Prečo ste si vzali vaších manželov?

lindika
25. mar 2008

Ahoj,
možno tu už podobná téma existuje, ale nevedela som ju nájsť tak zakladám novú. Zaujímalo by ma prečo sa vydali za vaších manželov, v čom boli výnimoční, odlišní od ostatných mužov?

adetka
26. mar 2008

lebo to bol prvy normalny chlap v mojom zivote (mala som 28 rokov) 😀 ... ktory si chcel zalozit rodinu a pracovat na vztahu (nehladal nieco nadpozemske, svoju princeznu, a nezastavil sa na pollceste... alebo ktory nevedel co chce)... nechal sa zbalit... a jemne dotlacit do manzelstva 😅 ... a miluje svoju dcerku... nevadi mu ked je doma neporiadok, ze neviem poriadne varit... ale obcas mame aj tak doma take ozajstne taliankse manzelstvo 😀

krajcoanka
26. mar 2008

ja som sa vydávala ako 21 ročná (krátko po narodkách) a manžel mal vtedy 32 rokov (mimochodom , bol to môj sused. Prisťahovali sme sa a bývali sme oproti). Chodili sme spolu asi 2 aj 1/2 roka a potom sme sa vzali. Dieťa sa nám narodilo až po 9 rokoch a dalšie o dva roky nato. Chceli sme sa najprv postarať o bývanie. Dnes bývame v rodiinom dome a to vďaka môjmu mužovi! Stavali sme svojpomocne. To je možno aj jeden z tých dôvodou, prečo som si ho zobrala- je veľmi zručný! Vo všetkom! 🙂 🙂 😀
Ale samozrejme že na prvom mieste bola láska! 😀 😀 😀

magg
26. mar 2008

ja netusim preco 😅 (ale nelutujem 😉 )

biba12
26. mar 2008

Asi to tak malo byt. Stretli sme sa na dovolenke v Egypte. Ja som tam bola so svojim byvalym a on s kamosom. Po dovolenke som sa rozisla so svojim byvalym a po mesiaci sme spolu zacali chodit, po 4 mesiaoch byvat/kupila som si prave byt/. Po 2 rokoch sme sa vzali a narodilo sa nam babo. V juni bude rok, co sme manzelia a myslim, ze je to ten najlepsi chlap, co som si mohla vziat. Je tolerantny, sikovny, usilovny, dokaze sa o mna postarat aj o maleho.... A niekedy ho mam chut zabit, takze nejake to korenie mame............ 😉

zucha
26. mar 2008

..............pre ten pocit istoty, ktory som pri nom citila.................

masinka
26. mar 2008

no, kedze nie je ani krasny, ani sikovny, ani bohaty, tak to bolo asi z lasky 😀
a kedzte to so mnou a mojimi chybami vydrzal uz 9 rokov (z toho takmer 3 sme manzelia), tak zrejme lubi aj on mna
a preto ze dobre vonia

rybecka
26. mar 2008

Lebo je to najlepsi clovek a nauzastnejsi ocko akeho poznam som hrda ze som jeho manzelka a veeelmi ho milujem a on mna tiez lebo som jeho poklad a on moj tiez a mame najkrajsieho synceka na svete a my sme najstastnejsi rodicia bola to laska na prvy pohlad a trva dodnes sme zatial spolu 5 rokov ale ani raz som nezapochybovla o nasej laske.
mam uzasnu rodinku a to aj vdaka jemu 🙂

sonoga
26. mar 2008

pretoze som bola tehotna 😀
Teraz som zas nemyslela, ze som ho nelubila, ked som si ho brala alebo ze ho nelubim teraz. Ale mozno by sme ostali dlhsie slobodni. a mozno by sme sa po case rozisli. to sa uz nedozviem. a o tom, ze je to uz 6 rokov v poriadku svecia aj nase dve suprove deti.

evka39
26. mar 2008

Pretože ho milujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem! 😉

m311293
26. mar 2008

protože tenkrát jsme se dokázali bavit o všem, protože tenkrát sme se dokázali smát stejným věcem, protože tenkrát jsme chtěli spolu zestárnout.Tenkrát bylo tisíc důvodů proč chci být s ním, ale teď hledám aspoň dva proč s ním zůstat.

adelik
26. mar 2008

ahoj sonoga...si ma pobavila...aj ja som bola tehotna...lenze ja som s tym mojim pokladom chodila 9 rokov....takze vsetko bolo ok....keby nie moje vypukle brusko..tak asi chodime spolu este dalsich 9 rokov...a svadba by nas ani nenapadla..pa

expertka8
26. mar 2008

....pretoze prave v tu "osudovu" sobotu som nahodou nevysavala 😀 😀 😀

adelik
26. mar 2008

expertka....a nemala si predsa len ostat vysavat 😀 ?

expertka8
26. mar 2008

... 😀 ...ale kdeze...naucila som vysavat aj mangela.. 😀

...a odvtedy spolocne "vysavame" rodinne stastie v podobe nasix pokladov 😉 😀

dannynka
26. mar 2008

....lebo to bol toho casu najlepsi chlap na svete pre mna,neskvor to uz bol mangel a teraz aj starostlivy otecko nasej krasnej dcerky........ 🙂

sonoga
26. mar 2008

no, pravdepodobe, pokial by som neostala tehotna, tak by sme teraz urcite este nemali deti alebo by sme ich len teraz planovali. a dokoncila by som skolu bez stresov. kedze z patrocneho studia som 3 a 1/2 roka studovala s dietatom.

janis24
27. mar 2008

Pretoze som hned od prveho stretnutia tusila, ze to je ON, hoci sme sa rok iba obchadzali a obaja sme mali dlhorocnych partnerov...

Pretoze sa vo vsetkom doplname ako puzzle, ale zaroven zboznujeme absolutne rovnake veci...

Pretoze to nie je typicky chlap, netrpi nepochopitelnou naladovostou ani tvrdohlavostou, vie ma pochopit, nema problem kedykolvek komunikovat o svojich emociach a prezivani situacie...

Pretoze sa stale so mnou rozprava a dokazeme rozoberat veci do podrobnosti, navzajom si poskytujeme priestor na pochopenie toho druheho...

Pretoze som nikdy neverila, ze moze existovat stastne manzelstvo, v ktorom sa dvaja akceptuju a zaroven prechovavaju hlboku uctu voci tomu druhemu, manzelstvo bez vycitiek a nedorozumeni, bez kriku a agresivity a ON mi dokazal, ze to funguje... 😉

mysti
15. apr 2008

...pretoze sme boli spolu vyse 8,5 roka, skoncili sme VS, kupily byt, prestahovali sa a dospeli sme k poznaniu, ze ked sme zvladli spolu toto vsetko bez ujmy na zdravi, tak zvladneme aj manzelstvo...
A tak sme si na Velku noc povedali ano a bol to naozaj najkrajsi den v mojom zivote a zopakovala by som si ho aj 1000x.
Vedela som, ze si beriem muza, ktory ma lubi samozrejme aj s jeho + aj -.
...a som stastna... 😀

monca301
15. apr 2008

pretoze som zostala tehotna a po 12 rokoch chodenie a 4 rokoch spolocneho byvannia uz bolo aj nacase. Pravdaze aj z lasky. 😉

l.i.l.a.
15. apr 2008

...z nezištnej lásky,sme spolu od puberty, spolu sme dospievali, spolu študovali, spolu cestovali po európe stopom...chcem s ním zostarnúť a keď odrastú deti, tak znova cestovať...

lenadka
15. apr 2008

jáááj no to keby viem 😀 😀 😀 ...chcela som mat pekne deti a zdalo sa mi ze ma na to v genoch vybavu 😀 😀 😀 netusila som ze aj povahou bude mala cely on 😀
to bolo tak zartovne-vazne, nuz chodili sme spolu 5 rokov, bol to vztah na dialku a fungoval aj tak, u nas to bolo asi tak, ze uz nas to takto nebavilo behat hore dolu, tak sme sa vzali, ze aj deti chceme a to uz bolo treba riesit, nech nemame prve v 40-tke 😅
ked sa tak vratim spat, bola som zalubena,toho svojho som vidlela v tom krajsom svetle-tak ako to hormony zalubenosti zvyknu spravit...ale ked to tak vezmem, nie je to tak blaznive ako volakedy, aj ma riadne nastve a vytoci, pred rokom sme mali taku jeho krizku, ked sa chcel rovnat 20 rocnym chlapcom kolegom z prace a zabudal po veceroch prist domov 😝 ...no uz to preslo...a ked sa na neho pozriem stale je to jeden z mala chlapov co sa mi skutocne pacia a pritahuju ma. Keby to bolo len o povahe a tom ako si rozumieme asi by nas vztah davno nebol, ale ta chemia nas stale drzi pokope 😀

rusovcanka
15. apr 2008

Noo,keď sa nad tým zamyslím,už vlastne ani neviem,prečo som si ho zobrala 😀 Ale teraz vážne-zobrala som si ho,lebo som vedela,že mňa a aj našu dcérku bude ľúbiť a bude nám spolu fajn....zatiaľ to vychádza,tak som sa snáď nemýlila 😉

lyongirl
15. apr 2008

pretože som vedela, že je to ten najideálnejší chlap, aj napriek tomu, že má chyby.... a milujem ho, tak ako on mňa 😉

farenka
15. apr 2008

tiez sa pridam, tato tema je zaujimava. ja som svojho draheho stretla na stefanskej diskoteke. ani on ani ja nie sme diskotekovi, vytiahli nas kamarati.od kedy sa pozname (3 roky) na ziadnej sme neboli. Prve rande sme mali asi za tyzden, doslo k malemu nedorozumeniu a vtedy som si povedala ze s takym magorom sa uz NIKDY nechcem stratnut. 😠 No ale chlapec sa poznazil a vsetko si to vyzehlil. ziadne nedorozumenie sme uz nemali a teraz som presvedcena ze mam doma ten najvacsi poklad pod slnkom. v septembri mame svadbu 😵

renka9
13. apr 2009

no, preco, z lasky 🙂

aadula
13. apr 2009

tak moj mangel hovorí, že som si ho zobrala kvôli jeho "vtedajšiemu" bicyklu 😀 😀 😀 ...mimichodom už mu ho ukradli 😀

netmona
13. apr 2009

no preto,lebo som aj musela, 😀 ,,,a neviem či by som po pár rokov čo sme spolu nevahala 😝 , ale je šikovný a zarába tak je to OK,, aj ked ma naserie niekedy

saska.t
13. apr 2009

pretoze je to naj clovek ktoreho som mohla stretnut a zobrat si ho taka dobrota z neho ziari kazdej by som ho dopriala, samozrejme ma svoje chyby ale kto nie? 😀 😀

zuzanockamt
13. apr 2009

netmona 😀 ... ved nikto nemusi, ked nechce 😉

renka9
13. apr 2009

ja som sa nechcela vydavat, donutila ma k tomu svokra 😀 😀 😀
my sme mali len slavnostne zasnuby, a svokra prisla na ne s tym, ze uz zajednala salu na urcity termin 😝 😀
nakoniec sme to mali inde, a iny datum 😀