Pracovná pozícia v oblasti strojárstva. Viete o nejakej v Košickom kraji?

orinka
4. jún 2008

Ahojte,
neviete náhodou niektorá o nejakej práci v oblasti strojárstva pre vysokoškolsky vzdelaného človeka? V ktoromkoľvek meste v košickom kraji...

edita33
4. jún 2008

ahoj orinka,moja kamoska ma strojnicku,bakalara,tu v kosiciach a nevie si najst pracu v tomto smere,vlastne v ziadnom.väcsinou im treba chlapov,a niekde do kanclu nema prax,je to tu tazke,ale ked chces pre chlapa,tak skor,

orinka
autor
4. jún 2008

Je to robota pre môjho snúbenca... my už hľadáme všelijako, aj nemožne, pretože akosi sa nič nedarí... od má Materiálovotechnologickú fakultu, odbor počítačová podpora výrobných technológií a tiež tento rok končí bakalára...

terina25
4. jún 2008

a musí to byť len v oblasti strojárstva?Veď s odborom zameraným na PC nájde aj inde.Ja mám tiež napr.banícku a nepracujem v bani 😉

irenkat
4. jún 2008

preco studuje strojarinu ked je vo vasom kraji nedostatok pracovnych prilezitosti v tomto odvetvi? ci len preto aby mal titul? no u nas vo zvolene by si robotu nasiel na 100%...

zuzkaprofant
4. jún 2008

terina ani ja nepracujem v bani 😀 😀 clovek nemusi pracovat v tom obore co vystudoval si myslim 😉

orinka
autor
5. jún 2008

On je zo Skalice, takže neštuduje odbor, v ktorom by sa na západnom Slovensku zamestnal... lenže ja som z východu a chceme sa presťahovať na východ, tak preto hľadáme robotu v Košiciach, Prešove....

orinka
autor
5. jún 2008

oprava: v ktorom by sa NEzamestnal...

orinka
autor
5. jún 2008

A viem, že človek nemusí pracovať vo svojom obore... ja som učiteľka a robím fakturantku... Ale chcem sa vrátiť k učiteľstvu hneď ako to bude možné... takže neštudoval vysokú školu, svoj odbor preto, aby robil dealera alebo poisťováka alebo neviem čo... a najmä ak ho odbor, ktorý študuje baví a chce to robiť... 🙂

emjee
5. jún 2008

v us steel neberu ludi?

tina_
6. jún 2008

No, v KE a v Prešove by prácu určite mal zohnať. Kamoškin manžel je tiež vš-strojár a doteraz mal prácu, či v KE alebo v Prešove, ešte si mohol vyberať. Skús pozrieť www.profesia.sk, daj si tam vyhľadávať ponuky, vždy sa tam čosi nájde. Viem, že brali ľudí do Learu, ale neviem, či ešte... Podobne napr. firma Markob (robia žalúzie a tieniacu techniku), tam berú ľudí, ďalej napr. Elkom (registračné pokladnice),...