Pozor na zámerne položené použité striekačky

maruschka
21. dec 2008

Dievčatá, založila som túto tému, aby som vás varovala pred nahorším škodoradostným žartom zo strany narkomanov, závislákov a pubertiakov...

Pred časom som čítala v novinách a dávali to aj v televíznych novinách, že v autobusoch, vlakoch, obchodoch sú medzi tovarom, v sedačkách úmyselne zapichnuté použité striekačky..Keďže sa to stáva len vo veľkomestách, nevenovala som tomu pozornosť...
Ale......dnes sestra s hrôzou zistila, že keď bola na nákupoch, niekto jej zvrchu do batohu hodil použitú striekačku a ona sa na nej pichla..Teraz je na pohotovosti a robia jej krvné testy a dúfame, že nechytila žiadnu inf. chorobu..

Nenechávajte si nikde volne položené alebo otvorené batohy, tašky, kabelky,igelitky s nákupom-môže sa to stať aj vám alebo vašim deťom.. ☹ ☹ ☹

mixka
21. dec 2008

nemam slov 🤐

janka196
21. dec 2008

😲 😲 😲 to je strasne

mikalove
21. dec 2008

strašné čo sa už deje 😠

bubba
21. dec 2008

tomu sa hovori dobrocinna nadacia od srdca k srdcu 😅 😅 😅 som zhnusena.diky za varovanie.ludia su nasi najvacsi nepriatelia 😠

dididi30
21. dec 2008

😲 😲 😲 😲 ☹
humus 😠

nawal
21. dec 2008

😠 😠 😠 niektory nevedia co od dobroty spravit 😢

kili
21. dec 2008

fakt nechutné 🙄 😠 , od teraz ich hádam strielam 😠

antoniab
21. dec 2008

no tak to je parada ne len sebe dodrbat život ale aj ostatnim fuj 😠 😠 hanbit sa ludia stracaju rozum uplne 🙄 🙄

marse
21. dec 2008

tvrdim to od zaciatku...kazdeho narkomana zastrelit...ked si sam zvolil smrt tak mu k nej dopomozme 😠

berni
21. dec 2008

tak to nie je normalne podla mna to su debili na n-tú 🙄

expertka8
21. dec 2008

....mam pocit...ze na Slovensku ..."nic nie je nemozne"... 🙄
...toto moze spravit jedine zufaly jedinec...ktory sa xce so svojou "nadielkou" podelit so vsetkymi...
....vsak podla klasickeho narodneho slovenskeho sportu ..."ked zdoxla koza mne..nex zdoxne aj susedovi!!!"... 😠
..v preklade.....mam zltacku...aids...ja???....tak ju budes mat aj ty!!! 😠 😠 😠

....moralne zdoxliny.....do plynu s takymi... 😠

maruschka
autor
21. dec 2008

tak segra prišla z pohotovosti..Ide znova o 3 týždne na testy na HIV a hepatitídu...chuďa, celý večer preplakala..
Jediné, čo jej zostáva, je čakať a čakať...

Doktor jej povedal, že tento týždeň je už 3 prípad nastraženej použitej striekačky..A že dokonca jednej pani to dali do zatvorenej kabelky-nejakej príručnej taštičky..Takže si tí idioti dávajú veľmi záležať na tom, aby sa ten človek naozaj na tej ihle pichol.. Majú to prešpekulované.😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

janka196
21. dec 2008

maruschka tak dufam ze jej nic nebude. ☹

mikalove
21. dec 2008

tak sestra bude mať určite pekné vianoce ☹ ,najhoršie je čakať,ale držíme palce,aby to dobre dopadlo,marse má pravdu-postrielať

briluxina
21. dec 2008

to aby clovek nikam nechodil, drzim prsty sestre aby bola zdrava...dokelu je mi zle z tej zlomyslelnosti...

zuzana32
21. dec 2008

😲 tak to je sila,
niekto už fakt nevie čo robiť od rozkoše 😠 😠 😠
má zničený život, musí aj druhým, fuj, odstreliť takých ...

zuzana32
21. dec 2008

maruschka, sestre držím palce
a to som chcela ísť zajtra s deťmi, do obchodov 😠 , budú radšej doma

sassi
21. dec 2008

tot je klasický hoax ...nezmysel, ktorý koluje mailom 😉

bibula
21. dec 2008

hroza ☹
ale potechou moze byt, ze nakaza je touto cestou malo pravdepodobna,ale co tie stresy? 😒
🙄 ☹

danulka2
21. dec 2008

teda to je fakt sila.Ruky odtat tomu kto to urobil 😠 .Asi by ma porazilo, keby sa to stalo niekomu z mojej rodiny.
suhlasim so zuzanou32

expertka8
21. dec 2008

...sassi....myslis????
....maruschka....mas "hoaxovu sestru"???? 😕

maruschka
autor
21. dec 2008

sassi, asi to nie je nezmysel, keď sa jej to naozaj dnes stalo a doktor hovoril, že je už tretia tento týždeň... 😕 😕

sassi
21. dec 2008

http://www.hoax.cz/hoax/infikovane-jehly-na-sed...
tu to máte 😉
asi to aj doktor dostal mailom

alebos a tým niekto fakt inšpiroval 😕 aj to je nebezpečenstvo týchto mailov ☹

jacka
21. dec 2008

to je orasne.Maruscha daj potom vediet ako sestra.držim jej palce 😉

mikalove
21. dec 2008

ved to dávali v televíznych novinách a stálo sa to asi v Ba,nepamätám presne

maruschka
autor
21. dec 2008

sassi, asi to tak bude..že si to nejaká tlupa debilov zobrala za svoju myšlienku a teraz robia takéto hrozné veci...Ale vieš, čo je najhoršie, že čo sa im zdá byť ako hrozná sranda, tak to toho druhého človeka stojí veľa zo psychickej a i fyzickej stránky...A to nehovorím o behaní po doktoroch... 😠 😠 😠

sassi
21. dec 2008

hadam bude všetko OK , a všetko bol len plany poplach
ale sviatky mate pokazene, to verím ☹

felixko
21. dec 2008

len dúfam, že každého takéhoto človeka pánboško dobre potrestá, lebo inak neviem aký by mal život zmysel.

tilly
21. dec 2008

maru, ešte môže sestra dúfať, že si to prečítali nejakí debilní pubiši a nastražili jej nepoužitú ihlu, len aby mala stres...

felixko, to by bolo len prianie, sorry za výraz, ale kurvy sa vždy budú mať dobre...

ešte dodám, že kurva je charakter, nie promiskuita...

renka9
21. dec 2008

😠 😠 😠
drzim palce sestre 😉