Prečo sa diskusie točia len okolo maličkých?

kveta
7. feb 2007

Ahojte, dievčatá,

napadlo ma, že väčšina stránok sa venuje len bábätkám a batoľatám, ale keď je dieťa v predškolskom veku, tak zrazu tém a fotiek o predškolákoch je omnoho menej. Čím to je? Už si maminy zvykli na materstvo ako na bežnú záležitosť alebo fotky predškolákov ich už tak nechytajú za srdce alebo...? Prosím, neumláťte ma za tak opovážlivú tému.

mracik
7. feb 2007

Kvetka, myslím, že je to tým, že tu veľa mamičiek s väčšími deťmi nie je, keďže veľa báb tu prechádza z mojasvadba, takže možno tak za tri rôčky sa rozbehnú aj ostatné diskusie... 🙂

ityla
7. feb 2007

kveta - ja si myslím, že je to tým, že do 3 rokov dieťaťa je väčšina mamičiek na materskej, takže si nájdu aj viac času na net. Potom sa zas musia zapojiť do pracovného kolotoča, myslím zamestnanie a starostlivosť o rodinu atď. a času na počítač je zrazu menej.

katika1
7. feb 2007

Kvetka, však založ tému, ktorá Ťa zaujíma aj o starších deťoch a uvidíš, či sa chytí.. A je po probléme!

emjee
7. feb 2007

tiez myslim, ze je to tym, ze
1/ vela bab sem prechadza z mojasvadba a bud nemaju deti alebo maju malinke
2/ babulky na materskej maju cez den viac casu sa zapojit do diskusii ako babulky zamestnane
ale myslim aj, ze ak sa vyskytne zaujimava tema o vacsich detoch, niekto sa do nej zapoji, len to mozno nebude tak casto ako ako tehu a babatkach

hanka274
7. feb 2007

kveta-skus ved pozriet v rubrike skolkari, skolaci......
na co vobec tato tema....emjee... 😉

ukana
8. feb 2007

kvetka v téme školkári kecáme s babbami aj o školkároch a školákoch a o ich problémoch, tak sa zapoj a neváhaj.. 😉 Je fakt pravda, že mamy školkárov už nemajú tolko volného času, ale sem tam si ho na pokec najdu 😉

aktak
8. feb 2007

nikto nikomu nezakazuje sem pisat o rozne starych detickach, takze sucasny stav je taky asi preto ze sem pisu tie ktore citia potrebu a potrebuju poradit, z nich je viac tych co maju male babetko alebo este len cakaju 😉 a je tu naozaj veeeela dievcat z mojasvadba.sk takze je to pochopitelne 😎

a ak pribudnu temy o starsych detoch, budem len rada, aspon sa clovek neco poduci, uvidi vychovu inych rodicov a neco mozno odkuka, takze mamicky starsich deticiek piste 😵

hanka274
9. feb 2007

inak vela mamiciek ma v pase ze maju aj starsie dietatko....a vo fore skolaci,skolkari su urcite tam....

melory
9. feb 2007

ja si myslim, ze preto, lebo holky co chodia do prace nemaju moc casu na net v praci a mi ktore sme doma ci na materskej alebo tehotne si ten cas najdeme. ale rada uvitam baby aj v inych temach 😀 predovsetkym skolkary 😵

bzuco
9. feb 2007

tak ja som výnimka 😉
mám pomaly 5-ročnú slečnu a fakt som tu dosť často, ak mi to čas dovolí 🙂

digysa
28. júl 2008

A ako je to v realnom zivote? Tu na nete sa to toci iba okolo babatiek...a doma? Ja sa musim priznat, ze si obcas vsimam, ze ked mam volnu chvilku na hranie, tak ju venujem mojej dcere ( 4m), namiesto synovi (3). A veru ma to aj mrzi..Vcera som ale venovala cely svoj cas synovi, lebo mala isla skoro spat. 😎
Dokazte si rozdelit cas medzi babtkami a skolkarmi doma? Dajte mi recept, ako to robite vy.

zuzkafuny
28. júl 2008

no Prečo...??? hm... ušla mi niť 😀 😀 😀

maruschka
28. júl 2008

kveta,ale veď tu máme temy:Škôlkári a školácii...atď..A máme tu aj spoločné termíny-aj pre 5-ročných a viac..stačí sa len pohrabať v témach a oprášiť ich.. 😉 😉 😉 A mamičky,ktoré majú aj staršie deti ich určite majú v albumoch.
A v živote je to tak,že skôr si všímame tie bábätká,lebo na nich treba mať oči 24 hodín denne,venovať im plnú pozornosť,sú predsa slabé,treba ich kŕmiť,...atď-veď to poznáš.A máme teda s nimi viac starostí. A tie staršie detičky sú už predsa len samostatnejšie.A keď majú dobrú partiu kámošov zo škôlky alebo školy,tak s nimi trávia aj voľný čas,takže už je to predsa len o inom..Takže ak máš chuť,tak sa pridaj do tém určených pre väčšie deti. 🙂 🙂 🙂 😉