Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

adulikka
2. dec 2013

Cudzí jazyk výhonov.

pozerala inzeráty na prácu ,tak cudzí jazyk výhodou...malo byť 😀

adulikka
2. dec 2013

chlapi sú mamkini

adulikka
2. dec 2013

pribalým

ikke
3. dec 2013

"vytaminy"
"som rada že ste zavytali do mojeho bazariku.Veci su zvetša ako nove,ktore maju neake poškodenie tak to opyšem...nevymienam veci ktore ste si u mňa zakuplilyza hotovosť ,lebo už sa mi stalo že si mamina kupila veci a potom mi pisala ci ich nevezmem späť a ja truba som ich vzala a boly potrhane nakolko tam nestrepala šunky"

adulikka
3. dec 2013

Nájdete tam zopár tipob,

garzonka
3. dec 2013

Z jedneho e-shopu par perliciek
"Tvorba rímov" (ide o hru na obohatenie slovnej zasoby)
"Röndgenove fotky ľudského tela"

jaja01k
4. dec 2013

"ten starej se nam jaksi rozbyl"

whitelilith
4. dec 2013

Ono s tou gramatikou je to fakt těžké. Znám lidi, kteří prostě necítí rozdíl mezi slovem "listopad" a "listopat". Prostě jim to nepřijde. Někteří z nich se snaží alespoň v projevu, o kterým ví, že jej někdo bude číst tyto prohřešky eliminovat. A pak jsou i tací, kteří to vůbec neřeší a je jim to jedno. Většinou to opravdu více řeší lidé chytřejší, kt. se za tento vrozený nedostatek stydí.

jaja01k
5. dec 2013

"o čtvrt na 15:00"

pajenka
5. dec 2013

😀 po 600nedělí 😀

jaja01k
5. dec 2013

"možnost přivídělku"

adulikka
5. dec 2013

z fazulovych luzkov na kyslo

adulikka
5. dec 2013

este z vykendu

pajenka
7. dec 2013

"se dvěma týdenním miminkem"

berenika39
8. dec 2013

ahoj po delší době 🙂 a hned pěkně natvrdo 🙂

😝 oběkt, opjerka 😝

zuzik307
9. dec 2013

pozatku = po zadku 😵

aknaj
9. dec 2013

Dnes postovne zadarmienko

😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

adulikka
9. dec 2013

ja poznam babu co vyhadzala chlapov handri z 5 poschodia... A jej svagrina sla rano okolo a pozesaerala, ze to su svagrove harndy na chodníku a bundy povesane po strome...

svano
9. dec 2013

Nové botazky z vysačkov....🙂🙂

svano
10. dec 2013

Baby, neviete kde dostanem kúpyť.....?

ankaevka
10. dec 2013

ja nezvyknem sem písať pravopisné prešľapy žienok tu na koníku ale toto ma dnes dostalo "od teraz budem striekat ovzdusnovas" 😀 😀 (ospravedlňujem sa autorke)

siska53
10. dec 2013

Vybracne kresielko. Ja inak tiez robim dost preklepov,pisem cez mobil,tazsie sa mi to opravuje a dakedy to zistim az po ulozeni,ked to uz nejde opravit.
Inak,jedno obdobie ma rozculovala Slovenka (uz mi ju mama ani nenosi). Okrem,preklepov,chybajuceho textu som tam nasla i chutovku ako vyrivka. Skoro ma hodilo.
a tie ciarky navyse mi dakedy nejdu zmazat,musela by som prepisat cele slovo..takze sa za ne ospravedlnujem. 🙂

jaja01k
10. dec 2013

"dupacky s vysackou"

winterska
10. dec 2013

Scháním opjerku na sánky 😀

brnka
15. dec 2013

bolo to sice na modrej streche, ale skoro mi oci vypadli...... "z Lydla" 😕 😝 😝

siska53
15. dec 2013

V kalendary, na sydlisku..

dana_l
15. dec 2013

@siska53 brrrrr z toho ma az striaslo

jaja01k
16. dec 2013

"určitě to brzy víde"

siska53
16. dec 2013

Nenasla som to sice tu,na mk,dnes mi to doslo postou-na obalke bolo napisane:datum,PODAJA. Tak s tym som sa este nestretla..

siska53
16. dec 2013

A dalsi ulovok -stymulovat.