Prečo ste si vzali vaších manželov?

lindika
25. mar 2008

Ahoj,
možno tu už podobná téma existuje, ale nevedela som ju nájsť tak zakladám novú. Zaujímalo by ma prečo sa vydali za vaších manželov, v čom boli výnimoční, odlišní od ostatných mužov?

maja22
25. mar 2008

baby, tak pekne tu píšete...
pred chvíľou som sa smiala na príspevkoch v téme záhadný muž - keby to čítali slobodné baby s presvedčením, že sa nikdy nevydajú, tak tie príspevky by ich v tom asi len utvrdili... 😀 😀 😀 😀 ale hneď by som im odporučila túto tému - tí naši muži možno sú rovnakí, ale predsa sú výnimoční.... 🙂 🙂 🙂

briketa
25. mar 2008

Moj muz ma uchytil tym, ze je strasne ukecany, vlastne ma ukecal, je super v sexe a ze aj po x rokoch mi dava jasne najavo, ze som jeho naj slniecko sedembodkove. Je romantik, ja nie a tym sa krasne vyvazujeme. Ja ho sprdnem, on ma zato pomiuje 😀

ifrimka
25. mar 2008

boze baby! ale ste ma rozcitili! moj muz je v robote, inak by som na neho hned skocila...aj ja som si pred chvilou citala zahadneho muza a skoro som sa upucila. najhorsie bolo, ze moj jakub nechcel spat a ked konecne zaspal na mojich rukach, zobudila som ho smiechom...ja som mojho muza stretla v praci, boli sme najprv kolegovia, potom priatelia a nakoniec som sa do neho zalubila. ja si myslim, ze to je dobry zaklad, nie? citila som sa s nim velmi dobre, uvolnene, vzdy sme sa mali o com bavit a spraval sa ku mne ako ku princeznej. aj ma tak volal...preto ma teda poriadne sklamalo, ked som mu v polovici decembra objavila stare emaily(on mi dal povolenie na pouzivanie jeho emailu), ktoe posielal svojej prvej (a predo mnou jedinej) milenke. v jednom z nich ju nazval princeznou. tiez som z nich zistila, ze prsten, ktory nosil skoro az do nasej svatby bol od nej...vraj to uz bol len kus sperku, uz vraj nemal ziadnu emocionalnu hodnotu. a vraj, ze ostali priatelmi (to len ja nechapem ako niekto, ci uz muz alebo zena moze byt priatelom s ex?) poslal jej email 2 roky potom ako sa nevideli a ona mu potom volala a to sme uz spolu chodili! najhorsie na tom bolo, ze som ich objavila, ked mal nas syn len 3 tyz., takze som bola doslova emocionalny vrak a velmi, naozaj velmi sa ma to dotklo...mozno aj preto, ze ho tak velmi milujem a pomyslenie na neho s niekym inym ma ubija. povedzte, sibe mi?

maja22
25. mar 2008

Ifrimka, myslím, že ti nešibe... 🙂 Ale ak si sa s nim o tom ešte neporozprávala, tak to urob - povedz mu, čo ťa trápi - ak ti dovolil pozerať jeho mailovú poštu, nemal by to byť problém... Neútočila by som na neho, podala by som mu to zo svojho pohľadu - že máš z toho nepríjemný pocit, príp. obavy...

anjelinka
25. mar 2008

som stastna, ze k niekomu patrim 😵

ifrimka
25. mar 2008

maja22, my sme sa o tom rozpravali- mozno az privelmi...dozvedela som sa, ze ona za nim dokonca chcela prist, ale nepustili ju cez customs...ona to totiz bola americanka a on bol v anglicku...takze ja som si zacala mysliet, ze som len druha volba. velmi mi to ublizilo na sebavedomi. aj ked viem, ze ma velmi lubi, sama seba sa pytam, co by bolo byvalo keby..viem, ze osud to chcel takto, ale... nakoniec sa ma moj muz opytal, co chcem aby mi povedal!

uhlikova09
26. mar 2008

maja22 😀

elise
26. mar 2008

pretože ho veľmi veľmi....veľmi ľubim a bola to láska na prvý pohľad a hlavne vedela som si sním predstaviť aj starobu a máme si vždy čo povedať🙂 a hlavne preto že pre mňa je ten môj jedinečný a naj na nasvete🙂a som šťastná že máme spolu nádherného syna🙂

janulka7
26. mar 2008

babulky, ja som ten moj sperk spoznala ako 14 rocna zaba. jednoducho mi skocil do cesty ked som sla cez mesto a bolo. pripadal mi vtedy velmi krasny ale neskutocne drzy. 😀 povedal mi kocka v o stvrtok ta budem cakat namesti a dufam ze prides lebo ja tam budem . ja mu na to to sa nedockat drzan jeden. ale isla som. Celu noc som nespala a jedine co som vtedymala pred ocami boli jeho nenormalne modre oci. baby ten ma oci ako studna. a vzdy ked nimi na mna pozera mam pocit ze mi vidi az na dno duse.
dokaze ma rozosmiat vzdy , sprava sa ku mne ako keby som bola miss sveta, uroibl by cokolvek co mi vidi na ociach a presli sme spolu take skusky ktore vela ludi spolu nezvladlo. od prveho dna som vedela ze on je ten ktoreho chcem mat pri sebe. Ma neskutocne dobry zadok 😝 v posteli je delo . milovanie s nim je proste nieco co sa neda opisat a vela krat som mu povedala ze ak by sme vyhrali nejake miliony tak budeme cely den v posteli lebvo by som hoi z nej nepustila. 😀
ale zo vsetkeho najviac ma prekvapil ked sme prisli pred 4 mesiacmi o babetko a on bol cely cas pri mne rozpraval, mi ako ma miluje a ze keby mohol vymazal by z mojej mysle vsetko zle a bolave a vzal by vsetku tul bolest na seba. za cely ten cas predomnou nevyronil ani slzu pretoze vedel ze by ma to uplne polozilo., stale sa usmieval a vravel mi ako saom nadhrerna aj ked som bola otrasna v tom momente.cela spuchnuta co do mna napichali.
jednoducho je to ten najlepsi chlap akeho som mohla najst.
najlepsie na tom je ze vzdy ke ho vidim alebo pocujem jeho hlas ma stekli v zaludlku rovnako ako v den ked som sa do neho po prvy raz zamilovala. A budem ho milovat cely zivot.

danulka2
26. mar 2008

zienky to som jedina, co som sa ,,musela,, vydavat 😀 . Ale nie, jasne, ze to tiez bola a je laska. Ved sa navzajom trpime uz 15rokov 😉 😀

melory
26. mar 2008

anjelinka jasne ze ano, len sa nedaj hockomu, ale tomu pravemu.

poleva
26. mar 2008

mna to čaká 5.4,hm

smejko1
26. mar 2008

janulka7 - klobuk dolu pred tvojim muzikom

zuzanockamt
26. mar 2008

poleva ... tak nech je to tvoj najkrajsi den a nech sa mate stale radi aj po mnohych rokoch 😉

sincerity
26. mar 2008

Preco? ... preto, ze je ochotny so mnou dve hodiny nahanat tulaveho psa a odviest ho do utulku, pretoze mi zavola, babenko, co budes varit, osupem zemiaky?... pretoze povie prines si krem, ja ta pomasirujem.... pretoze pretoze ... pretoze... pretoze takychto pretoze je velmi vela, pretoze ma lubi a prave preto som si ho vzala...

tinusi
26. mar 2008

Pretoze som bola, a aj som, do neho straaasne buchnuta!!! 😀
Pretoze ho milujem a citim, ze som milovana... pretoze je mojim najlepsim priatelom, pretoze som s nim neuveritelne stastna... pretoze ked som s nim, stavam sa lepsim clovekom!
Pretoze to, co je medzi nami je jedinečné, neopakovatelne a vecne...

vavka33
26. mar 2008

Preco?lebo ked som ho 1.krat zbadala,mal na sebe tielko a kratasy,bolo mu vidno tetovania,mal tri nausky v uchu a starsne sexi jedol.Mala som na neho taku chut,ze sa to neda ani opisat.rachla som sa do neho okamzite,ani som netusila,ze sa to stava 😀 vypadal ako totalny rebel...taky,ktoreho clovek len tak lahko nedostane.A to ma lakalo.
Po par tyzdnoch sme sa stretli sami dvaja a ja som vedela,ze je muz mojho zivota.Bol a je najuzasnejsim milencom,manzelom,tatkom...S nim som stastna a vesela a v bezpeci.a vobec nie je takyaky bol moj prvy dojem. 😀

marse
26. mar 2008

Pretože pre mňa je to ten najlepší chlap na svete, ktorého s celého srdca milujem. A dostal ma tym ked mi povedal ze chce aby som bola maminou jeho deti 😵 😵 No nevezmite si ho! 😀

sakura77
26. mar 2008

lebo je naj!!!! vo vsetkom 🙂

zuzula28
26. mar 2008

lebo to bol prvý chlap, pri ktorom som bola ochotná robiť kompromisy a nevadilo mi, že nebude všetko tak, ako som si to ja predstavovala. Chlap, ktorého názor, keď sa nezhodoval s mojím, tak nebol automatický nesprávny...Pretože je pravá hlava rodiny, rozvážny, dôstojný a múdry. To, že ho milujem je samozrejmé, ale ja potrebujem k zaľúbeniu dotyčného muža aj trošku skryte obdivovať... 😉

matinka
26. mar 2008

ja som bola predtym velakrat "zalubena", ale az ked som zbadala jeho, zistila som, co je to laska, dokonca laska na prvy pohlad 😵 , trvalo nam potom este 4 roky, kym sme sa dali uplne dokopy, ale ja som tych 4*365 dni ani raz nezapochybovala, ze on je ten pravy... odvtedy preslo 5 rokov a potvrdilo sa mi, ze som si lepsie nemohla ani vybrat 😵 😵 😵

jett
26. mar 2008

prečo? Ešte sme neni zobratí, ale vedela som po čase, že lepšieho otca moje dieťa mať už nemôže, lepší už neexistuje 🙂 . Takže baby, nech si myslíte o svojich polovičkách čokolvek, musím vás sklamať, lebo ten MôJ! je najlepší 😝 😀

blovitc120
26. mar 2008

pretoze je to ten pravy 😉

abetka
26. mar 2008

lebo ma chcel 🙂

slizounice
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzu13
26. mar 2008

tak ja som už 19 rokov presvedčená, že to tak má byť...jednoducho bol ten "pravý" 😉 a stále je...čím ďalej tým viac 😀 😀 😀

dominica
26. mar 2008

no asi preto, že sa mi zdal ideálny... miloval ma, aj ja jeho, bol rozkošný a múdry, skvelý v sexe a sadli sme si po každej stránke... zapadli sme do seba ako puzzle...teraz aj s naším anjelikom. Len by nezaškodilo zapadať do seba ako puzzle aj častejšie 😀 😀 😀

rebeca10
26. mar 2008

😀 😀 😀

ivca82
26. mar 2008

ja som si ho síce nevzala, aj keď mu to už pár rokov sľubujem a keď už išlo do tuhého tak som bola zrazu tehotná a bývalo mi zle, tak sa hádam nebudem taká omrzená vydávať 😅 Ale keď si ho raz už vezmem, tak preto, že ma ľúbi takú aká som a vždy ma podrží a vie ma rozosmiať a ešte pre milión iných vecí, a aj preto že keď sa po mojom záchvate zúrivosti na mňa pozrie a povie aj tak ťa ľúbim tak aj zabudnem prečo som sa hnevala.. 😀

dominka11
26. mar 2008

pretože sme sa mali stále o čom rozprávať a rozumeli sme si...a samozrejme z lásky 🙂