Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

berenika39
3. nov 2010

☹ ....a co vipila, to vypila........ ☹

eaka
3. nov 2010

otkas!!!

eaka
3. nov 2010

tak toto som musela celé... "dobry den ak bi chcel niekto pracu na doma tak tu je otkas http://hwezda10.bmoney.eu/ niektori co to robia tak si slusne us zarobia ze okolo 400as 500eur maju mesacni prijem a ako privirobenie si mi slim ze je to dobre hlavne kto je na materskej alebo doma nezamestnani alebo aj kto pracuje a ma mali prijem ja som sa us ties hodne razy oklamal ze som poslal aj 200eur a bola to obicajna robota predavanim doplnkov po internete som mislel ze ma trafi alebo vela bolo takych uplne ze onicom ze som si musel kupit ten virobok potom som ho musel bud odskusat alebo znova predat a tu si nemusite nic kupovat akurat sa tu plati za vas web ktori si vitvorite ale plati sa iba ras rocne a zadne ine poplatky za parfumi doplnky a retiasky a ine volovini treba tomu venovat trocha casu zaciatky su vzdi tahsie zakial sa clovek do toho dostane ako ten ktory to us robi priklad mesiac dva ja osobne to este nerobim lebo nemal bi som dostatok casu nato lebo taham v robote 12 ale chcem to ties neskvor zacat robit ako privirobenie mne bi to stacilo a mat 2 platy."

winona24
3. nov 2010

@eaka OMG 😀 😀 😀 😀 😀

eaka
3. nov 2010

@winona24 neskutočné, že? povedali mu baby aj v tej téme, že nech radšej propaguje ústne!! 🙂

erikasadek
3. nov 2010

@eaka vies co si myslim ze to bol neaky cudzinec...; 😉 takto to apson vyzera ja som tak pisala niekedy mozno vo franine.. 😀 tiez sa museli chytat za hlavu co za debila to pise.. 😀 😀

erikasadek
3. nov 2010

no prave som nasla na FB...
kurwa piča drat púo takichto ludi by mali ist urady....a taketo organizacije....a nie urady dojebu iba tych najslabšich .......a takimto prejde ..všetko......maš moc maš všetko ...a nič sa neda robit.-........ toto je pojebana republika v irane bi mal hnet zotate ruky aby sa odnaučyl kradnut vyjebanec

dusanab
3. nov 2010

to odnaučyl ma teda veľmi chytilo za srdce, krásne slovo 😀 😀
@eaka to bol tiež určite nepochopený inteligent 😉

dusanab
3. nov 2010

manžel zahlásil že to odnaučyl by ani on nenapísal 😀 😀 😀 😀

winona24
3. nov 2010

@erikasadek čítanie komentárov na FB je adrenalínový šport....to by sme tu mohli do nemoty kopírovať.... 🙄 🙄 mňa to udivuje....a čo je najsmutnejšie...píšu to mladí,školopovinní ľudia...väčšinou 😔 😔

erikasadek
3. nov 2010

@winona24 no ja citam markizu a tym padom cez FB ludia pisu tiez .... 😉 vzdy sa nasmejem na tychto perlach.. 😀 😀 😀

winona24
3. nov 2010

@dusanab ako ak už niekto napíše po č "Y"....ale poznám takých expertov .... priateľ má takého kamaráta,čo si s pravopisom ťažkú hlavu nerobí...ten to píše bežne 😀 😀

winona24
3. nov 2010

@erikasadek 😀 😀 to je podívaná niekedy....to áno

dusanab
3. nov 2010

@erikasadek mám pocit že markízu čítaš aby si nám tu mohla písať 😀 😀
ináč ty už nepečieš? 😉

erikasadek
3. nov 2010

@dusanab ale nie citam ju aby som vedela co s adeje doma.. 😀

peciem neboj len ste tam uz ina partia tak uz nezavadziam.. 😉

dusanab
3. nov 2010

@erikasadek ja viem že je to mimo témy ale prečo by si mala zavadzať???? píše ten čo pečie alebo (sa) chce poradiť 😉

eaka
3. nov 2010

@erikasadek a to z markízy sa dozvieš, čo sa deje doma? mne sa zdá, že tam len riešia, kto má veľké kozy, kto ukázal zadok (či iné partie) a aká sexica komu prebrala manžela (sexica - výraz veeeľmi obľúbený na markíze)

dusanab
3. nov 2010

som skukla tak 2 diely, Skuknem na Internete
Rozvedenych zo zaveskami
kade laksie
tipicky
necelých 2 týždnou
som stoho hotovy
mi uz setkame, mi sme chorucky

eaka
3. nov 2010

mam kamošku ktora je uplne chuda a tješ ma take potrhane rifle

erikasadek
3. nov 2010

@eaka no dozviem pozeram ordinaciu.. 😀

erikasadek
3. nov 2010

@dusanab 😉

eaka
4. nov 2010

len nahmatkovo som sledovala 😉

eaka
4. nov 2010

laska je stale rovnaka ako na zaciatku spred 7mich rokoch 😉

ikke
4. nov 2010

@eaka no bodaj by nemala potrhané rifle, keď je také chúďa 😀
/som si koli tomu prepla slovensku klavesnicu 😅 /

eaka
4. nov 2010

@ikke no jo...s tými klávesnicami je to hrôza... inak tam je, že tá kamoška je úplne chudá, nie úplné chúďa... 😉 😀

ikke
4. nov 2010

@eaka ja viem, ale bez diakritiky to mozes rovnako dobre precitat ako chúďa, preto som zapla tu slovensku klavesnicu 😉 a k potrhanym rifliam sa mi skor chodi to chuuuda

eaka
4. nov 2010

@ikke no veď som si nebola istá... tak človeka, ktorý nevie, odkiaľ je to vyňaté, môže napadnúť aj to "chúďa", ale ja som bola ovplyvnená obsahom článku, tak "chúďa" ma ani nenapadlo... 😉 išlo o to, že tučným ľuďom sa trhajú rifle a táto oponovala, že kamoška je chudá a aj tak sa jej trhajú... (v rozkroku) 😉

eaka
4. nov 2010

ŇZČ ako skratká "nemáš za čo" 😉

blovitc120
4. nov 2010

@eaka 😀 😀

eaka
4. nov 2010

ked pýšeš,