Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

loskiferos
5. júl 2009

No, u nás sa to točí celý deň hore dole. Hromy bijú, zmráka sa, ale ešte nepršalo.
Aspoň som sa stihol okúpať v bazéne. Voda 21,6°C, ale dalo sa na chvíľu 😉 😀 😀

majdiska
5. júl 2009

ahojky,
stvura,tak to čo píšeš už riešime i my.. no čo sa týka malého, tak po troch dnoch v jasličkách ochorel, teraz má 39 horúčky, dala som mu Paralen čípok a už spinká.. som ho osprchovala vlažnou vodou a čakám dve hodiny čo sa bude diať ☹
no zatiaľ sme si to rozdelili s mužíčkom tak, že on už robí dlhšie, tak má zajtra a v utorok dovču - nech neminieme všetky OCR-ky.. a potom sa uvidí.. ale plánujeme v stredu zapojiť do akcie svokru a potom mi moja maminka vravela že si vezme dovolenku a bude s malým.. tak len dúfam, že sa z toho skoro dostane.. ak zajtra neklesne teplota, tak s ním pôjde mužíček k dr. po ATB ☹ 😖
pracovný čas mám super.. len čo ked hned ako nastúpiš tak ti malé ochorie 😝 neprajem, ale u nás krutá realita ☹

loskiferos
5. júl 2009

Mäsiar, vinár a gynekológ rozprávajú ako prišli k autám: Mäsiar: - Sem svina, tam svina, na dvore je Audina. Vinár: - Sem bečka, tam bečka a bola tu embéčka. Gynekológ: A ja mám Moskviča...

loskiferos
5. júl 2009

"Že sa nehanbíš," vyčíta žena mužovi, "prísť domov až o piatej hodine ráno! Celú noc som kvôli tebe nezatvorila oči!"- "A ty si myslíš, že ja som snáď v tej krčme spal?"

loskiferos
5. júl 2009

Muž prichádza domov s pochmúrnou náladou. Vidiac to všetko jeho žena, snaží sa mu zlepšiť náladu.-" Drahý, som tehotná!" - "Bože, ty tiež?!"

majdiska
5. júl 2009

😀 😀 😀

loskiferos
5. júl 2009

Viete prečo je ťažké nájsť krásneho, milého a dobrého muža? Pretože taký už má zvyčajne priateľa.

bubba
5. júl 2009

pretoze taky je zenaty somnou 😝

jenna7082
5. júl 2009

ale totóóóóóo 😀

loskiferos
5. júl 2009

Aj tvoja odpoveď je určite správna Bubba 🙂

bubba
5. júl 2009

toto je hrozne som znechutena

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ako si to moze niekto dovolit kua 🙄

jenna7082
5. júl 2009

psychicky nevyrovnaný človek....

loskiferos
5. júl 2009

A to čo ako? Niekto si stiahol foto jej dieťaťa a vydáva ich za svoje? 😠

bubba
5. júl 2009

podla mna to je niekto velmi nedoveryhodny co chce posobit co najviac doveryhodne aby mohol ziskat co najviac informacii o ludoch ktorych pozna....a mozno by chcel aj z inej strany 😅

gween
5. júl 2009

Otrasné!Som normálne šokovaná! presne ako jenna píše, to môže byť len psychicky nevyrovnaná p..a. 😒

simasa
5. júl 2009

bubba a kto to bol - aky nick? uz je to vymazane totiz...

jenna7082
5. júl 2009

kááášli na to, nejaka nepodstatná teta - sak ked bude chciet ukradnut foto tvojho decka, tak si vymysli bars aj inší nick 😀

simasa
5. júl 2009

to by som jej tak virtualne rozbila tlamu 😠

jenna7082
5. júl 2009

aj by ju to len virtualne bolelo 😀

simasa
5. júl 2009

musim sa vam pochvalit. objednali sme sa na fotenie do ba. buducu nedelu. lenze mala ma tu vyrazku a vobec jej to nemizne ☹ sak hadam to volajako zaretusuju, ze? ☹ ☹ ☹

simasa
5. júl 2009

kua, napiste, ze ano!

jenna7082
5. júl 2009

silvi sak som tu len ja - nemusis mi vykat 😀 do buducej nedele to sabinke zmizne...aj ked si neviem predstavit u dietatka velku vyrazku...teda ak je ozaj velka - nezastavis sa u dr? no a keby nie, urcite jej to profi fotograf vyretusuje...a ked nie, tak mi tie fotky das a spravim ti to ja 😀

simasa
5. júl 2009

juuu jenna, doholle 😵

nevykam ti, nech vylezu aj smiraci!

pytala som aj v lekarni nieco na to, tak mi cosi dala, akusi masticku, ale povedala, ze ci sa to nebude aj tak musiet narezat a vycistit ☹ tak este par dni pockam a ked to nezaberie, pojdeme. ved som z toho tiez mimo - ze co sa jej to aka hnusoba vyhodila 😖

jenna7082
5. júl 2009

narezat???? auuu - to fakt musi byt velke....chod radsej k dr ... a to ma len jednu ci ako ekzem abo co?

centik
5. júl 2009

narezat? to sa mi nezda... ale urcite sa to bude dat vyretusovat,
a naco idete do blavy, sak pekne fotky by som vam spravila aj ja, ved vid album 😀 😀 😀

stvura
6. júl 2009

No kocky, dakujem za radu, bohuzial vsetko bude na mne co sa maleho tyka, lebo manzel je vacinu tyzdna prec a vikend cely kompletne. Mamu nemam, moj otec pracuje a byva daleko, segra-maleho krstna je v Prahe a svokrovci tiez pracuju, no k tym ho nemozem dat, lebo "to by vyzeralo" a okrem toho byvaju v druhej dedine a to by som si ho tam musela sama zavazat, lebo oni k nam do mesta nohy vtiahnu tak 4x do roka, hoci svokra sem pravidelne chodti nakupovat, no nikdy sa nezastavi vnucika pozriet.
Do roboty musim-nemusim, ale skor ano, lebo robim v sektore kde je stale nieco nove a vela by som zmeskala a zabudla {robim logistiku, scasti nakup, scasti vedenie ludi, tlmocenie, takze bohuzial len malo z toho mozem robit z domu}

simasa
6. júl 2009

no centik, kukla som trochen - pekne mas fotecky, fakt. lenze ty by si bola moc draha 😝 😀 😀

jenna7082
6. júl 2009

no stvura, to moc ruzovo nevidim, iba ze by ti zamestnavatel naozaj velmi vychadzal vustrety ... neviem neviem no....

bubba
6. júl 2009

simasa no zbohooooooooooooooom odfot to co to je....
a inac ahojte 😀 dobre pekne slnecne rano vam praje bubba z bubbova 😵

jenna7082
6. júl 2009

fijúú fit, ty si aká slnečná dnes 😅 to ja som este furt naondená kua kua, uz som scela aj umret, ktosi mi to vyhovoril, ze pohreby v takom horku su neprijemné chi