Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

eaka
6. aug 2012

Dnes na prvej stránke
😝 Nasa izbycka 😝
V náhodnom návštevníkovi vzbudí určite dojem inteligentných diskusií a diskutujúcich...
😒

jaja01k
6. aug 2012

@berenika39 Jsi mě předběhla, zrovna jsem sem chtěla babi napsat 😀

Tak teda alespoň: "Nejlevnější celofán mají u vjetnamců."

berenika39
6. aug 2012

když bodyčko, tak zavynovací, to je jasné🙂
😝 bodyčka ty zavynovací 😝

domak2
6. aug 2012

byciklig ....seriozne???????

petkave
6. aug 2012

@domak2 to hádam nie 😀

domak2
6. aug 2012

@petkave na vlastne oci som videla veru 😕

pajenka
6. aug 2012

Pěkný překlep, respektive vynechání písmene, má to být tyčka? Nebo trička? 🙂
😝 3x tička pro mimi od narození 😝

pajenka
7. aug 2012

😝 Kubík bude čistotný,první rozsipe celou misku s sušenkama a piškotama a pak vezme utěrku a celý to rozetře po celé předsini🙂 😝

tvojezlatko
7. aug 2012

Vistrazne....vlasou...chlapou....

pajenka
7. aug 2012

😝 my nafotily tolik fotek,že se nám to ani do alba nevleze..fotografka musí přiobědnat listy ... sem ráda,že jsme měli obřad jako první a že jsme stihly tolik focení ... jinak dort jsme krájeli až na druhý den doma a pak to všechno cukroví rozvezly... 😝
Jedna nadšená nevěsta 🙂

jijitka
7. aug 2012

@pajenka jí tam ta i/y skáčou jak barvy v ruletě 😀

jaja01k
7. aug 2012

"Dobrý den , já se zabivám interierovým designem..."
To se pán pěkně prezentuje.

pajenka
7. aug 2012

😝 Byli jsme i radši na CT aby se vyloučily epileptycký záchvaty. 😝
😝 .Je chudák úplně hotový a k tomu ten prújem. 😝

pajenka
7. aug 2012

😝 Zábali zkoušíme,ale zdá se mi,že z nich začíná kašlat. 😝

petkave
7. aug 2012

😝 dneska som si kupila lak proti ohrýzaniu nechtov lebo už je to katastrofa a uplne sa za tie svoje ohryzene pahyliská hambým . 😝

stanislavao
8. aug 2012

slovencina nasa krasna kam si sa nam stratila??? ludia by sa mali trosku nad sebou zamysliet a ked nevedia pisat, tak nech radsej nepisu.

jaja01k
8. aug 2012

Jedna šťastná maminka: "sice byla čárečka slabší ale byla tam,vyděla jsme ji pěkně."

petkave
8. aug 2012

@stanislavao veď toto. Inak, páči sa mi, ako tu v tejto téme tie jednotlivé výpovede lajkujeme. Skôr by tu malo byť tlačidlo so slzičkou na krajíčku 😲 😀

bodka13
8. aug 2012

a nech sa páči,hľadáme chybu 😕 😀 😀 😀
"...z izby len pocujem hooohoooohooo to sa akoze smiala ci krycala ci co to bolo 🙂 "

pajenka
8. aug 2012

😝 nespomenu si, jak se to jmenuje 😝

pajenka
8. aug 2012

😝 Nesnáším když se mi někdo rádobi dobrýma radama plete do výchovi a péče o Šímu 😝

pajenka
8. aug 2012

😝 U nas v baraku se ronovuje..zbyjecky,bouchani no mazec,venku zahradnici sekaji travu kraval jako prase. 😝

jaja01k
9. aug 2012

Stydím se, ale musím se přiznat, co se mi povedlo: "Její výzum vypršelo." 😀

pajenka
9. aug 2012

😝 jen počkám po tom co se mylostpán probudí a napapá 😝

berenika39
9. aug 2012

😝 předpovýdavé sny. 😝

petkave
9. aug 2012

Ach, toto sú také zavádzajúce výpovede, že si ich človek musí prečítať viackrát po sebe, aby pochopil, kto vlastne kecal a kto ukazoval, že je dievčatko. V prvom momente som si myslela, že pisateľka si pokecala s nejakými inými rodičmi v čakárni, ale keď som došla na pasáž o ukazovaní pohlavia, tak mi to docvaklo 😀 :

😝 A máme za sebou nádherný zážitok z 3D/4D ultrazvuku. krásne som si pokecala s maminkou a ocinkom, ukázala som aj, že som 100% dievčatko a zodpovedám svojim tt 😝

ellise
9. aug 2012

..." mamka my doniesla recept od kolegy"

pajenka
9. aug 2012

@petkave 😀

pajenka
9. aug 2012

😝 No počkám do zítra jestli příde nebo ne MS a uvydim,testík skusim raděj dyštak až o výkendu,kéž by to tak bylo,už jsem z toho na prášky,furt na to jen myslim,ah jo ... 😝

pajenka
9. aug 2012

😝 my máme lahvyčky TT 😝