Pozor na internetový obchod biga

olise69
19. feb 2009

Chcem Vás upozorniť na praktiky tohto obchodu, ktoré sa zahrávajú s dôverou kupujúcich. Objednávala som u nich tovar ešte v januári, mailom mi potvrdili prijatie obj., kontaktovali ma až dnes telefonicky s tým, že nemôžu dodržať cenu tovaru z objednávky(navrhli niekolkonásobne vyššiu, s čím som nesúhlasila) Keď som sa ohradila, že praktizujú zavádzajúcu reklamu atď.,žiadala vysvetlenie, prečo tá cena je úplne rozdielna ako uvádzali na svojich stránkach, pani mi povedala, že k tomu sa nevyjadrí. Odmietla som takéto telefonické info a požiadala, aby mi to dali písomne, a ja k tomu zaujmem adekvátne stanovisko. Dnes mi prišiel mail, kde mi stornujú objednávku a dovoľujú si dať výstrahu, že tento ich mail a každý priložený dokument su tajné a akékolvek prezradenie, rozmnozovanie, kopirovanie, distribucia alebo ine sirenie alebo pouzitie jeho obsahu je prisne zakazane.
Urobte si záver samy!

nika251
8. apr 2010

Ahojte. Pridavam sa tiez k nespokojnym, a sklamanym zakaznikom.
Pred tym ako sa mi narodil druhy syn, som si u nich objednala kocik. Objednavku potvrdili s tym, ze je na externom sklade.Jeho dodanie malo byt mesiac. Samozrejme, medzi tym mi volali, ci budem tu dobu cakat. Po dobe kedy som uz kocik mala pomaly dostat, volali, ze kocik nemaju, ze si mam vybrat druhy. Bola som maximalne sklamana a riadne im aj vynadala. Objednavku stornovali, ale ziadne utajovanie po mne neziadali. Asi preto, ze som to nechcela mat vsetko pisomne ! 😠 😠 😠 😠 😠

gabrielle7711
29. nov 2011

@bellablonde ahoj, ja som si od nich objednala NB, napisali mi ze tovar nemaju a ani nebudu mat, tak mi hned stornovali objednavku, no uz presli skoro 3 mesiace a peniaze este stale nemam na ucte, neodpovedaju na email a dovolat sa k nim je nemozne. dnes idem za pravnikom a davam ich na sud.. verim ze peniaze mi vratia spat. Mozes mi napisat ako to prebiehalo?? dakujem

nasraty_clovek
16. dec 2011

Ok nechysta niekto žalobu alebo sobne vyrovnanie sa skonatelom tejto firmy? som znacne nasraty a uvazujem aj nad fizickym utokom.

mona333
16. dec 2011

Ahojte, ja som si od nich objednala ruksak na NB a nemala som s nimi žiaden problém, všetko dodali v dohodnutom termíne.

sisaha
17. dec 2011

@nasraty_clovek
v redakcii sme maju kontakty na ludi, ktorí chystajú hromadnu zalobu, pridajte sa k nim
@gabrielle7711

peter1n
19. dec 2011

pozor na EU trading s. r. o. je to biga sk nekupujte od tejto firmy