Praskanie v kĺboch (prsty, kolená, bedrá, chrbtica...)

shaarka
15. feb 2009

ahojte baby,
ktora ma tento problem? Mne strasne silno a vela (takmer pri kazdom pohybe) praskaju kolena, palec na pravej nohe a obcas aj bedrove klby (alebo tam niekde). Je to normalne? Asi nie. CO sa tyka kolien, niekedy skratka potrebujem ten spravny "prask", aby som sa citila dobre, aby som mala pocit, ze sa mi dobre stoji a vsetko v nohe je tak, ako ma byt. Na vysetreni som nebola, ale nikde som sa nedocitala, ze by to mala byt nejaka vazna choroba. Nejak som si na to zvykla, len vylakane pohlady ludi okolo mna mi naznacuju, ze by som s tym asi nieco mala urobit...
Ake mate skusenosti? Co na to ortopedovia?

nobody
15. feb 2009

a co teprv, když praskne plodová voda

aponchie
15. feb 2009

o tom vim sve a dost dobre 😀

jabber
15. feb 2009

😀 anebo když to praskne 😝 😀

aponchie
15. feb 2009

ale co jabber 😀

jabber
15. feb 2009

no něco 😀

shaarka
autor
15. feb 2009

co vam praska? 😀

aponchie
15. feb 2009

neco za neco 😀

jabber
15. feb 2009

třeba nějakej průser... 😀

shaarka
autor
15. feb 2009

prave som si dala doporiadku kolena 😀

jabber
15. feb 2009

shaarka - no tak teď to může prasknout 😝 😀

shaarka
autor
15. feb 2009

😀

slunicko552
15. feb 2009

jabber tak když to praskne samo co naděláš,ale když to někdo práskne schválně to je hnus 😠 😀

aponchie
15. feb 2009

no jasne sou lidi co jsou schopni vseho jen aby ukojili svou vasen praskaci zejo 😎

jabber
15. feb 2009

slunicko 😀

aponchie - a to teď myslíš práskače nebo práskače? 😀

shaarka
autor
15. feb 2009

ja sa z vas pototo... 😀

aponchie
15. feb 2009

ja myslim lidi co mam ve svem okoli velmi blizke co maji takove potreby,ale nastesti se tim sami ukazuji jak sou na tom inteligencne..to je asi vsude stejne 😎

jabber
15. feb 2009

aponchie - no.... takže myslíš práskače 😀 - jsem si to myslela 😉 😀

aponchie
15. feb 2009

tak tak 😀

aponchie
15. feb 2009

anebo prskace 😀

slunicko552
15. feb 2009

Jj prvně to prská a pak práská 😀

aponchie
15. feb 2009

tak to jsi trefila zatim teda prska,ale bude prej i praskat nejake nesmysly 😀 jezisi uz jsme off topic omlouvam se 😀

slunicko552
15. feb 2009

apo 😀

nikolap89
16. máj 2010

ahojte baby ja mam taky problem ze mi praska v kolenach a teraz mna boli hlavne prave a ked napriklad dlho chodim musim si cupnut aby mi v nich prasklo lebo mam pocit ze mi tam neco zavadzia a ked jedem na kole musim dobre vystrit nohu lebo nomezem ju mat skrcenu,bolA SEM AJ uz ortopeda a povedal ze to je v poradku len mne sa to nezda teda vsetci mi rozpravaju ze to nieje v poradku ked mi tam tak praska uz staci ked len kolenem ohnem na jednu na druhu stranu a praska tam

martina645
31. jan 2016
Používateľ martina645 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina645.

mne pukalo v kolenach pri cviceni, pomohli mi tabletky amitamin® arthro360, su aj pre alergikov.