Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

ukana
25. aug 2006

víkend klope na dvere, a dážd na okno 😠 😠 Budme optimisti, do zajtra sa vyčasí... Už sme mali naplánovaný výlet a neradi by sme to rušili..Čo plánujete cez víkend s deťúrencami??

kalupinka
autor
25. aug 2006

asi nic tato ma vela prace cez vikend kvoli tomu ze siminka nechodi do skolky je doma nastupuje az opat 4 septembra tak aby s nou cez tyzden mohol byt a venovat sa jej musi makat vtedy ked som doma ja s malou

ale asi aj to pocko je a bude na figu takze asi umreme od nudy a samoty 😠

verulka
25. aug 2006

jaj, tak trosku neskor, ale dobre ranko. Mne sa o pol 4 vratili krpci z Chorvatska, takze sme vstavali neskor. No my planujeme na vikend "rodinne aktivity" uvidime podla pocka- vylety, muzeum, ale hlavne budeme vsetci spolu, lebo uz mame deficit. Ale musim aj robit, lebo v pon idem do roboty a musim odovzdat jeden priskum. No ale to sa da aj v noci. Po tyzdni bezdetnosti mi uz straaaasne chybali.
Kal, a s tou skolkou- ako dlho ti tam mala chodila? Aky je tvoj dojem z uciteliek a prostredia. Vidim, ze si v riadnom strese, ze ako to zvladnete. Ale neboj, bude to ok...

kalupinka
autor
25. aug 2006

VERULKA TAK TIE PLANY VIKENDOVE VAM ZAVIDIIIM 😝

malinka si ucitelky myslim ze oblubila bola ako ich pupok
myslim ze vedia ako na deticky...len trosku ostychava co sa tyka pripojit sa k hre k druhych deti stale len pri tej ucitelke
ona si tak hlupo musela navykat lebo tyzden bola v skolke dalsie 2 doma chora a tak stale dokola
teraz mala pauzu az 2 mesiace bolo leto skolka kazdy tyzden inde kiahne boli a tak sme jej dali volno

NO MAM POCIT ZE TO BUDE TAZKE....TESILA SA DO SKOLKY KED TAM CHODILA NA PAR HODINIEK aby si zvykla od kedy chodim alebo teda bavme sa o minulosti som teda zacala do prace chodit tak plakala ze tam nechce ze chec byt so mnou a pomaly donutene som ju tam odviedla kde mi ju ucitelky vzali a zavreli predo mnou dvere ze si poradia
vraj to rvalo chvilku a potom prestala
len je to take krute mi to srdce trhalo som si aj poplakala 😅

ada3333
25. aug 2006

kalupinka, moja dcéra je a bola veľmi na mňa naviazaná a pri jasliach, školke každé ráno tak plakala až vracala. V škole v prvej ešte pár týždňov. Pripadala som si vtedy ako tá najhoršia mama na svete ale ja som musela robiť a ona musela byť tam. A tak som ju už rovno prezliekala v kúpelni a potom ju učitelky museli držať aby neutiekla za mnou

kalupinka
autor
25. aug 2006

ada zvracal???boooze 😒
to je hrozne
ale co uz ked sa to inak neda hmmm
my musime po materskej do prace a deticky do skolky zda sa to byt celkom normalne a predsa kolko zloziteho to skryva

ada3333
25. aug 2006

áno veľmi sme si obe vytrpeli zle sme to snášali

kalupinka
autor
25. aug 2006

viem si to predstavit
ine deti to zvladaju tak ze este aj rodicia su smutni ze ked pridu do skolky nemaju uz cas sa s nimi tie ich deti ani rozlucit lebo uz maju kopu prace...kamarati a taaak
niektore dokonca placu ze sa im domov nechce

kalupinka
autor
25. aug 2006

ahojkate lucim sa cez vikend tu nebudem ale v pondelok zavitam k vam do pc 😀

tak tu dobre budte 😉
pekny vikend prajem a dufam ze aj pocasie sa umudri aby sa dal nejako pekne vonku stravit
majte sa
pa pa paaaaa

evul
25. aug 2006

Ahojte pracujúce mamičky. Mám dvoch synov 6rokov 7mesiacov a 3roky 9mesiacov. V práci som ešte nebola, ale píšem životopis a posielam. Uvidím čo z toho bude. Aké máte skúsenosti ísť zo 6 ročnej materskej, bez praxe do práce? Hľadám si prácu niekde v administratíve, alebo také niečo. Manžel dobre zarobí, takže z finančnej stránky by som ani nemusela ísť pracovať, ale viete, doma byť to je o ničom - ako na dôchodku 🙂 ,variť, upratovať......Ešte uvidím čo starší syn, ide do školy, takže som trošku na vážkach či s ním ešte nezostať chvíľu doma. Predsa je to pre dieťa zmena. No majte sa krásne.

verulka
26. aug 2006

Evul, ja som v podobnej situacii, mne sa podarilo zohnat si pracu. Tiez zijeme z manzelovho platu, ale uz by sme chceli aj nieco v byte porobit a taaaak (no a v buducnosti snad este jedno babo 😀 ). Nastup je tazky, hlavne pre rodinu. Ale mozno by bolo fajn skusit nieco na ciastocny uvazok- ziskas prax, budes mat cas aj na deti a tak. Ale je asi dost problem najst si to. Drzim palce, neboj skor ci neskor sa nieco najde...

evul
26. aug 2006

Dakujem Verulka,mne aj hovoria, že ešte nám chýba dievčatko. Ale ja vravím, že neskôr. Z práce mám aj strach aj sa teším. Ja som taký pedant, no neviem ako zvládneme prácu, synovu školu, domácnosť..... Ále všetko sa dá, len treba chcieť. A hlavne treba hľadať, hľadať a hľadať - zamestnanie. Pá 😎

ninocka
27. aug 2006

caute babulky
chcem sa spytat kolko planujete byt doma s detmi

verulka
27. aug 2006

Ninocka, ja som bola dokopy doma 7rokov, ale to zavisi od vela veci. Od fin. situacie, povahy maminy atak. To je tazke. No ja som si matersku vzdy uzivala a teda ak budem mat este babo, mam v plane byt s nim 3 roky doma 😉

kalupinka
autor
28. aug 2006

ahojkajteeeee prejeeeem pekny dnik
a vitam ti medzi nami NINOCKU a EVULKU 😀

ninocka
28. aug 2006

kalupinka dakujeme

kalupinka
autor
28. aug 2006

ninocka
kedy mas termin???ake mienka zvazujes? 😉

ninocka
28. aug 2006

termin mam v januari ale kludne to moze byt aj v decembri
ak dievca tak nina ak chlapec samuel, filip

kalupinka
autor
28. aug 2006

krasne mena podla mojho gusta 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a kde si sa rozhodla priviest svoje babatko na svet?
odkial ste?

kalupinka
autor
30. aug 2006

ahojte pekny dnik zelaaaaam 😉

kalupinka
autor
7. sep 2006

asi uz ziadne maminy nepracuju 😀 😀 😀 😀 ci cooooo 😅

ninocka
7. sep 2006

ahoj kalupinka

zabinka
7. sep 2006

Ahojte pracujuce mamicky. Tiez sa k Vam zaradujem. Mam dve deticky - Martinko ma 2 roky a 7 mesiacov a Radko ma 5 rokov. Ja pracujem uz vyse roka, zatial co Radko chodi do skolky a o Martinka sa mi stara svokra. Radko je uz stary mazak v skolke, ale od januara nas caka nastup Martinka. Tak som zvedava ako to dopadne.

verulka
8. sep 2006

Zabinka caf, no ja uz zarezavam, i ked tento tyzden robim z domu, co je pohoda. Aj ja mam Radka (Radovan)Neboj krpec nastupi v pohode. A co robis?

zabinka
8. sep 2006

Ahoj verulka, ja zarezavam uz od pol osmej, ale mam celkom fajn robotu. Robim na Mestskom urade, co mi vyhovuje kvoli stabilnej pracovnej dobe. Takto v pohode zvladam popoludni "pozberat" deti. Manzel ma taku pracu, ze nikdy nevieme, kedy pride domov. 😅

verulka
8. sep 2006

No to poznam, aj moj drahy je taky (geodet). Dnes odisiel o pol 6 a dojde az vecer. Ja som sa dohodla so sefkom, ze pojdem na pol 8, aby som o 4 skoncila a stihla vybrat, rozviest a pod.

zabinka
8. sep 2006

No ja mam dnes kratky den, takze koncim uz o pol tretej. Uz sa tesim. 😀 A vyzera to tak, ze aj drahy pride dnes skor. 😀

verulka
8. sep 2006

To je pekny zaciatok vikendu...Uzite siho

zabinka
8. sep 2006

Diky, budeme sa snazit, aj ked v nedelu budem musiet na chvilu odskocit do roboty. Ale co uz.

kalupinka
autor
11. sep 2006

AHOJKAJTE 😀 tak vitam novu clenku 🙂