a zamilovane pribehy tak ešte raz vas prosime či neviete o nejakej stranke kde sa daju pozerat bezplatne filmy dakujem 🙂

mikajla123
19. jan 2014

Date mi nejake funkcne stranki na pozeranie filmov prosim vas 🙂

guantanamo
11. sep 2014

http://sledujonline.eu je celkom dobrý web na online filmy. Najnovšie filmy denne aktualizovane. Pozerám len tam...

spezo
4. mar 2015

http://yfilmy.sk/ táto ide stále

simsa001
8. apr 2015

ahojte 🙂 na akej stránke sa dá pozrieť rezistencia???

asilka11
30. apr 2015

@simsa001 ja ti odporucam www.pozerajfilmy.sk a je tam aj rezistencia tu: http://www.pozerajfilmy.sk/?mn_post=501

asilka11
30. apr 2015

Ja pozeravam tu ak vam to pomoze www.pozerajfilmy.sk 🙂 😵 😝 😝