Prebaľujú vaši partneri deti?

pookie
15. apr 2009

Len tak zo zaujimavosti - prebaluju vasi manzelia/partneri deti? Lebo ten moj sa toho akosi zdraha a ked to nejak prislo s kamoskou do reci tak bola takmer zhrozena, ze ako to ze neprebaluje. Mne to nevadi i ked mu z casu na cas hovorim ze by mohol trosku "trenovat" ved pridu dni ked to bude musiet robit aj on 😉 nebudem predsa odbiehat z prace 😀

digysa
24. apr 2009

moj manzel este po mne huci, ze mala ma zaparenu rit, ze ako ju to striehnem! Prebaluje vzdy, ked mu poviem a kazdu sobotu a nedelu musi dceru prebalit rano on, aby som ja mohla spat. Inak, ak sme doma, tak tiez ked citi, ze je pokakana, tak mi povie a nehrnie sa prebalovat...Ale ja si vymyslim, ze nieco surne robim, tak on by ju nikdy v zakadenej plienke nenechal ani minutu....
A ako tu niekto spominal....vlhkych obruskov pouzie ovela viac ako ja.... 🙄

krasulka
25. apr 2009

TAk moj manzel nebol odporodu doma, to je 2 mesiace..tak som zvedava teraz ked pride, ci bude 🙂 pocurane viem isto ze bude..ale kakanicu..no necham sa prekvapit 🙂 lebo pospat si chcem aj ja, tak ked uz bude doma, hadam ma v noci neha spat a prebali on 😉 😀 😀 😀 A inak niekedy ani mne nieje prijemne prabalovat kakanicu, aj mne uuz sa stalo ze ma naplo 😅

krasuliak
25. apr 2009

len sa ty neboj vsetko prebalim 😉 a mozes spat 24hod len cecok mi nehaj 😅

sasiki
25. apr 2009

digysa s tou zaparenou riťou, ako by si o mne písala 😅 Krasulka, no čo už, keď tie srajdy nevoňajú že??? Ja som mojej malej vždy prízvukovala (teraz už nemusím, lebo sa pýta 😀 ), že čo to spravila, dievčatká kakajú kvetinky, nie také smradíky 😀 Krasuliakovci, vy nie ste spolu????? Komunikujete aj normalne, či len cez konika??? 😀

krasuliak
25. apr 2009

sasiki my komunikujem len nenormalne 😀 😀

nie sme od seba docasne a komunikujeme cez skpe cez mobill cez kona cez facebook .. 😅

pookie
autor
26. apr 2009

Uz sa aj ten moj pomaly rozbieha 🙂 sice zatial prebalil iba ked bola pocikana no mozno sa dopracuje aj k tomu ostatnemu, podla mna to takmer ani necitit, zatial je plne kojena, pocula som ze u babatiek ktore su na UM je to horsie 😀 no a samozrejme ked sa zacne s tuhou stravou tak to zacina byt citit 😉
Zaujimava komunikacia medzi krasuliakovcami 😉 kedy budete opat zoci-voci?

krasulka
26. apr 2009

pookie, na 1. maja 🙂 ale len na vikend, ale lepsie ako nic. Pozeram ze aj ty si v zahranici, mozem sa opytat kde si? 😕 ako to zvladas s drobcekom? 🙂

pookie
autor
26. apr 2009

Veru lepsie ako nic, predpokladam ze ty si doma na SK kym manzel v zahranici. Ja som v UK a s malou uplne v pohodicke, zatial (snad to tak aj zostane), je dobrucka takze sa nestazujem. Chystas sa za manzelom? To asi nic moc byt od seba odluceni, ja by som asi bola smutna aj za malu 😉 ze nema pri sebe tatinka a nemoze sa z nej tesit.

martao
29. apr 2009

Ahojte,
MM zásadne neprebaľuje. Mne to nevadí.

krasulkovci, vy ste teda prípad, ale ste zlatí.

lienockaa
29. apr 2009

nie neprebaluje, iba ked ja prave nemozem, co nie je tak casto, ale zvladne to pekne a to je hlavne..😉dokonca sa jemu maly tak nemece ako mne..so mnou ma asi pocit, ze moze vystrajat..🙂

jahodka11
29. apr 2009

moj manzel prebaluje a velmi rad....ja to beriem ako povinnost, ale on to robi s takou radostou....a po kakani ho umyva v umyvadle, ja pouzivam utierky.....u nas vlastne robi vsetko aj manzel 😉

lenka1108
29. apr 2009

moj manzel od prveho dna ako sa mala narodila tak prebaloval,kupal,prezliekal,kocikoval robil a robi vsetko.teraz ked ja idem niekam vecer von tak jej da pekne veceru poumyva da do pyzamka a da spinkat.este aj rozpravky cita.
vcera akurat povedal ze sa tesi ak sa nam podari babo ako to bude robit vsetko od znova 🙂 🙂

krasulka
29. apr 2009

pookie, boli sme tam spolu,ale ja som prisla porosit domov..netrufala som si tam rodit. A chcela som si hlavn euzit teple pocsie s malou, kocikovat v teple a slniecku. V augidte uz chceme ist vsetci do irska 🙂 A ano, je to velmi zle takto byt od seba, hlavne kvoli tej malej.

pookie
autor
30. apr 2009

No to pocasie ti verim ale aj tu je celkom pekna jar, az sa cudujem. Vraj aj leto ma byt pekne tak sa necham prekvapit ale na SK bude urcite krajsie! Co sa tyka porodu tak sa nemozem stazovat, bola som spokojna. Nikde to nie je bud dobre alebo bud zle.
Lenka to mas ale zlateho manzela 😉 Ten moj minule zvladol prvu zakakanu plienku 😀 odbehla som do obchodu a akosi trosku utieklo z plienky tak nemal na vyber 😀 😉

jaduska
5. máj 2009

Ani môj nemá problém s prebaľovaním detí, ale tuším až od nejakého 4-tého mesiaca, celkom malé bábo sa "bojí"....

len.petra
5. máj 2009

no MM malu prebali iba ked je len pocikana, ked je pokakana, tak pokial som doma alebo s nim, tak ani za svet.. ale nevadi mi to 🙂

markiza
5. máj 2009

pookie, prebaluje a prebaloval aj starsiu, nic divne na to nie je 😉

ivana82
6. máj 2009

Moj manzel robi to iste co tvoj len.petra, ani mne to nevadi, ale ked je potrebne prebali aj on, nema s tym problem...vtedy len zahlasi - mama, pod...a ja uz viem, ze je to tuhsieho razu

zrzulka
10. máj 2009

Moj manzel prebaluje,dokonca ked sa mala nevie vykakat tak ju berie a ide jej pomoct... s tymto som problem nikdy nemala. Ale je pravda ze radsej dava papierovu plienku akoby mal dat bavlnenu ale uz som ho to naucila takze nema problem....

nanika
3. jún 2009

MM sa najprv vyhovaral na postolky, ze to nevie uviazat, par krat prebalil, ale musela som maleho dobalit a poobliekat, tak som na tom velmi netrvala, lebo ked uz mam decko davat do plienky a postoliek a obliect ho, to ze mi ho prebali je uz o nicom. Potom kde tu prebalil a zda sa mi, ze cim je maly vacsi, tym ho prebaluje viac, aj ked s pose.kanou plienkou vzdy jaci na cely barak, nech si ho prebalim sama, vtedy sa tvarim, ze nepocujem 😀 Maly je od narodenia na UM, celu noc a to bolo do roka som ho kazde tri hodiny krmila a raz za noc prebalila, lebo muz dobre v tme nevidi a nevie ho poslepu prebalit. Ach jo a on bude hovorit, ze treba ist uz na nocnik, akoby robil servis malemu on 😠

claudinka
8. jún 2009

u nas nehrozi - muzik len ked zaciti plienku, tak ho napina, takze nehrozi, inak by ho celeho ogrcal 😀 a ja som si uz zvykla 🙂

felixko
16. jún 2009

u nás trvalo asi 3 mesiace pokým sa manžel odvážil, teraz to berie ako samozrejmosť, len keď je v plienke "kako" manžel ma zavolá "maminka a nejdeš radšej ty?"

pookie
autor
19. jún 2009

Chlapi sa tych plienok nejak boja ked je v nich "nalozene" 😀