Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

jenna7082
8. sep 2009

uboziacik 😖

😀

centik
8. sep 2009

preco si robis srandu z trhačika?? 😝 😝 😅

bubba
8. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 uplna komedia... 😝

gween
8. sep 2009

No ja vás kašlem! Nič nepoviem a ani návod napoužitie nedám. A ked scem, budem písať o mopoch aj 1586 krát! ccccccc! 😝

bubba
9. sep 2009

gween ser na mop oni urazaju tovjho psa 😀 😀 😀 😀 ...a teraz....."trháááááááááj"!! 😀

frisbee
9. sep 2009

čaute baby,hlásim návrat z krátkej dovolenky,bola som s mladou u rodiny v Taliansku 😀 😀 😀 😀 ,asi starnem a blbnem,tančila som v marockej reštaurácii na stole 😀 😀 😀 😀 😀

gween
9. sep 2009

Ahaju, Fris! 😀 😀 😀 Jaj tak ty chodíš po marockých reštikách a tancuješ na stole! 😅 Cha, iná frajerka! 😀 A my že čo je s tebou, prečo sa nehlásiš. A dáma sa zabáva! 😀

frisbee
9. sep 2009

😀 😀 😀 😀 to bol posledný záchvat pred starobou 😀 😀 😀 😀

jenna7082
9. sep 2009

wooow to by som teda chcela vidiet 😀 neviem kolko promile by som ja musela mat, abych si trufla tancovat na stole 😀 jupiiiiiii

jenna7082
9. sep 2009

vsak ja som ani na diskotékach netancovávala - radsej som ohurovala tym, kolko vela vypijem piv a aka som potom mudra 😀

frisbee
9. sep 2009

😀 😀 😀 to nemalo s alkoholom nič spoločného,Taloši mi objednali reštauráciu,papali sme rybie špeciality a potom to nejako vyplynulo zo situácie,Maročan mi vyzul sandálky,vyložil ma stol a bolo 😀 😀 😀 😀 .Naša mladá v šoku,že matka na stole,čakám,kedy sa to objaví na webových stránkach reštaurácie 😀 😀 😀 .Smiali sme sa furt ako blbci,neviem,či som aj nepišťala a nechrochtala 😀 😀 😀 😀

jenna7082
9. sep 2009

ved ja nehovorim ze ty si bola opita, ale ze kolko by som ja musela vypit, aby som take cosi oné, ja som taka hanblivka 😀 😀

no ale ty si teda superstáár, na buduce ma vezmi so sebou, take nieco by som chcela zazit 😀 ale tancovat na stole budes ty, ja budem len chrochtat a pistat 😀 😀

frisbee
9. sep 2009

veď viem 😉 ,beriem ťa za slovo,vo mne sa totiž prebudil démon,za 4 dni sme toho zvládli tak strašne moc,Bohoušku,já jsem chytnul druhou mízu 😀 😀 😀 😀

gween
9. sep 2009

jenna, teba by bolo treba vyložiť na ten stôl s nejakým žeriavom , veď aj slová z teba treba ťahať vákumextraktorom! 😀

bubba
9. sep 2009

friss no teda tie fotky stem vidiet aj ja...a to uz bol ako posledny tanec a ides do dochodku??? 😀 zasa neprehanaj moja mila 😀 😀 takze ked budu tie fotky rada sa zasmejem...a ianc to bol gentlemansky marocan ked ti pekne vyzul topanocku...a doma mal urcite aspon 2-3 manzelky 😝 ianc oni teraz slavia ramadan tak im vsetkym sibe kamoska sa nedavno vratila z istambulu a hovorila ze tam to v noci zije,ze vsetci sa zabavaju tancuju,chodia von atd...ze mala zazitky na cely zivot 😀

frisbee
9. sep 2009

bubba 😀 😀 😀 😀 presne tak 😀 😀 😀 ,nebojte,hodím sem link...maročan bol mladý,pekný,ženatý,nožičky mi určite smrdeli,celkom som ho obdivovala,že to vydržal 😀 😀 😀 😀 ....no veru,ramadán slávil,ani piť alkohol nechcel,a normálne pije 😀

jenna7082
9. sep 2009

😀 😀 😀

gween ale to tak vobec nie je, ako to ty vidis, teta jenna len bola jednak spolocensky unavena a jednak potom som sa uplne stratila v tieni tvojeho drahusika, no holt, prekonal ma 😀 moc toho o europaletach neviem 😀

jenna7082
9. sep 2009

aj aj chcem druhou mízu bohouškúúúúúú 😀 😀

frisbee
9. sep 2009

jenna,ale to bys musela jít 3x a ještě dýmku míru 😀 😀 😀 😀

jenna7082
9. sep 2009

len co ked dýmku nemam 😀

frisbee
9. sep 2009

tak má on 😀 😀 😀

bubba
9. sep 2009

fris,jenna nefajci 😀 😀 😀
a oné....tie tvoje nozicky ma vzdy dostanu kua sa rehocem jak diva 😀 😀 😀

jenna7082
9. sep 2009

ale tfuj zvrhlíčky 😀

frisbee
9. sep 2009

😀 😀 😀 😀 a to si ich ešte nevidela 😀 😀 😀 😀 malé,detské,krátke prstíky 😀 😀 😀 😀

bubba
9. sep 2009

kua a co ja mam s tvojou dymkou miru??? 😀

frisbee
9. sep 2009

co dělal,jak dělal,ona dělala 😀 😀 😀

bubba
9. sep 2009

dnes je magicky datum a s jennou sme sa rozhodli ze to poriadne oslavime vecer...kto sa k nam prida??? 😀

jenna7082
9. sep 2009

no, neviem, zedevat krat sa pohadat, devat krat udobrit, vypit 9 poharov vina a mat pritom 0,9 promile a ist o deviatej spat 😅

bubba
9. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je dohoda....ale moze sa aj podvadzat 😀

jenna7082
9. sep 2009

komu sa to podari....toho devat krat pochvalim 😀