Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

gween
16. júl 2009

Áááááááá, zasa idete žúrovať. 😀 Vám sa žije. 😵 Asi idem aj ja. Vrchná bloncka, môžem prespať u teba? 😀

jenna7082
16. júl 2009

jasnacka cesnacka, nemam sice velku chalupu 🙄 ale dobrych ludi sa zmesti 😅

gween
16. júl 2009

pôjdeme k ujovi rybárovi. 😀 Aj ja by som spala a dnes mám prácu od 14,00 do 21,00. to je radosť. 😒 Niekedy je dobrá táto pohyblivá pracovná doba ale inokedy mi to fakt lezie na nervy. 😖

jenna7082
16. júl 2009

no ja som prisla z obeda a uz by som spala uplne... 😔 😔

a de je dnes bubba?

a treba si svihnut gweenka, ujo rybar to totiz chce predat....uz by bol aj fuc keby to niekto kupil....a ktovie ked to aj niekto kupi, co z toho bude....

gween
16. júl 2009

A kvôli čomu to predáva? Však je to na dobrom mieste, chodí tam dosť veľa ľudí. Aspoń si myslím. Jenna, kúpme to my! 😀 Zložíme sa po 100 € a reštika je naša. 😀 😀 😀

gween
16. júl 2009

Bubba sa asi čvachtá na kupku a už má na sebe 13. model plaviek! 😀

jenna7082
16. júl 2009

no neviem, ze je to slabota....mimo sezony...a vidis ake su posledne roky tie letá....nebavi ich to uz a ich decka to tiez asi nechcu

loskiferos
16. júl 2009

Včera večer sme s mojou ženou viedli trochu hlbší rozhovor o rôznych životných situáciách. Prišla reč na eutanáziu. K tejto citlivej téme o voľbe medzi životom a smrťou som poznamenal: Nechcem aby si ma nechala žiť v takom stave, kde by som bol závislý na prístrojoch a živený tekutou stravou z nejakej fľaše. Keby si ma niekedy takto videla, vypni tie mašiny čo ma držia nažive. Ona vstala, vypla telku, počítač aj chladničku a vyliala mi pivo do záchodu - no je normálna??! 😀 😀 😀 😀

bubba
16. júl 2009

kifi tvoja zena je oja krvna skupina 😀 😀 😀 😀 😀 jupíííííííííííííí

loskiferos
16. júl 2009

Jeden doktor na stáži navštívil miesto nazývané honosne mentálny inštitút a pýta sa jedného pacienta:
"Ako ste sa sem dostal? Aká je povaha vašej choroby?"
"No, začalo to tým, že som sa oženil. To som nikdy nemal robiť. Vzal som si totiž jednu vdovu, čo mala dospelú dcéru, ktorá sa teda stala mojou nevlastnou dcérou. Keď prišiel na návštevu môj otec, tak sa do nej zamiloval a potom sa s ňou oženil, takže moja nevlastná dcéra teraz bola mojou nevlastnou matkou. Potom sa mojej žene narodil syn, ktorý bol samozrejme tiež otcov švagor, pretože to bol brat jeho manželky. No, ako som vám hovoril, moja nevlastná dcéra bola tiež moja nevlastná matka, takže jej malý brat bol teraz i mojím strýkom. No, a z toho tiež vyplýva, že moja žena, ktorá je matkou mojej nevlastnej matky, je tiež mojou babičkou a ja som jej vnuk. Ale to nie je všetko. Pretože mám za ženu nevlastnú babičku, nie som len jej manžel a vnuk, ale som tiež svoj dedko.Teraz už chápete, prečo som tu?"
😀 😀 😀 😀 😀

gween
16. júl 2009

Kifike, to bola asi len sranda, ale ja sa nad tým často zamýšlam a určite by som zaviedla eutanáziu. ☹

loskiferos
16. júl 2009

Emi, nezamýšlaj sa nad tým prosím. To sú moc citlivé témy.
A ten druhý je pre bb, nech môže čítať niečo jednoduchšie 😀 😀 😀

jenna7082
16. júl 2009

to ma aj mišo tučný hentaku pesničku o tej rodine 🙂 a vobec, mne to vobec nemysli v tomto horku, jako mam pracovat? kua

bubba
16. júl 2009

aj ja som za eutanaziu a ked mi ju nedaju tak sa obesim aj sama....ak budem vladat... 😖 ianc ja som raz pozerala v telke davali o jednom chlapciv co ked mal 17 tak si zlomil vaz a odvtedy ostal totlne paralyzovany ani jeste nemoze ani nic ani pohnut prstom a ked on hovoril tak mal totalne depky ze co on ma zo zivota...ze kazdym dnom len dcaka a modli sa aby to uz prislo..ten koniec...neskutocne trpel. ☹ chudak tak mi ho bolo luto ze ani len pomoct si nemoze 😅

jenna7082
16. júl 2009

ja som svajciarsko

jenna7082
16. júl 2009

by sa videlo polla toho.....

bubba
16. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 koza

jenna7082
16. júl 2009

Príde manželský pár za manželským poradcom, pretože v manželstve
to
začína škrípať. Po analýze problému hovorí poradca:
- Ukážem vám, čo vaša žena potrebuje.
Potom ju položí na gauč a vezme si ju vo všetkých možných
polohách...
Keď je hotový, hovorí:
- Tak, toto potrebuje vaša žena,... a každý deň.
Manžel sa opýta:
- A musím sem zakaždým kvôli tomu chodiť aj ja?

bubba
16. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 koza 😀

loskiferos
16. júl 2009

Správne, čo sa bude namáhať 😀 😀 😀

centik
16. júl 2009

to akoze preco som vymazana? 😀

gween
16. júl 2009

Prečo vymazaná? Centík, dnes si samá záhada! 😖

centik
16. júl 2009

qweenka strana 49 😉

bubba
16. júl 2009

centik kde mas albumy? 😀

bluebell12sr
16. júl 2009

ahojte damy a pani... dnes som skoncial pracu o 5.30 a este stihla letiet /doslovne/ aj na rodicko... 😕 tak prosim vas piste len vesele veci 😅

bluebell12sr
16. júl 2009

ludia, vy tu nitko nemate albumy.... zeby som aj ja svoje vymazala? 😨

bubba
16. júl 2009

no...veru ...my tu NITKO NIT nemame 😀 😀 😀 😀 😝 ahooooooooooj to bola dnes dlha sichta....maly chodi na cely den uz do skoly a potom je kde?mas normalne ze Aupair? 😀

mexx
16. júl 2009

Bubbuska, ty ma nesmiruj barskde, bo uvidis! 😎 😀 😀 😀 Hej, som aj ja pracujuca mamicka? 😕 😀

bubba
16. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 pocuj mexx ja smirujem len teba.dnes som dostala spravu od vesmirnych lidiiiii......mas odkaz na IČ 😀 😀 🤐

bubba
16. júl 2009

jasne ze si pracujuca...ty duplom 😎