Prečo mám rada Slovensko

etuska
21. jan 2008

Vsade vokol nas su same negativa,takze som sa rozhodla zalozit trosku "pozitívnejsiu" temu.
Skuste porozmýšlať nad tým, prečo máte rady Slovensko 🙂

monkula
25. jan 2008

No, mňa keby ste sa chceli zbaviť, tak ma vyhoďte v strede Petržalky a je to 😀 😀 😀 😀 😀

etuska
autor
25. jan 2008

Prečoooo? Monika? 🙂

etuska
autor
25. jan 2008

A raz by som chcela ist na dovolenku niekde na chatu na Kysuce 🙂 -neviem ci do takej uplnej "divociny" bez elektriny a vody...,no mozno by to bola zaujímavá skúsenost 🙂

monkula
25. jan 2008

pretože bysom sa odtiaľ horko-ťažko vymotala 😀 😀 😀

etuska
autor
25. jan 2008

Podobne,no ani ma to tam nelaka,ja som skor "prirodny clovek" 🙂
Ktoré miesta/mestá na SVK zbožnujete?

tweety22
25. jan 2008

Zvolen, Orava a nakoniec Zelezna studnicka v Blave 😀

monkula
25. jan 2008

Košice, Michalovce, Levoča 😀 😀 😀

sharlotta
25. jan 2008

Presov, Bratislavu, paci sa mi Bystrica a mam rada oblast Cerveneho klastora, Vysne Ruzbachy...a Domasu... 😵

monkula
25. jan 2008

A super bolo na Zemplínskej, potom milujem Rimavskú Sobotu, dúfam, že raz sa tam presťahujeme, a Teplý vrch...

sharlotta
25. jan 2008

Inak sa mi hrozne paci veta z pesnicky, myslim, ze to spieva Nedved:" Jak asi Buh miloval ten kraj, ze tolik krasy mu dal..." a to spieva o okoli Banskej Bystrice. Ked chodime autom z BA do PO cez Bystricu, tak to je cosi neskutocne nadherne.

sharlotta
25. jan 2008

A ano, Rimavska...zlati ludia...

monkula
25. jan 2008

sharlotta, tá pesnička je nádherná... 😵 😵
A v RS sú fakt zlatí ľudia...

sharlotta
25. jan 2008

Ja tu pesnicku stale prepianm, lebo vzdy pri nej palcem a to ja nerada

etuska
autor
25. jan 2008

Monkula-lichotis mi 😀 😀 😀
Poznate niekto miestecko nedaleko Spišského Podhradia-Dreveník????a v jeho blízkosti-hned vedla cesty smerom Prešov-poprad je tzv. Sivá brada-vyviera tam mineralny pramen- a na kopceku je taka kaplnka??/kostolík???/-pre mna je to take mysticke miesto 🙂 ani neviem prečo 🙂

monkula
25. jan 2008

Ja sa chcem ísť pozrieť do Prosieckej doliny, boli ste tam?

sharlotta
25. jan 2008

Jasne, poznam!!!!!!!Jaaaaaaj, moj krasny vychod 😵 😵 😵 😵 😵

etuska
autor
25. jan 2008

Myslim,ze niekedy davno ano,no uz si na to nepamatam

baileysa
25. jan 2008

monkula, ja som tam bola este s gretkou v brusku, nadhera 🙂 a nielen preto, ze som bola vtedy tehu 😀 naozaj sa oplati vidiet 😉

monkula
25. jan 2008

veˇsa chystáme už 5 rokov... 😀 😀 😀

sharlotta
25. jan 2008

Inak sa mi paci aj spisky hrad vysvieteny v noci

etuska
autor
25. jan 2008

Aj my sa chystame na Muransku planinu uz dost davno-zatial nam to nevyslo 😒
A milujem Banskú Štiavnicu 🙂 Boli sme tam jeden dazdivy vikend s manzelom/vtedy este priatelom/.Prisli sme tam za tmy a nad zrucaninami hradu bol obrovský mesiac.Na druhy den sme si pozreli mestecko+muzea a posedeli si v cajovni-to bol vikend 🙂

sharlotta
25. jan 2008

www.thevotenation.com
poznate tuto stranku?
Slovensko bolo druhe

etuska
autor
25. jan 2008

Sharlotta-aj mne 🙂 Stale si hovorim cestou do PO,ze si ho odfotim,no potom na to zabudnem.Fotim si taketo krasne miesta "ocami",aby som si v cudzine mala co "premietat" 🙂

sharlotta
25. jan 2008

Banska stiavnica ma tiez mysticku atosferu

monkula
25. jan 2008

tam som nebola...

sharlotta
25. jan 2008

Inak Malatny zo skupiny Chinaski povedal, ze v Presove sa citil ako v inom svete, ze je to podla neho najinspirativnejsie miesto na svete. Mozno preto z Presova pochadza tolko umelcov....

monkula
25. jan 2008

jaaaj, zabudla som na Prešov, aj ten je krásny...Celkovo východ Slovenska je veeeľmi pekný...

etuska
autor
25. jan 2008

Hmmm,ja som tam studovala 5 rokov 🙂 a inspirovalo ma k splodeniu nasej dcerky 🙂 -ale je pravda,ze som tam napisala vela seminarok a dokonca par basní,cize....-nieco na tom bude

etuska
autor
25. jan 2008

A konecne chcem ist na Oravsky zamok-vraj tam robia nejake "drakulovske" akcie 🙂 a ja upírov neznášam 😖 😖 ,tak by som mozno mala zazitok 🙂

sharlotta
25. jan 2008

Etuska 😀 Ale je pravda, ze v Presove som piasla a malovala a ked som prisla do Ba, tak som prestala ☹ Malovala som od 5 rokov. Pisala som asi od 13...