Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

gween
5. aug 2009

Ty sa prečo lúčiš Bubbátenko moje? 😀 Uhorky ti dali zabrať? 😀 Ja som umyla dnes tie okná, poobede som pracovala a teraz som unavená ako kôň. 😖 Aj hlava ma bolí. Nič sa mi nesce. 😖 Vlasne sce sa mi spať. 😖No ale môžem ísť chrápať o pol deviatej? 😀 Pozerám nejaký romantický film, tušim budem aj plakať. ☹

danka.k
5. aug 2009

bubba zobudila si mi syna 😠 😀

gween a co by si nemohla ist spat aj o pol deviatej.. ved ked sa ti chce tak chod 😉

jenna7082
5. aug 2009

akoze az teraz tu nakukam a akoze uz som stihla s bubbou absolvovat skypovu konverzaciu a akoze mi kazala ze uz nemam chodit na verejne forum , bo som si po dllllhej dobe otvorila pivko (mnam) a akoze ONA MNE IDE KááááZAT ???? 😀 😀 😀 😀 😀 to toto by som ja zo seba nevyplodila ani po troch promile a dobre dooooobre uz idem het 😀 pustim si aj ja film a kedze tu nic ine nemam tak bude Pan Prstenov , aj ked som to videla milion razy 😀 mam vas rad pracujuce mamicky 😀

gween
5. aug 2009

A akože Bubba už sem nemieni chodiť? A bakože ona vodukáže a víno pije? 😀 😀 😀 Ehmehm! Jézušmária Jenna-radšej si pozri nejakú dobrú romantikúúú, kukurukukúúú. 😀 😀 😀

bubba
5. aug 2009

halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀

bubba
5. aug 2009

akoze gween ty pozeras rozamudu pilčovu? 😀 😀 😀 😀 fuuuuuuuuuj hamba!hamba!!!

PS:inac este som upiekla aj ten superrychly kolac co som asi 20x dala jenne recept aby urobila a vyprdla sa nan.a nahodou nato ze to oblo za 3 minuty hotove to je celkom jedleeeeeeee 😵 😵

bubba
5. aug 2009

jenna ty si koza 😝

bubba
5. aug 2009

bb kde a flakas?zijes??? ty musis byt ak odtrhnuta z retaze ked dítko doma nie je 😀

jenna7082
5. aug 2009

ale coby gween, ona mi chcela len dobre, ze nech sa tu nestrapnujem 😵 😵 😵 no neni uzasna 😀 tym padom nemoze vodu kazat vino pit , bo pripita ja som len ja 😀

a k tomu superrychlemu kolacu - nemam rad margotku a nemam ju rad natolko, ze ju ani nemali v obchode....ked som tam bola.....no aspon si myslim, ja som neprikukala 😀

bubba
5. aug 2009

jenna ty mas (mala si) pivo a ja som nedavno dojedla varenu klobasu 😀 😀 😀

danka.k
5. aug 2009

bubba aj mne daj taky recept

bubba
5. aug 2009

dockaj idem ho kuknut v jenninom skype kua.....to je dobrych 20 kilometrov dlhe uz a to som jej ho lepila naobed 😀 😀

danka.k
5. aug 2009

no kukaj kukaj.. a vopred dakovala 😉

bubba
5. aug 2009

2 hrnky pol.mouky ,1 hrnek cukru ,1 slehacka,1 van. cukr,1 prasek do peciva,pul hrnku oleje,1/8(asi 1,5 dcl) mleka,1 cokolada Margot 🙂Cele promichame ,nalijeme na plech a dame pect.Navrch cokoladova poleva

to mi dnes kamoska davala a nemusis to ani mixovat to zamiesas aj lyzicou...a na vymasteny plech samozrejme.mne to cele trvalo asi 5 minut aj s najdenim surovin a vymastenim plechu a piekla som to aasi 15 minut..ziadna slava ten kolacik ale lepsie ako nic..

jenna7082
5. aug 2009

lepila si mi to tam sto razy napriek tomu ze som sa branila zubami nechtami a este aj na azete...a dobre ze nie na fejsbúk a .. . dufam ze uz inde ta nemam 😀

danka.k
5. aug 2009

no super.. dakedy vyskusam... a tu cokoladu margot asi tu asi polamat vsak 😀

bubba
5. aug 2009

ja som to nakrajala nozom na take male kococky ale ta baba ze to struha no neviem urob ako myslis ...

jenna 😝 😝 😝 noaco chcela som dat tvojim detom ochtunat a kedze ste daleko tak som potrebovala nejaky "messanger"co to zariadi 😀 😀

ozaj ked sme uz pri messangerovi poznate film mesto anjelov????kua pri tom fimle som s anaplakala...náááááááááááááádherne 😵 😵

bubba
5. aug 2009

danka minule si domna p*******a ze som ti neodpisala na ip .....áááá??? ja som nezabudla 😝

danka.k
5. aug 2009

bubba ved si mi odpisala.. takze?? 😀

bubba
5. aug 2009

nooo to si este pamatam...takze? 😀

danka.k
5. aug 2009

ved ale od vtedy som do teba nep...........la 😀

bubba
5. aug 2009

ale teraz ja p*********em do teba 😝

danka.k
5. aug 2009

ved ale ja som ti odpisala.. a viac mi uz neprislo

bubba
5. aug 2009

jasneeeeeeeeee.....ale okey nechajme to tak ja nejdem hlavou proti muru ked neces tak neces ale hadam to nenecham bez obkecu nie? 😝 😀

danka.k
5. aug 2009

:D :D :D :D

jenna7082
5. aug 2009

a jako co vy dve, o co ide 😅 sak ja pijem pivo, tak pomaly na mna 😅

bubba
5. aug 2009

o co ide?no o lasku nebeskuuuuu 😵 😵

danka.k
5. aug 2009

jenna robis chute s tym pivom dnes.. tak som si aj ja dala 😀

bubba
5. aug 2009

pockajte ake bachory vam z toho narastu 😀 😀 😀 hlavne tebe danka 😀 😀 budes vyzerat jak tehu vrabciak 😀

bubba
5. aug 2009

no.....verejne jake kamosky a cez ip si uz nadavame 😀 😀 😀