Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

bubba
21. júl 2009

no a kedze ste take ukecane sa z toho tesim 😀 😀 😀

jenna7082
21. júl 2009

sak s tebu kecam, co sces 😝

gween
21. júl 2009

Vidíš na čo je dobrá svokra? 😀 Pekne ich zavarí a vy natlačíte. 😀

bubba
21. júl 2009

ja si v tomto smere svokru len pochvalujem....ked daco zavara vzdy ma poprosi aby som jej z internetu stiahla nejaky dobry recept (naposledy na rebarborovy lekvar) a potom mi za odmenu polovicu zo vsetkeho da 😀 😀 😀

jenna7082
21. júl 2009

moja svokra nezavára....a ja tiez nie 😀

ale lubim ju

aspon ale strikuje a nemusim kupovat svetríky 😵

bubba
21. júl 2009

strikovane svetriky nenavidim.... 😀 😀 😀 kua som sa ich nanosila......a som povedala...moje decko nebude tak trpiet ako ja 😀

jenna7082
21. júl 2009

vtedy bola iná moda 😅 tie také čarkaté všelijaké, to bol des 😅 my mame pekné svetríky poštrikované

gween
21. júl 2009

Aj moja zavára a tiež mi dá polovicu ale ja jej zasa inak pomáham. 😵 Jenna, to je milé, že tak pekne rozprávaš o bývalej svokre. 😵

bubba
21. júl 2009

viete co?ja idem zavarat te uhorky lebo ste nejake slabe dnes 😀 😀 😀 čelzi a ty co zavaras??? 😀

gween
21. júl 2009

Co sme slabé, co sme slabé? My sme pracujúce ženy , ktoré sa občas mihnú okolo PC. 😀 Ccccc, si ty ale dobrá! 😝 😀

bubba
21. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nefrfli 😀

jenna7082
21. júl 2009

ja sa nemiham okolo pc, sak sedim pri nom kua cely cas 😀 ja sa miham len na konovi 😝

simasa
21. júl 2009

ja sa tiez miham...
aj teraz som sa mihla...
mihahaha 😝

loskiferos
21. júl 2009

Dobrééé ránko dievčence 😀 😀 😀

No vrátili sme sa z úžasného výletu na hrad Čabrad a pevnosť Bzovík.
Jako, ja nemám nič proti turistike, ale na ten Čabrad sme sa jednoducho nedostali, lebo sme to nenašli. 😒
3 hodiny sme blúdili lesom a nič. A stretli sme rodinku čo mala rovnaký problém ako my. Jednoducho Slovensko. Turistická atrakcia - hrad, ale ako sa k nemu dostať to nikoho nezaujíma. 😒
No, ale pevnosť Bzovík - to bolo iné kafe. Pekné, docela upravené. 😉

Pozývam všetkých vašich manželov (samozrejme aj s vami a deťmi) na boje na Hrone.
Je to rekonštrukcia historických bokov II. svet vojny. ( vojaci, tanky, ukážky bojov, ukážky súčasnej techniky ...) Táto sobota - 11:00 Starý Tekov (cca 5 km od Levíc)
Kto má zájem dajte vedieť, dostanem vás tam zdarma 😀 😀

bubba
21. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 no...pekny vylet ste mali...sme to repdpovedali ze nemame ani ponatia,kam to vlastne idete 😀 😀 😀
táto sobota - oslavujeme minibubbine narodeniny 😝

bubba
21. júl 2009

a inac fifi si bol strasne divny do telefonu...co som vas vyrusila pri vaznych veciach???? 😅 😝

loskiferos
21. júl 2009

A ináč -hej 😀 😀 😀

bubba
21. júl 2009

de*il 😀 😀 😀 😀 a naco si to dvihal??? 😀 😀

gween
21. júl 2009

Chudák Kifike si nemôže ani zasexovať? Bubba, ty si ale otrava! 😀 😀 😀 Bola by z teba dobrá antikoncepcia. 😀

bubba
21. júl 2009

uz viem naco mi to dvihal beriem spat a ospravedlnujem sa 😀 😀 😀 😀 😀

jenna7082
21. júl 2009

o co sa tu jedná? 😅

jenna7082
21. júl 2009

podavame hlasenie? ja som bola v beckove a vystiskala som si dvojmesacne mimi...ludiaáááá pomoooooc 😅

a v sobotu idem na Tanec slnka a v nedelu na Slávnosti bratstva Čechov a Slovákov na Javorinu....takze do Levíc nejdem 😀

bubba
21. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

loskiferos
21. júl 2009

A čo sceš tancovať so slnkom. Si zatancuješ s tankami - kua 😀 😀 😀

loskiferos
21. júl 2009

Inak - tušil som, že na MK z vojnou neuspejem 😀 😀 😀
Ani Adrián nechce ísť? Hm, Emi? 😉

jenna7082
21. júl 2009

mna by to kifi inac zaujimalo...nemam to sice v malicku tak ako ty .... ale vojnova, medzivojnova a povojnova literatura je moja naj , ved vies....nooo len nie celkom tak faktografia ale tu atmosferu by som chcela zazit

loskiferos
21. júl 2009

Atmosféra je úplná bomba. Šak kto nechce dávajú to aj na TA3 😉

bubba
21. júl 2009

noooo vidissssssss doma v makku a teplucku 😀 😀 😀

loskiferos
21. júl 2009

😝

loskiferos
21. júl 2009

A idem byť prvýýýýý 😀