Poznáte Zubnú kliniku SCHILL Dental v Karlovke?

eva.macko
19. júl 2009

Ahojte. Ma niekto skusenosti alebo referencie na sukromnu zubnu kliniku v bratislavskej Karlovke - Schill Dental??? Prip. nejaka ina. Dakujem za kazdu odpoved.

monicka32
19. júl 2009

Ahoj ,osobnu skusenost nemam ,ale kamoska tam zacala chodit asi pred pol rokom a velmi si pochvaluje a to ona ma velke problemi na ktore jej prisli az tam a dovtedy sa vsetci zub.tvarili ze je vsetko OK.Maju tam sice dost vysoke ceny ,ale nie o moc vysie v porovnaní s ostatnymi zub.A dneska sa uz platí za vsetko a clovek si rad zaplatí ked ide o zdravi a hlavne kvalitu. 😅 Dufam ze som ti aspon troska pomohla. 😉

eva.macko
autor
20. júl 2009

Ahoj. Krasne dakujem, to mi fakt pomohlo, lebo ja mam panicky strach zo zubarov a ja tak nanajvys na pohotovost uz s opuchom a sialenou bolestou. Tuto kliniku som nasla na nete a celkom sa mi pozdavaju, len som potrebovala este pocut aj nejake referencie. Takze dnes idem prvykrat, drz mi palceky, papa a pekny dnik

esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misicka1980
1. feb 2011

@eva.macko Zubna klinika Schill, neodporucam. Nikdy. Nie su to vobec odbornici ako sa tvaria. Pytaju strasne peniaze a kvalita ukonov je hrozna. Chodila som k nim a stacilo. Presvedcilo ma to, ked ma jedna pani zubarka presviedcala, ze mam pod korunkou kaz, preto mam napucnute dasno a mam tam hnis. A realita bola uplne ina. No nevadi. Su to len nenazranci, ktori nevedia co pytat za zuby.

lexus77
2. feb 2011

Podla mna su výborný odborbíci,ale bohužial pre obyčajnych ludi to neni,pretože tam pytaju nekresťanské peniaze...ved prečo by tam inak chodili vysoko postavení pani a damy....aj ked vo všeobecnosti myslím,že dnes už pomaly každy sukromný zubar je príliš drahy,o chvílu už aby sme si brali pôžičky ked potrebujeme zubara a naozaj mame nejaky problem so zubami🙂🙂

eva.macko
autor
6. feb 2011

@misicka1980 To mame velmi podobne nazory na tuto ,,Zubnu kliniku,,. Nepoznam cloveka, ktory u nich bol a bol spokojny. 🙄

sefinko2001
8. okt 2012

@eva.macko Podla referencii tuna ludia neodporucaju kliniku Schill.... Mal som v plane tam chodit, bol som na vstupnej prehliadke, no po precitanom som uz neni presvedceny o ich vysokej odbornosti. Moze mi niekto este pomoct rozhodnut sa, ma este dakto s nimi zle skusenosti?
Potrebujem ozaj dobreho odbornika... co poviete na p. Jozefa Šestáka z "Laser Dent"?
Vďaka ... piste na snoopy2001@azet.sk

peterko75
13. apr 2013

Osetroval ma lekar od Schilla, mimoriadne povrchny pristup, az neskor som si vsimol na ich stranke ze vsetko su to cerstvy absolventi, Schill je mozno dobry zubar ale ostatni , co uz mozu vediet po 2-4 rokoch praxe.
dakujem , tam ma uz nedostanu.
Petreko

majushka
13. aug 2013

Ja mám negatívnu skúsenosť so Schillom, určite neodporúčam. Narátala mi tam zubárka kazy skoro pod každou plombou za nehorázne peniaze, že by som si mohla ísť rovno auto kúpiť. Nezdalo sa mi to, lebo cca pred polrokom predtým som bola na preventívke u svojej starej zubárky. Najlepšie na tom bolo, že potom druhý zubár inde urobil rontgen, tiež panoramatický a že nemám žiadny kaz! Zdierači sú to. A ten zub, čo mi u Schilla akože robili, musel ísť aj tak von a druhý zubár (teraz už môj) krútil hlavou. Tak asi tak. Navyše čo čítam na nete na nich referencie, tak samé negatívne. Škoda, že som si diskusie neprečítala skôr.

bianco
17. aug 2013

mercedes
pytaju nehorazne velke peniaze,mam skusenost,ked som tam bol a chceli aby som si dal korunku za nenormalnu cenu. druha lekarka mi povedala,ze je to zbytocne,a este k tomu by ma to stalo velke prachy.a neodporucam,aj druhy lekari su dobry ,ale za normalnu cenu.

jakyso
14. feb 2014

Plánoval som navštívit kliniku Shill no po prečítaní vela negatívnych skusenosti na tomto a inych forach som to prehodnotil.

miskada
18. nov 2014

Ja môžem povedať len osobnú skúsenosť a to je, že mi dentálna klinika pána Schilla vyšla vo všetkom v ústrety. Mám veľmi plný pracovný čas a vedeli sme sa dohodnúť na termíne, ktorý asi nie je veľmi bežný. Tiež, ich práca bola veľmi profesionálna (dokonca mi ponúkli záruku na 5 rokov na prácu) čo som bola dosť v šoku, pretože som nad tým ešte takto nerozmýšľala. Snažili sa byť čo najviac bezbolestní a som veľmi spokojná. Na záver, ani cena nebola extrémna. Viem, že sa hovorí, že sú drahí, no poviem vám, že tomu tak nie je. Robila som si prieskum a sú na tom rovnako ako väčšina kliník. Ak zoberiem do úvahy služby a profesionálny prístup, je to podľa mňa jedna z najlepších kliník v Bratislave. Koľko ľudí, toľko názorov. Ja mám takúto skúsenosť. A odporúčam.

valy
13. mar 2015

moja rodina ma len velmi pozitivne skusenosti

dafnemunova
29. mar 2015

Mne tiez robili zuby, velka spokojnost . Robili mi s technologiou Cerec r. Ozaj nove zuby bez bolesti a cakania. Skusila som na vlastnej kozi. Trosku drahsie, ale stoji to za to. A zaruka 5 rokov. A hlavne uz mam pokoj so zubami !. 🙂

flakulka
9. apr 2015

@dafnemunova ahoj ,aké to máš zuby?? a cena??

insolka
10. apr 2015

Ahojte ja som dnes navstivila prvy krát tuto kliniku a aj ked ma to stalo dosť pomohli a narozdiel od inychdr. boli ochotny pomoct .Velke dakujem lebo ostatny lekary odmietli pomoct pri akutnom stave aj moj lekar s tym ze maju plno a je piatok a maju kratky den .tu mi pomoli a to som este zistila ze moj dr. dal na zle vycisteny zub plombu co mi sposobilo teraz problemi. 😠 😠 😠 ja len odporučam

dafnemunova
11. apr 2015

@flakulka robil mi predne jednotky a daval mi fazety. Najprv mi pekne spravili moj zub a potom ces pocitac zoskenoval moje zuby, pocitac na zaklade toho vyrobil presnu fazetu , ktoru potom nasadil na moj zub. Vsetko na pockanie!

insolka
12. apr 2015

@dafnemunova no niečo podobne ma caka mozes mi povedat co ťa to stálo myslim jeden zub?ďakujem

dafnemunova
16. apr 2015

Za tie dva zuby som platila myslim okolo 1000 euro, ale neviem ti presne povedat. bol v tom aj rontgent aj dentalna hygiena, oparava zubu....

mortimergranville
13. máj 2015

Objektivna realita : V Shill ambulanciách 🙂 cena výkonu nezodpovedá kvalite výkonu. Prvotriedna strategia reklamy , odborné dialogy v telerane a špičkové vybavenie s krásnou recepciou a sympatickými , empatickými recepčnými a sestričkami .....slovenské No.1 ,však čo viac slovenský ubolený pacient potrebuje? Lekára s praxou maximálne tri roky, ktorý nemá sebavedomie , PRAX a kapitál na vlastnú ambulanciu, keďže práve doštudoval....Avšak akonáhle získa zručnosť a know how z prvotriednej kliniky ODCHádza...........a takto to funguje roky. Ale každopádne treba Dr.Shillovi uznať , že za tých pár rokov vychoval a vykresal niekoľko šikovných , zručných odborníkov samozrejme so sklonom k podnikaniu a k primeraným výnosom 🙂
Objektivita týchto bloggov je kilometre vzdialená od reality v stomatologii a celeho systemu zdravotnej starostlivosti na Slovensku. Napr. domnienky typu, ak je niekto extremne drahý určite je aj extremne erudovaný a bezchybný profesionál (hahaha) . Alebo komentáre typu: ,,môj zubár je na priamu platbu a je drahý, za plombu som platil až 55 eur" ,k tomu vám venoval 40 až 60 minút . Pritom realne zubár na poisťovňu od vás zobral za plombu len 20 eur od poisťovne si však naboduje ďaľších 60 eur, venoval vám 20 minút,a možno vám dal len dočasnú hojivúú vložku lebo zub musí najskôr dôkladne preliečiť a na krk mu šlape ďaľších 5-10 pacientov, ktorých musí stihnúť tiež nabodovať....... Tak kto zarobí viac, kto urobí výplň dôsledne a kto kvalitne? Kto vám vyplní koreňové kanáliky lege artis? Kto vám doporučí najlepšie a najvhodnešie protetické riešenie?A kto vám bezbolestne vytrhne zub múdrosti?
A kto je tu vlastne dobrý zubár?

dafnemunova
13. máj 2015

Prave predvcerom som tam bola. 🙂 Dala som si opravit dalsi zub. Ja som samoplatitel, lebo som poistena v zahranici, ale chodim do Schill k Dr. Szabovi a vzdy som velmi spokojna. Aj predvcerom som bola spokojna. Prave tie vykony sa mi zdaju kvalitnejsie, ako ta ich recepcia , ktora by uz mohla prebehnut renovaciou. 🙂 Je pravda, ze tie ceny v porovnani s prijmami v SR su dost velke, ale radsej si priplatim a mam to vsetko bez bolesti a kvalitne. Mne osobne velmi vyhovuje profesionalny pristup, konzultacia s lekarom, ktory vam ukaze na monitore po rontgene ako to vlastne u vas v ustach vypada a co sa s tym da robit , aby ste mali holywoodsky usmev . 🙂 To co pisem je objektivine z mojho pohladu ako zakaznika. 🙂

insolka
15. máj 2015

@insolka tak maš to za sebou ako som sa dočítala a platila som 288 € za jeden zub ale spokojnosť a profesionalita na urovni narozdiel od inych kde zaplatíš a ani nevieš za čo..... 😝

ada715
9. jún 2015

Dr Schill nikdy viac. Chodila som tam isty cas, lebo som uverila mytu o ich odbornosti, najprv k jednej jeho mladej doktorke, ktora mala aspon ako taky ludsky pristup, potom velmi kratko k druhej, ktora bola stroha az arogantna. Ak to mam spatne zhodnotit, moja osobna skusenost je ta, ze len tahaju z ludi neskutocne peniaze, absolutne neumerne kvalite odvedenej prace.

kuko12345
2. nov 2015

Nikdy viac. Nehorazne peniaze. Rozvrta Vam zbytocne uz zaplombovane zuby, ktore Vas vobec nebolia a neni s nimi problem,len aby zarobili.A to co ma trapilo nevyriesil vobec.Skoda casu, bolesti a penazi.

kikuleenka
17. nov 2015

@kuko12345 prepac, ale ty rozhodujes, co si das spravit a co nie. Ja som tam bola, presne sme sa dohodli, co robit budeme a nic navyse sa ani nerobilo. Snazili sa navrhovat veci navyse, no ak v tom mas jasno, nutit ta nikto nebude 🙂 Nebolo to lacne, ale co som potrebovala, spravili lepsie ako som ocakavala.

evulienka22
4. jan 2016

Ahote, ja som tam tiez bola v roku 2009 mi robila 4 korunky hore a 4 dole tiez som tam isla kvoli ich reklamam, ktore si davaju dodnes kde sa da 😀 asi nemaju stalu klientelu. Berie mlade studentky bez praxe a tak to aj vyzera. Taktiez bola arogantna ked som si vybrala farbu zubov a navyse po roku a pol mi spodna vypadla, zaruka e 2 roky, ked som volala ze mi vypadla este sa na mna drzo ocapila ci som si neni sama na vine ??? Prosim, normalne som si cistila mala som cistokeramicku. Termin mi dali az o 2 tyzdne co sa moze este viac zub pokazit kedze korunka vypadavala, to ich nezaujimalo . Mna to nahnevalo( zarobili poriadne, drza namyslena fiflena) a takyto pristup, isla som k zubnemu v rakusku ten mi povedal, ze mi to zle zrezala korunka bola napäta, isla som do Trnavy tiez ma super ordinaciu tiez mi to potvrdil povedal to iste!! 😀 okrem toho m zbytocne zrezala 2 krasne zuby kvoli korunke dalo sa to urobit aj bez toho. Druha navsteva bola priamo v tej ich novej budove tam mi vyplnala nejaka ucnica dierku medzi dvomi prednymi krasnymi zubami, kde mi to robilli od strednej skoly, tato dama mi to tak zaletovala ze by ste sa zhrozili aj ja, ale co jej kolegyna mi tiez drzo povedala to mate dobre!! co som mala robit, zdalo sa mi to tam v cakarni ako keby mali svojich ludi s ktorymi sa velmi doverne rozpravali a keby som tam zacala robit paniku cumeli by na mna co chcem. ale mala som chut vyhladat novinarku a dat to do novin toto fakt nie je normalne. Nikdy viac. 😀

evulienka22
4. jan 2016

napr. teraz jedna kocka odporuca dr. Anna Lenartova v BA vraj zablombuje aj obrovske kratre, taku som mala v nitre, vsetci chceli len implantat a ona mi pekne z umelej bielej hmoty uroblila na nerozoznanie zub, ale uz je na penzii, bohuzial takychto zubarov uz tazko najdeme, ja uz chodim v rakusku tu maju este lepsiu moralku a boja sa zlej povesti.

scandya
10. jan 2016

Idem tam s dcerkou 6r. na opravu zubov v celkovej anesteze. Je tu niekto, komu robili zuby v celkovej anesteze? Bojim sa, ale moja dcerka viac, ani neotvori pusinku.

tomas2332
13. aug 2016

Ahoj my sme boli v schill dental clinic v prahe.nas syn ma autizmus takze sme nemali na vyber jedine celkovu anestezu.tyzden pred tym ako sme isli do prahy sme obvolali asi 15 klinik a vsade mali plno ,uz sme to chceli vzdat ale ze este jednu skusime a vyslo to.trhali 4 spodne stolicky a 4 horne stolicky blombovali.bolo to samozrejme drahe ale nelutujeme lebo syncek uz nema bolesti.my sme zatial spokojny.stalo nas to 22000 ceskych korun a ak budeme mat stastie tak nam to v uk preplatia.teraz chodime do pobocky v ziline a sme spokojny.osetruje nas doktor tomas pospisil .samozrejme ze kazdemu ponukaju nieco naviac lebo je to firma ktora musi pracovat zo ziskom ale kazdy moze odmietnut a ak sa mu nepaci pristup osetrujuceho doktora moze poziadat o ineho .

dagmar_o
3. apr 2017

@misicka1980 ja mám ten istý problém. Kde Vám teda pomohli? Dakujem vopred za info