Prečo ste si vzali vaších manželov?

lindika
25. mar 2008

Ahoj,
možno tu už podobná téma existuje, ale nevedela som ju nájsť tak zakladám novú. Zaujímalo by ma prečo sa vydali za vaších manželov, v čom boli výnimoční, odlišní od ostatných mužov?

etuska
25. mar 2008

😀 -dobra tema 😀 😀 😀 -no neriskujem,ze si to drahy precita.

julia225
25. mar 2008

ja sice vydata niesom,ale pre dcerku s jej otcom som sa rozhodla, lebo to je Pan s velkymP.... 😀 😅 😝

mirka414
25. mar 2008

len preto,ze bol jedinecny,ze sa nebal prace,a hlavne neholduje a neholdoval alkoholu to bolo asi tak prve co som si vsimla a co ma nesmierne potesilo 😵
etuska mala si si zobrat cudzinca ako je ten moj,ten si to moze precitat aj tak tomu nerozumie 😀 😀 ...raz som mu podala mobil so slovami,,prosim mozes kontrolovat kedykolvek s kym si pisem tvoja smola,ze nevies Slovensky 😀 😀

etuska
25. mar 2008

Mirka 🙂 🙂 🙂 -no pre mna bolo uzasne,ze ma niekto dokaze tak lubit 😉

jevel
25. mar 2008

no niekoho som si vziať musela a on bol po ruke 😀 (resp. nestihol utiecť)

nevesta
25. mar 2008

Jevel 😀

julia225
25. mar 2008

ja som sa tiez zalubila ze nefajci a nepije a hold.... 😠

lindika
autor
25. mar 2008

ja tiež preto, že nafajčí a nepije, ostatné jeho vlastnosti mi unikali... láska je slepá ☹

julia225
25. mar 2008

dakedy je to take smutne...zalubis sa a o dvaa roky toho muza vlastne ani nepoznas...nezasypuje ta kvetmi, dokonca je k tebe kruty...... ☹

jevel
25. mar 2008

myslím si, že každá čo sa vydáva , tak si v tom okamžiku myslí, že je to ten pravý - niekomu to vyjde niekomu nie.

etuska
25. mar 2008

No moj sice fajci,no to je asi jeho najhorsi zlozvyk-ostatne su uz len malickost-ako neporiadnost... 🙂

jevel
25. mar 2008

preto je lepšie sa nevydávať v čase zamilovanosti 😒

jevel
25. mar 2008

no tak u mňa nebolo kritérium , že fajčí/nefajčí ,pije/nepije (no s alkáčom by som sa ani nebavila 🙄 ) - skrátka som sa zaľúbila a časom som zistila , že chcem mať s týmto mužom deti a zostarnúť s ním.

etuska
25. mar 2008

a zmenilo sa nieco na tom?
...lebo u mna nie 😅

weroni
25. mar 2008

predsa lebo ho nadovsetko milujem a viem ze aj on mna 😵

mirka414
25. mar 2008

moj milovani ma aj super rodicov,teda na jeho maminku stale pocuvam len chvali,musela to byt super zena,ktora dokazala darovat lasku nielen svojim detom,ale si aj dve adoptovala,jeden dokonca nas stale navstevuje a je to super uz teraz dospely chlap *hladam mu nevestu,ak o nejakej viete dajte vediet*...a moj svokor je ten najlepsi na svete 😵 .

julia225
25. mar 2008

tak to mas super...mirus 🙂
aj ked moj snubenec je alkoholik....spravila by som vsetko este raz....
jevel....mala si stastie.... a ver mi, keby si s "alkacom" mala dieta...bavila by si sa snim...ja mu verim.... on to raz dokaze a potom budeme spolu a stastni...

etuska
25. mar 2008

Julka-drzim palce.Je to beh na dlhe trate,no hadam sa vylieci..

jevel
25. mar 2008

julia - keby môj muž začal piť potom ako by sme sa vzali - tak to je iná vec. Je to skrátka môj muž , tak by som ho určite neoputila , keby do toho spadol. Určite by som sa mu snažila pomôcť.... a držím palce tebe a tvojmu drahému nech sa mu podarí zbaviť sa pitia.

julia225
25. mar 2008

aj ja si to zelam...ja za neho niesom vydata....ked sme sa sponali nepil, potom mi povedal, ze pit nesmie, ze je abstinent...nikdy dovtedy som sa s alkoholizmom nestretla tak som nevedela ake je to zavazne....ale aj tak by som nemenila 😵

jevel
25. mar 2008

julia - musíš ho veľmi ľúbiť

melory
25. mar 2008

....pretoze som sa do neho zamilovala.
....pretoze som mala pri nom pocit bezpecia
....pretoze ma naplna

...pretoze od neho dostavam vela LASKY

julia225
25. mar 2008

asi ano 😎

uhlikova09
25. mar 2008

to netusim 😀

maja22
25. mar 2008

uhlikova - podobne 😀 😀 😀 😀 😀

Ale už si život bez neho nedokážem predstaviť... Ja ho asi vážne milujem... 🙂 😎 😕

langkofel
25. mar 2008

no fakt neviem co napisat, dobra otazka 😀 😀 😀

abulinka
25. mar 2008

No my este nemame obrucky, ale viem, ze je to ten najlepsi chlap na svete pre mna. Je to strasne vela malickosti, co mi to vravia. Naposledy, mame fenku a prislo jej strasne zle (asi zase pozrala, co jej prislo pod papulku) a moj drahy spolu so mnou skakal od jednej hromadky k druhej a spolu sme to cistili. Baby, no tak ma to dojalo, uplne. Asi starnem uz, ale v takychto situaciach si poviem, ze takto by to malo nejako byt. Ked sa s vami niekto smeje ale aj upratuje zvratky bez slova.... 😉

esci
25. mar 2008

....preto, lebo ma poziadal o ruku bez toho, aby sme predtym nieco mali.. 😝 .a mala som pocit, ze ma nikdy neoklame ( zatial tomu stale verim )..a ze bol strasne starostlivy a zlaty ... 😵 a ine ho nikdy nezaujimali 😵

etuska
25. mar 2008

tak to ani mojho 😵 😵 😵 -a dufam,ze ani nezacnu 😵

dobromila
25. mar 2008

lebo to je najlepsi chlap,akeho som kedy stretla 😉 a este k tomu ma aj velmi lubi...a aj ja jeho samozrejme