Prečo ste si vzali vaších manželov?

lindika
25. mar 2008

Ahoj,
možno tu už podobná téma existuje, ale nevedela som ju nájsť tak zakladám novú. Zaujímalo by ma prečo sa vydali za vaších manželov, v čom boli výnimoční, odlišní od ostatných mužov?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
3558
13. apr 2009

oni maju dve deti. a ,,mamina,, vie pekne hospodarit ale ,,tatino ,, absolutne nie.
no a ta mamina o tom dobre vie, tak seka vsetko fifty fifty. 😀 😀 😀 😀
a ostatni sa na tom bavia. 😀 😀 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
3558
13. apr 2009

potom to budete inak riesit ked budes na materskej, neboj. ja si to ale osobne neviem predstavit mat peniaze oddelene. 😕

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
3558
13. apr 2009

nie.my mame dva ucty. z jedneho sa plati uplne vsetko a na druhom sa setri. tie peniaze ked prideme domov na slovensko davame na spolocny ucet,pripadne teraz sme kupovali linku a roldory tak sa z neho vsetko plati.a co tam ostava ten zvysok to je ,,nasetrene,,
ale asi 100 ludi 100 chuti. ved kazdy ako si zariadi tak ma. 😉

mirko
13. apr 2009

asi preto ze to bol jediny chlap, ktory so mnou vydrzal viac ako mesiac 😀 😀 .presne 7 rokov 😲

bzuco
14. apr 2009

no....lebo sme museli 😅 ...bolo to síce skôr ako sme chceli, ale myslím, že tie 2 roky hore dole nevadia 😀 😀 😀
podstatné je, že ma stále ľúbi a aj ja jeho 😵

alon111
14. apr 2009

tuto otazku si kladiem uz 11 rokov a na odpoved som zatial neprisla a uz aj tak je to nepodstatne.ale ked som sa pytala manzela preco si ma vzal tak povedal ze ma spratal s cesty aby som nezavadzala vodicom 😀

tilly
14. apr 2009

ja už teda tiež nechápem a neviem prečo... 😀

evkacka
14. apr 2009

fíha, tak poviem vam že ked niekto fajčí, nerobí ho to horším človekom.... 🙂 svojho manžela som si vzala preto, že je to najúžasnejší človek na tejto planete...za 6 rokov čo sme spolu sme sa nepohádali, je mi velikááánskou oporou v celom mojom živote, všetko robíme spolu, je oddaný, verný, tichý, plachý, ale aj tak máme pri nom pocit bezpečia, je to skvelý človek, baby fakt, vydala som sa za anjela 🙂 a ešte je aj fešák 😀 kuk album 😎