Prebaľujú vaši partneri deti?

pookie
15. apr 2009

Len tak zo zaujimavosti - prebaluju vasi manzelia/partneri deti? Lebo ten moj sa toho akosi zdraha a ked to nejak prislo s kamoskou do reci tak bola takmer zhrozena, ze ako to ze neprebaluje. Mne to nevadi i ked mu z casu na cas hovorim ze by mohol trosku "trenovat" ved pridu dni ked to bude musiet robit aj on 😉 nebudem predsa odbiehat z prace 😀

danka.k
15. apr 2009

moj maleho prebaluje v pohode.. nenutila som ho, on zacal sam.. ked sa maly pokaka vacsinou to necha na mna... ale ked su sami doma tak ho prebali aj zakakaneho

caruzo19
15. apr 2009

moj manzal okrem kojenia zvlada uplne vsetko a to na jednicku 🙂 pri prvej sa snazil trocha vyvliect z prebalovania pokakaneho,ale nepreslo a teraz s tym nema absolutne ziaden problem.

sasiki
15. apr 2009

pookie tak mu skús také dni - keď nebudeš odbiehať priprav aj teraz. Čím skôr si zvykne, tým lepšie pre teba aj pre neho 😉

llaayllaa
15. apr 2009

moj manžel sa tiež zdráha prebalovania,ked je malá pokakaná,ale inak v pohode ju vie prebalit aj pokakanú ak nie som doma ja 🙂

sasiki
15. apr 2009

pripraviť som chcela napísať 😀

pookie
autor
15. apr 2009

Mal by si zvykat, u kojeneho 2 mes. babatka to nic nie je, horsie to bude ked mala prejde na tuhu stravu a ja po roku do prace 😉 Nejak ho snad k tomu "dokopem" 🙂

anielik
15. apr 2009

my sme zacali jednoducho, tato zahlasil ze je pokakany tak som mu spat zakricala ze ma 2 ruky... a tak sa prebaluju hocikedy sami 🙂

jaja0110
15. apr 2009

moj manzel prebaluje od sameho narodenia, kedze mame dvojky akosi nemal na vyber, on jednu a ja jednu... 😎 a kopu krat isiel aj pekne do umyvadla a umyt zadocek...a taaak dobre mu to ide ze teraz prebaluje obidve vacsinou on-teda hlavne vikendy 😉

bubba
15. apr 2009

mm nemal s prebalovanim ani take problemy ako ja.mna vzdycky nadrapovalo pri tom a on to robil s usmevom na tvari na to nikdy nezabudnem... 😉

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jonatanka
16. apr 2009

ja to mam tak isto ako jaja, pri dvojkach mu ani nic ine nezostava, deti zvladol prebalit aj moj pubertalny brat, sice to poriadne okomentoval ale prebalil 😎 , musel lebo ja som bola mimo

prasiatko30
16. apr 2009

prebaloval a bude prebalovat ked bude zase treba -dokonca sa rano zobudzal a isiel ju prebalovat aby som este nemusela vstavat 😝

martiuska
16. apr 2009

moj manzel pri prvom synovi dokonca odpieral okakane plienky[bavlnene] pred hodenim do pracky. Cim je ale starsi, tym je to s nim horsie a pri tretom uz asi ani neprebaloval. 😒

bzuco
16. apr 2009

ked nemusí ...neprebaľuje 😝

fodorka33
16. apr 2009

moj manzel robi uplne vsetko no samozrejme nekoji.ked som bola trehotna hovoril ze on prebalovat nebude lebo mu bude zle a tak ale uplne v pohode moze byt maly aj pokakany a prebali ho.

maca793
16. apr 2009

pokiaľ som bola vydatá, tak som prebaľovala deti viacej ja ako ex. ale aj ten občas keď mu preplo v hlave 😀 prebalil deti. ale mal k tomu odpor.

ja by som bola za, keby muži sa vschopili a občas prebalili deti

fifinna
16. apr 2009

môj prebaluje, dokonca vcera malemu tu malu zasranu prdelku v sprche aj vyumyval rukou, len to okomentoval stym, ze to muselo smrdiet uz ked to jedol. 😀

tinka08
16. apr 2009

ahojte, my máme dve detúrence hneď po sebe a veru manžel sa pri staršom činí. maličkú sa ešte bojí ale ročného syna v pohode prebalí 😎 .

maca793
17. apr 2009

tak to máš v pohode

sasiki
17. apr 2009

môj s tým má menší problém, než ja 😀

womenne
17. apr 2009

Tak moj prebaloval v pohode teda iba cez vikend kedže chodil na tyždnovky,vždy sme sa striedali on jedneho a ja druheho.O malička mi pomahal aj s kupanim,vnoci vstaval,aj krmil 🙂

deina
17. apr 2009

Moj sa z toho nejako vyvliekol, ani som si nevsimla, kedy. Zozaciatku prebalovat viac, teraz uz neviem, kedy naposledy. 😠

greta24
17. apr 2009

Moj prebali bez problemov, len pri tom minie 2x viac mokrych obruskov ako ja 😀 😀 😀 😀

mikalove
17. apr 2009

moj len pocikanú 😖

angua27
18. apr 2009

podľa mňa to závisí aj od situácie. kým som ešte žila s exom, tak sa prebaľovaniu, kúpaniu a pod. vyhýbal. trošku výhovorky, trošku aj strach, či malému človiečiku neublíži. keď má teraz malého na víkend, tak musí prebaliť či chce, či nie. a v pohode. malý kakáva iba v známom prostredí, takže väčšinou iba u mňa doma, ale už si zvykol aj u exa a keď mi to ten prvýkrát hovoril, že musel pokakané prebaliť, tak si to hneď aj sám okomentoval:"Však, čo Ti budem hovoriť, veď to robíš každý deň." 😀
a prebaľuje aj môj otec a keď je kako, tak najradšej ho zoberie do vane. je to pre neho pohodlnejšie ako obrúsky. 😎

saska.t
18. apr 2009

greta - ako keby si hovorila o mojom muzovi, 100 obruskov potrebuje pri prebalovani ale aspon ze pomoze, takze sa nestazujem 😉

caruzo19
19. apr 2009

co ze minie,to je najmenej,ale potom tu krabicku nezavrie a ich ususi 😅 😅 😅 😅

mami.sk
19. apr 2009

moj muz nema absolutne problem s prebalovanim 😉
aj kupe, chodi s kocikom, v noci vstaval ked bolo treba - teraz uz len ja kvoli kojeniu 😉

martao
19. apr 2009

Moj manžel zásadne neprebaľuje. Neviem prečo. Ja som si na to zvykla. Inak sa deťom venuje na 100% 🙂

alika54
19. apr 2009

moj manzelik nemal vobec problem s prebalovanim,,,prebalil,okupal,obliekol a mne babatko len na kojenie doniesol,,,som mala niekedy pocit ze mu luto je,ze nemoze nakojit 😅 😅 😀