Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

bubba
6. júl 2009

uz vam hovorila centik ako sa zlakla toho oneeeeeeeho???no hovienka???pekny pribeh 😀 😀 😀

bubba
6. júl 2009

jéj emmka ma dvojca 😀 😀 😀 a aj junior 😀

centik
6. júl 2009

bubba bud ticho 😝 🙂

jenna7082
6. júl 2009

bubba hovor, kifi davaj to slovo a co este ? 😀

bubba
6. júl 2009

jenna sak slovko je oné nie?teda ja neviem ja len tipujem 😎 😎

jenna7082
6. júl 2009

vidis to ma nenapadlo, ja som dnes naondiata je neondiem 😀

centik
6. júl 2009

blesq vitaj 😀

loskiferos
6. júl 2009

Nie oné

Ochab - to je to slovo

Ochab ma
Ochab mi
Ochab sa
Ochabte si .....

Ochab ochabovačného ochaba 😀 😀 😀

jenna7082
6. júl 2009

take slovo som jakziv neocula 😅

centik
6. júl 2009

ochab ma nech sa nemusim sama ochabit ty ochab 😀

jenna7082
6. júl 2009

neochabuj a ochab sa sama az do ochabenia, sak co si ochab, ze sa nemozes sama ochabit? 😀

loskiferos
6. júl 2009

No vidíš centík. Nikdo síce nevie o čom, ale domyslí si čo chce 😀 😀 😀

bubba
6. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 vy ste teda ochabnuti 😝

loskiferos
6. júl 2009

A vo vo vo tom to je .... 😀 😀 😀

centik
6. júl 2009

oné šak sa neondejte čo ste oné vsecia ochabnutí ? 😀

bubba
6. júl 2009

jezis vy ste na mozog ja uz idem..caute 😀 😀 😀

simasa
6. júl 2009

no kuknite - odfotila som ju, ale nie je to dobre, lebo ona chvilu nepostoji, aby sa to dalo zaostrit. a este to ma aj troska zatrete, lebo ta masticka je take nieco ako aknecolor - je to farebne, takze to troska schova tu vyrazku.
a inac ste tu seci naondiaty abo co?

majdiska
6. júl 2009

no ste sa rozkecali, normálne som nemohla nájsť odpoved od stvury.. pracujúce mamičky a oteckovia 😀
ja v práci ešte nemám pc a normálne cítim, že akosi nevládzem.. 😝
ozaj stvura, no ja mám svokru na dôchodku, ale malého tam moc dávať nechcem, mám na to svoje dôvody.. a možno to nebude ani nutné.. v jasliach zuri nejaká divná vyroza, dnes je malý OK, tak uvidím zajtra, ešte ho nechám doma a v stredu ho stiahnem do práce.. čo ma čo lajdačiť doma, nie 😀

bubba
6. júl 2009

simasa ty brdo ale to ma hrozne...ja som si myslela ze to nejaky obycajky aknebak..kua a toto ti vyzera dost skaredooooo...a co povedfala dr ze co to je?? 😅 😅 😅 chudiatko malinke....
majdiska no ved to ja mam tiez svokrovcov doma na dochodku ale zeby som chcela aby nam nejako moc asistovali....to nie...oni si uz svoje odchovali a uz predsa len nie su taki ako zamladi 😅 😅 u vas v skolke viroza?u nas zasa vsi 😀 😀 😀 ale to tu je furt je tu v dedine par cigosov a predpoklada sa ze to nisia oni...no ale tozvie ci to je rpavda 😉 kazdy to jednoducho vala na romošov a pritom to nemusi byt od nich 😉

jenna7082
6. júl 2009

chuda sabinka, aj ju to boli? sak ale fakt - co povedali u dr, co to moze byt?
mohla by si skusit bylinky (prekvapujuce odo mna zeee) umyt jej to s kamilkami, prasličkou alebo repíkom, nez to namastis. a taky slabsi zihlavovy cajik na precistenie, tym sa neda nic pokazit, vsak tie bylinky su takééé uzasnééé !!!

majdiska ty si mozes maleho bravat do roboty? tak to je fajn, aj ja som mala tu moznost, veru to pomohlo

vsi su v kazdej skolke aspon raz za rok 😝 😀

simasa
6. júl 2009

jenna, repik som skusala ako prvy, lenze ona si to tam nenecha ani prilozit a nie este podrzat. aj prilepit som skusala, strhla si to. teraz mame akusi ichtiolovu mast - ak som to nepomotala - malo by jej to vytiahnut hnis, ak tam je. ale to nam poradila len ta magistra v lekarni. kde ste zobrali, ze sme boli u doktorky, kozeny moje? 😀
ale zajtra uz naklusame, nist sa neda robit 😝

jenna7082
6. júl 2009

naa po kom že je taká sverepá? 😀 povedz jej nech sa neondie 😀

majdiska
6. júl 2009

no bubba, každý niečo chová 😀 .. nie som rasista, ale i ľudoch tmavšej pleti si myslím svoje.. u nás v DK je tiež taká štvrť, kde sú zgrupení, a ich deti veru žiadna poriadna ZS nechce, a tak ich berú len tam kde potrebujú naplniť stav.. 😝
jenna, no ty si to pochopila 😀 každý maká na tom svojom.. do práce ho neberiem, ale on si musí odmakať v jasliach.. doma už nemá čo lajdačiť.. a si predstav za tie tri dni pobytu normálne pokrok. dieťa chodí civilizovane po ulici za ruku - neuteká mi, a ked tak len minimálne. potom sa pokuša sam vyzliekať a normálne aj sám papká ranajky a večeru. obed som nezistila, ten sa dávkuje ťažšie 🙂

jenna7082
6. júl 2009

blik ho

simasa
6. júl 2009

no sak po tatkovi, ne? 😅
ona sa neondie, ona sa skor poondie 😀
a mate niekto paru, co by to mohlo byt? stretli ste sa s tym uz?
muz ked bol maly, tak mal velke problemy s akne, aj s tym bol v nemocnici, ale zase nie, ked bol takyto malinky, tak to to hadam nebude 😠

majdiska
6. júl 2009

😀

bubba
6. júl 2009

simasa cojaviem podla mna hned jak som to zbadala ma napadol herpes fakt prva vec ale mozem sa opytat jednej znamej az ces pockaj mam ju na skype

bubba
6. júl 2009

a stale som nepochopila slovo ochab 😅

bubba
6. júl 2009

a nie je to ani v slovniku 😝

simasa
6. júl 2009

ok cakam