Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

kalupinka
autor
23. aug 2006

a ako to vnimas ak by si teda naozaj cakala babatko?myslis ze to bude dobre?ze tvoj partner ti bude vyhovovat ze to bude fajn???

zasluzs si urcite vela pekneho a dufam ze to aj tak bude....!!!!!

ada3333
23. aug 2006

uvidím čo bude

ukana
23. aug 2006

uvažuješ už aj o druhej možnosti? Predsa len, sama s dvoma detmi? dúfam, že si sa neurazila, neviem ako to ty citiš, ja to neodsudzujem... 😔 Alebo si trúfaš?? Či ešte s tebou kývu hormóny? 😉

ukana
23. aug 2006

adkaaaa....vsak si sa na mna nenahnevala ☹ ☹ ☹ Prajem ti aby sa to vsetko na dobré obrátilo 🙂 🙂 🙂

kalupinka
autor
23. aug 2006

o druhej moznosti???to je blba moznost aspon pre mna
nedokazala by som to 😒
to uz vobec nie,hm

posielam ti pozitivnu energiuuuuuu 😎

ale aj tak to si si nie este ista ci to tak je nie?ci ano?

inak odkial si ukana? 🙂

ukana
23. aug 2006

som z Martina

kalupinka
autor
23. aug 2006

utekam domkov z robotky uz drzkam ti palceky ukana a zajtra som tu tak mozme popisat

pekny dnik este prajem
caute
ps:idem za maminkou navarit jej pustili ju z nemocnice je po opercii
takze tato dnes varuje sprchuje uspava zajtra cese oblieka no to bude galiba 😀 😀

ukana
24. aug 2006

tiež som sa zrána nevedela vymotať, kým som to našla... 😖 Ako bolo u maminy, kalupinka? Čo si dobré varila?

ada3333
24. aug 2006

ahoj ukana nenahnevala som sa len som išla domov, a o druhej možnosti neuvažujem . Po mojej dcére som mala ešte jedno dieťa to zomrelo takže som z toho dosť psych. tak, že aj po tolkých rokoch pri malom miminu plačem alebo pri nejakom filme a aj pri spomienke naň a myslím naň každý deň.
Takže mám strach ako zvládnem psych. tehotenstvo ultrazvuk a potom to malé. Stále mi ho bude pripomínať.
A či to zvládnem zvládla som toho už dosť a teraz budem mať aspoň strechu nad hlavou.

ukana
24. aug 2006

ahoj adi, prepáč, to som nevedela, no dosť si si toho užila doteraz...Ale máš určite super dcéru a aj z druhého mimča bude super chlapisko...Tak nech už sa vám prihodia len dobré veci.. 🙂 🙂 🙂 A ako to zvlládneš? No možno ti pomože aj to, ked si s nami tu niekedy pokecáš a dostaneš tie problémy zo seba von...pekný deň

ada3333
24. aug 2006

ukana, prečo si myslíš že ak som že budem mať chlapca, ja by som radšej dievčatko?

ukana
24. aug 2006

no aby si mala párik, nie??? aj moj muž robil dievčatko, tak sa snažil, až mu dorobil piňdika a teraz sme radi, že ho mame...Aby si vedela, čo to je mať aj syna, nie... 😉 Ale ved to je jedno, aj trojčatá keby si mala, hlavne nech sú zdravé... 😀

ada3333
24. aug 2006

daj pokoj s trojčatami, my sme si povedali s dcérou že to bude sestrička a ten môj chce chlapca a stále chce chlapca
ale nech sa narodí len jedno dve by som naozaj nezvládla a rada by som si vychutnala tentokrát tehotenstvo aj materskú nie tak ako minule

kalupinka
autor
24. aug 2006

ukana a ada .....no cauteeeeeeeeeee 😀 😀 😀 som rada ze vas tu vidiiim

ukana....maminka sa citi fajn natoz ze je po operacii...ma to velmi tesi...som jej obrovsky puget kvetov doniesla
varila som kur.prsicka s ryzou a zel.polievocku...snad si dnes mamina pomaskrti 😉 ona je taky moj vrtavy kritik vies? 😀

ada ani ja by som neuvazovala o druhej moznosti ked uz vo mne cloviecik rastie uz som s nim spata 🙂
aj ked to musi byt tazke ked clovek si nie je isty zazemim a taaak ale aj tak by som to nespravila

prajem ti vela stasticka a nech je tvoje babatko zdravucke v poriadku a aj tehotenske obdobie nech mas krasne vsetko anj naj naj a vela siiiiiil 😉

ake je inak tvoje prave meno? 😀

kalupinka
autor
24. aug 2006

aj ja hy som chcela druhe chlapca aby bol parik 😀
ale dolezite je aby boli deturence zdrave mozno do tretice 😀 😀 si tiez vravim ak by to pri druhom "nevyslo" 😀 😀
joooj keby ma teraz muz pocul 🙂

ukana
24. aug 2006

tak teda dievčatko.. My ženy musíme držať predsa spolu...A Kalupinka ty kde si dnes? Si sa vyparila? Práca počká...

ada3333
24. aug 2006

martina a ďakujem pekne vravím si že to nie je zrovna najvhodnejšie obdobie lebo ešte len spolu chodíme a občas to riadne zaškrípe teda z mojej strany a nemáme byt a netuším ako to vyriešima ešte že ja mám ten môj maličký bytík - teda až za pol roka bude právoplatne môj.
A tak si teraz už vravím ak bude bude a ak nie má to byť tak. Užila som si fakt dosť zlého a aj môj drahý prišiel do môjho života priam ako z neba . Dva dni pred tým než som ho spoznala som bola smutná a povedala som si že to ma fakt nikdo nemôže mať rád a práve som otvárala dvere na chladničke za pár sekúnd potom sa rozbilo to tvrdé sklo v spodnej časti s takým rachotom.
Tak si myslím,že keby to mimi nemalo prísť môžeme sa milovať naplno aj každý deň celý rok a nepríde a my sme to skúsili len raz a asi to je.

ukana
24. aug 2006

Kalupinka sorry som ešte nejaká zaspatá, malý šiel spať o 23.00, lebo poobede 3 hodiny spal a ocko ho nechal spať do piatej 😠

kalupinka
autor
24. aug 2006

JA SOM V PRACI NUZ 😖

adka dufam ze budes stastna 🙂

verulka
24. aug 2006

Ahojky, tak ja, ze sem nakuknem a hen- Kalupinka( dnes sme kecali na babetku 😉 ) Chcem nazbierat uzitocne info tejto teme. A vy tu vediete fakt vaznu debatu. Ada, drzim palce aby to dopadlo ako si zelas.
Kal, a nie je chyba v skolke? To, ze sa tam malej nepaci- nema tam nejake problemy apod...

ukana
24. aug 2006

verulka,čauko, ty máš najstaršie dietky, tak by si nám mohla poradit niečo k tejto téme...Aj ked ja mam naštudované všetky možné veci, ešte tak zlúčiť teoriu s praxou...

ada3333
24. aug 2006

ukana, ja keď som mala a čakala dcéru neboli také kurzy ako sú dnes. pomohla mi vtedy kniha, moja detská lekárka a intuícia a všetko to nejako išlo.

kalupinka
autor
24. aug 2006

verulka no caaaaaaau 😉
nemyslim ze je chyba v skolke ucitelky lubi vedia ako na nu
ona len skusa no a prirodzene chec byt s maminkou 😖 aj ja s nou ☹
ale co uz ked sa inak neda
ona je v sukromi s nami atlky suverenika pred tymi detickami .....vsetky su uz taky stari znami kamarati a ona sa sama od seba neprida a hned sa necha cim si odradit nie je taka priebojna a sebavedoma ci neviem ako

verulka
24. aug 2006

Jaj, no ku skolkam, mozem akurat pomoct mojimi skusenostami (iked to asi nie je univerz. vyuzitelne) a zacinam pracovat v podstate 1. krat, takze mam pred sebou tazke obdobie 😝 netusim ako si vsetci zvykneme, ze maminka chodi do roboty a nema na vsetko cas 😕

kalupinka
autor
24. aug 2006

VERULAKA take obdobie zazivam prave

ukana
24. aug 2006

aj ja...malý aj ocinko si musia zvykať,že nie som stále k dispozícii a že ten riad sa 3 roky neumýval sám, ani sa samo nenavarilo 😉

kalupinka
autor
24. aug 2006

tatinko musi kupat a dat papco dake a taaak lebo maminka domov az o 20tej z prace chodi
chcel aby som sa zamestnala a vzala tuto pracu a tak dochadzam jak debo kazdy den z ba do modry zabavne fakt ale co uz

ukana
24. aug 2006

ešteže sú víkendy, niekedy mám pocit, že nič nestíham, ale teraz ma moji chlapi prídu pozrieť do práce, tak sa na nich teším... 🙂 Asi pojdeme po ceste domov ešte na zmzlinku, pekný večer si spravíme...lúčim sa s vami, zasa zajtra..pa-pá

verulka
24. aug 2006

Jooj, baby ale ja som to vsetko viedla cca 7 rokov 😀 esteze u nas veela robi tatino... a ja nebudem mat ani cely vikend, nakolko sobotu mam skolu 😝 takze uff. No zvladneme to, zvladli sme aj horsie, ale uz by som chcela mat za tym. A ako vidim, vy to zvladate, takze klud na mna ide.
papa

kalupinka
autor
25. aug 2006

taaak sa tesim ze je piatok 😀 vikend klope na dvere 😀
tak ale ty to mas take pestre ze ja neviem ako by som to zvladala musis byt teda sikula riadna 😉