Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

frisbee
10. sep 2009

gween,ty si pako 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubba
11. sep 2009

hola amigos 😎

gween
11. sep 2009

Fris, pako určite som 😀 😀 😀 , ale ten epileptik je náš pes Benny. Chudák malý a my si z neho robíme srandu. 😨 už budem dobrá! ☹ ☹ ☹

frisbee
14. sep 2009

gween 😀 😀 😀 😀 ,ja ťa chcu dom 😀 😀 😀 😀

kde ste??? 😕 😕 😕 kde jsi,kdo si????

centik
14. sep 2009

odkedy sme kupili kravy, ovce, prasce a sliepky neni cas na kona 😀

jenna7082
14. sep 2009

😀 😀 😀 😀

frisbee
14. sep 2009

tož,ja na koňa můžu,kdykoliv chcu,akorát nevím Irenko,proč 😀 😀 😀

bubba
15. sep 2009

ja nefarmarcim,ja zavaram 😅

gween
15. sep 2009

Vrrrrrrrrr! 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Dnes mám nejaký blbý deń! 😢 ☹

bubba
15. sep 2009

ach jáj chudak patrik ☹

centik
15. sep 2009

aj mne ho je luto 😒 😒

qween?

bubba
15. sep 2009

heh centik ahooooooooooj 😵 😵 😵 😵 nie som sams co zijeeeeeeeeeee 😀

centik
15. sep 2009

ahoooooj bubba 😀

bubba
15. sep 2009

ked pride jenna odkazte jej ze som tu cakala a ze uz sa musim ist chystat na vecer....vonavy kupel.sexi pradelko...miska plna chipsov a cola....a hááááááájde na serialy 😀 😀 😀 😀 páááááááááááá

jenna7082
15. sep 2009

uz som si zvykla....za posledne dni. akoze normalne ma vymenila za serialy....to je kamoska, co? len ma vyuzila cez leto, ked jej nechodila ordinacia.....co uz.

jenna7082
15. sep 2009

😝 😝 😝

frisbee
15. sep 2009

jannuška..ja som tu pre teba furt,moja 😉 🙂

frisbee
15. sep 2009

jennuška...som stará a slepá 😀

jenna7082
15. sep 2009

jeeeej kujeeem frisbinka 😵 a ja som sem uz nenakukala, az teraz, asi intuicia ma vratila nazad, bo uz asi hodinu "vypinam" pc chi 😵 😵

(inac aj som uz stara a slepa uz uplne ale pssst) lebo my sme uzasne a bozske chi 😵

frisbee
16. sep 2009

jenna,sme 😀 a ešte veselé a hravé 😀 😀 😀

jenna7082
16. sep 2009

a zavalené prácou 🙄

😵

jenna7082
16. sep 2009

slovom aj pismom - pracujuce mamicky 😀

bubba
16. sep 2009

este ze mas pracu...a relativne dobru...pocuj moja kamoska zacala predavat auta v skodovke...keby si pocula ten nastupny plat,bolo by ti do placu 😅

jenna7082
16. sep 2009

heej? nemam vobec predstavu kto ako kolko kde zaraba....ale ja sa nestazujem 😵

ella1111
16. sep 2009

kedy ste sli do prace?ja planujem ked mala bude mat rok.len som zvedava ci si zvykne na jaslicky.ake mate skusenosti?

bubba
16. sep 2009

ella pekny tyzden tehu... 😀 😀 😀 jasne ze si zvykne na jaslicky,vsetky si zvykli ,alebo si zvyknu...

jenna ti odkazuje ze si nosila malu so sebou do prace ale ze uz to pisala najmenej 2x tak ze uz to nenapise 😀

jenna7082
16. sep 2009

ella, 66tt 😀 este nosis mimi v brusku a hned ho uz chces davat do jasiel 😀 sak ho nechaj nech si aspon zvykne doma 😀 😀

no dobre, konec srandy, mala mi isla do skolky necele tri roky mala, prvy tyzden pistala, nez som zasla za roh, potom si zvykla...s jaslickami nemam skusenost, od 8 mesiacov som ju nosila so sebou do prace, mala som tu moznost. ty si svoje dieta poznas lepsie, ale ako vravi bubba, kazde si zvykne.

bubba
16. sep 2009

á výborne ella uz má polrocnú dcérku 😀 😀 tak gratulujeme dodatocne....podla mna cim je dieta mensie tym je menej problemov s nim co sa tyka zvykania si na nove prostredie.ja tvdim ze je to sprostost davat do skolky dieta v obdobi vzdoru (cca 3 roky) malo by to byt skor alebo neskor...

gween
16. sep 2009

Všetky ste os...é! Mňa si tu nikto už nevšíma. Tak vás kašlem. Ech, ech, ech! 😀

bubba
16. sep 2009

gween daj si daco na upokojenie (dymku miru) a chod spat zajtra ta caka tazky den....drzim palce 😀