Prečo strácam milovaných ľudí?

danielitka26
14. feb 2008

prečo ja musím takto trpieť ??? čo som komu urobila ??? prečo mi pán boh berie tých na ktorých mi záleží ?????? prečo mi berie moje lásky ??? dosť čo mi vzal dcérku tak včera sa mi rozhodol vziať aj moju lásočku...môjho dobručkého kamaráta ktorý mal iba 18 rokov ....ja to neprežijem už fakt nevládzem ...neviem ako dalej... a vraj pekný valentín :´(((

Bianku mi vzal 16.4.2007
a
Mareka mi vzal 13.2.2008

..............................................KTO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!! ................................................................
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

julia225
21. feb 2008

vcera sme pochovali dedka... tiez to velmi boli, ale kto ma vieru nesmuti, tvoje slzy a tvoj smutok je tvoje sebectvo a tvoj egoizmus.... Pan Boh vie kedy sa ma kto narodit a kedy umriet.... oni su teraz stastni... ved im je dobre, kde moze byt lepsie ako v raji?
...
urcite ze som sa trapila a ani nechcem pomysliet ako by som sa, keby mi Pan Boh vzal milovanu dceru... ale nie moja, ale Tvoja vola nech sa stane...
viera viera viera
modlit sa modlit sa modlit sa
viac ti neviem poradit, zivot este clovek cloveku nevratil

alami
21. feb 2008

danielitka26 - možno ti pomôže kliknúť na www.anjeliky.sk Vždy je dobre mať blízko tých, čo prežívajú to, čo my. A možno sa to zdá ako fráza, ale skutočne je pravda, že čas je najlepší lekár.....prajem veľa síl...

tribitka
21. feb 2008

mne minulý rok zomrelo 5 velmi blízkych ludí..... a plus som prišla o dieťa.... chce to len čas, len časom to dokážeš akceptovať...... ☹

nikolet02
21. feb 2008

Aj mne pred 5rokmi zomrel 19ročný bráško,myslela som,že to neprežijem ☹ a musela som mám vynikajúceho manžela a detičky.Pred 2rokmi mi odišla moja babinka,tiež veľka strata,ale časom to trošinku prebolí no,keď si na nich spomeniem tiež mi je smutno no verím a dúfam,že sa raz stretneme 😢

nikolet02
22. feb 2008

A odkiaľ si Danielitka?ja som tiež z okr.Prievidza

zuz11
8. júl 2008

titkovamiriam • 3d • 2. júl 2008 o 12:22
☹ ☹ som uz na tomto fore par mesiacov,podielam sa o svoje nazory a skusenosti,dnesna skusenost je priserna-mozno ze admin tuto temu aj zakaze.
Rano ked sme prisli do prace zacal den uplne normalne a o 8.10.,odpadol moj sef a ani rychlazdravotna pomoc mu nepomohla.
Sme z toho poriadne v soku-stalo sa aj vam,ze vam niekto zomrel priamo pred ocami?.

dannynka • 1d • 2. júl 2008 o 12:23
😲 😲 😲 😲 😲 😢 😢 😢 😢 😔 😔 😔

bubi7 • 3d • 2. júl 2008 o 12:26 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
| Zmeň | 80.87.208.182
stalo zomrel mi tak ocko

bubba • 2. júl 2008 o 12:27
nie ale na stednej dosiel raz spoluziak do triedy s velkym krikom,ze zastupca sa "zj....l"v zborovni a ze to videl a straasne sme sa vsetci na tom bavili.na druhy den sme vsetci plakali uz ked sme videli ciernu zastavu nad skolou povievat 😢
a inakv rovnakej dedine ako my byva aj moja stara mama ku ktorej cez tyzden chodim len ja...tak keby daco....boze pomooooooooooooc ☹ uz som nad tym rozmylala a vzdy som prisla nato,ze ja to asi nezvladnem ak tam raz pridem......a......

leva • 2d • 2. júl 2008 o 12:31
mne zomrel ocko vinou lekarov,vsetko sa to zbehlo za 5 dni 😢

pacna • 2. júl 2008 o 12:31
ešte nie ale musi to byt hrozne ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢

leva • 2d • 2. júl 2008 o 12:33
pardon vynou.

elise • 1d • 2. júl 2008 o 12:33
mne sa stalo že jeden kolega v práci ešte sa dávala výplata v hotovosti a stáli sme pred pokladnou kolegynou v rade a zrazu vpredu odpadol kolega (už mal pásku v ruke a odchádzal) išli sme mu všetci pomôcť a žial bolo už neskoro ☹ ☹ ☹ , na druhý deň na tom mieste boli zapálené sviečky 😔

elise • 1d • 2. júl 2008 o 12:35
niektorý kolega ešte zbieral bankovky a mince čo mu vypadli aj s páskou z ruky

bubba • 2. júl 2008 o 12:37
leva, vinou 😀

pacna • 2. júl 2008 o 12:39
už si spominam nedavno na zastavke odpadol jeden ujo a prišla zachranka oživovali ho ale zomrel ☹ mala som to dlho pred očami a ked idem okolo tak si na to spomeniem.

ja som chcela si k nam zobrat svoju 85ročnu zlatu babenku ale bojiiiiiim sa že mi tu zomrie 😒

leva • 2d • 2. júl 2008 o 12:39 to som tomu dala 😅

bystricanka • 1d • 2. júl 2008 o 12:44
ja som videla ako na ulici odpadol pán, ktorý išiel z nákupov. Prišla záchranka a ja som tam stála a držala som im tú infúziu či čo to bolo. Doktori behali okolo neho,robili všetko možné aj nemožné aby ho oživili,len ten pán už bohužial zomrel 😢

malaskoricka • 9tt • 2. júl 2008 o 12:56
stalo...a nebolo tomu tak davno.. 😢

majka35 • 1d • 2. júl 2008 o 12:56
keď som mala 16, nabúrala do autobusu, v ktorom sme sa viezli, jedna mladá žena, vošla do protismeru, z neznámych príčin ... moja mama sa ju snažila ešte zachrániť, nikdy nezabudnem na pohľad tej ženy na moju mamu ... o chvíľočku na to zomrela ... potom som sa dozvedela, že mala 33 rokov a dve malé deti ... ☹
a dnes o šiestej mi zomrel ujo ... mamin brat ... aj keď nám bude veľmi chýbať, pre neho bola smrť snáď vykúpením ... moja milovaná babička mi zomrela pred pol rokom, úplne nečakane ... keby žila, neviem, či by prežila synovu smrť ... ☹ ☹

titkovamiriam • 3d • 2. júl 2008 o 12:58
☹ pred chvilou tu bol jeho syn pre veci a papiere z pohrebnej sluzby ☹ ,je mi fakt na nic ☹

lefika • 1d • 2. júl 2008 o 13:01
mne sa pri oboch babkach stalo, ze ked uz lezali v nemocnici a bolo to s nimi zle, tak ked som sa ja konecne dostala k nim (byvala som 150km a mala naraz pracu aj skolu), tak na druhy den po mojej navsteve zomreli 😢 😢 😢

titkovamiriam • 3d • Dnes o 12:52
tak kolega ma zajtra pohreb ☹

mirka414 • 1d • Dnes o 13:09
nam sa stalo,ze na diske jeden hajzlik vystrelil na jedneho chalana s tesnej blizkosti,na mieste sa ho pokusala zachranit jedna holka,no nebolo mu pomoci,bol na mieste mrtvy 😢 videla som potom tu holku ako si to vycitala,ako plakala,ze mu nedokazala pomoct,aj ked ju vsetci obdivovali ako super sa instinktivne zachovala,aj ked krvacal s ust davala mu umele dychanie...sama chudinka potom hrozne vracala,ked uz bolo po vsetkom ☹ ☹

orinka • Dnes o 13:13
Mne zomrela pred očami babka... mala som 12....

titkovamiriam • 3d • Dnes o 13:15
mirka ani nehovor ako sme instinktivne davali prvu pomoc,dokonca aj ten pan na 112 nas instruoval,sanitka tu bola za 20 min,no kolegovi uz nevedeli pomoct ☹ .stale to mam pred ocami ked som v praci ☹ a hlavne ked sem mam rano vojst.

helka101 • 1d • Dnes o 13:21
no baby, mne zomrel starý otec, takto pred týždnom, bol ťažko chorý a zomrel v dome v ktorom bývame aj my.. rovno pod mojou posteľou mal tú svoju ☹ ☹ ☹ doteraz neviem zísť dole do spálne, bez toho aby som ho nevidela ležať na posteli ☹ ☹

mirka414 • 1d • Dnes o 13:25
mne sa este stalo,ze na prave poludnie cez prazdniny prisiel do mojho baru mlady chalan,poznala som ho bol to kamos mojej sestri,bol zvlastne bledy akoby nadrogovani,tak som sa ho spytala,co mu je a on si vyhrnul tricko a mal v sebe pri prsniku dierku s ktorej tiekla a miestami az striekala krv...spytala som sa ho co sa stalo,a povedal,ze sa chcel zastrelit 😠 zostala som v soku,rychlo som zavolala zachranku a polisov,oba timi mali asi obed,alebo dovolenku 😠 trvalo im to hrozne dlho 😠 potom som ho posadila,samozrejme pomoc pripitych spoluobcanou som cakat nemohla 😠 😠 a utrela ho studenou handrickou.stale este komunikoval,vravel ze je mu to luto,co mi sposobil v prevadzke,no dolezite bolo aby si spomenul,kde nechal zbran,lebo sa nachadzal niekde na detskom ihrisku 😠 potom dorazil lekar a polisi isli hladat zbran a ja som sa zosipala ako malina a museli do mna naliat becherovku aby som vladala fungovat 😒 😒 mladik skoncil s priestrelom srdca,ale kupodivu,co sa pisalo aj v novinach ako o zazraku ho v Trnavskej nemocnici zachranili...stretla som ho viac x odvtedy no nikdy viac so mnou neprehovoril ani slovo...

dada2007 • 1d • Dnes o 13:28
ahojte....včera mi zomrela kamarátka, mala 20 a plná života.... 😢 😢 😢 možno ste o tom počuli, bolo to večer v správach a aj dnes v novom čase, bola to tá autohavária kde zomreli traja ľudia pri Malackách.....ja, manžel a vlastne celá rodina sme ju poznali, sme z toho veľmi smutný... 😔 😔

titkovamiriam • 3d • Dnes o 13:29
ja som ako 4r. zazila porazku svojho deda-spadol pri svojej posteli a potom uz len matne pamatam nemocnicu a ze sa nevratil domov. ☹

dorotaw • Dnes o 14:39
Mojich rodicov zabila bomba v Ziline.Mama bola na mieste mrtva a ocino zomrel po 2 tyzdnoch v nemocnici.Presne na svoje narodeniny. 😔 ☹

briluxina • 1d • Dnes o 14:42
ahoj mne zomrela babka pred ocami ked som mala 17...
Minuly piatok mi zomrel otec a zajtra ma pohreb neviem ako to prezijem.

titkovamiriam
8. júl 2008

☹ ☹ ☹

dorotaw
8. júl 2008

☹ 😔 😢 😢 😢

zuz11
8. júl 2008

ja som sa spravu ze mi zomrel brasko dozvedela cez televizne noviny 😢 😢 😢

titkovamiriam
8. júl 2008

preboha ☹ ,inak my sme si v praci museli pohreb zistit-kolegov syn akosi zabudol oznamit,bohuzial zabudal na otca aj za zivota ☹ ☹ ☹

briluxina
8. júl 2008

Zuz, to je asi najhorsie co moze byt, dozvediet sa taku smutnu spravu z televizie.
Miriam to uz tak niekedy byva ze vlastne deti zabudaju na svojich rodicov, nikto nevie co tam bolo aky mali vztah ale ako kolegom vam mohol dat vediet aj ked mozno v tom strese na to zabudol...
Kazdopadne je mi luto vsetkych co prisli o blizkeho a milovaneho cloveka . ☹

danielitka26
autor
8. júl 2008

ďalšieho kamráta mám v ťažkom stave na are už vyše mesiaca je po ťažkej autonehode ....ja som mala úraz v sobotu som rada že žijem dochrámaná ale som tu

zuz tebe kedy braček zomrel ?? teda ak sa smiem spýtať

sisipetka
8. júl 2008

Danielitka Tebe sa to teda sype...chapem a citim bolest - my sme pred par dnami pochovali mojho mladeho bratranca - za 2 tyzdne od klasickej nevolnosti na ARe zomrel. Zivot je kruty, tazky a nadherny zaroven. Drzim palceky, aby si sa zo vsetkeho dostala co najskor a najkrajsia naplast na bolesti je zdravie blizkych a vlastnych deti. Takze za par mesiacov uz 3 lubeny cloviecik v nasej rodine 😔
Drz sa....

danielitka26
autor
8. júl 2008

sisipetka to bola čo za nevolnosť ked an ňu zomrel ?? zvracal?? či srdiečková nevolnosť ?? kolko mal ročkov ??

dorotaw
8. júl 2008

Hmm,ked zomreli moji rodicia- mama,tak sestra bola o ulicu dalej a zvedava sa sla pozriet co sa stalo.A ked vydela maminu mrtvu tak skolabovala.Ja som sa to tiez dozvedela z Televiznych novin.Bolo to hrozne. Nikomu to neprajem.Zajtra maju vyrocie ☹

sisipetka
8. júl 2008

Danielitka mal rovnych 30, vyrastali sme ako surodenci, par mesiacikov medzi nami ☹ PRislo mu velmi zle a na pohotovosti odpadol. Potom zistili, ze ma silny zapal v tele, ktory postupne vylucuje silne kyseliny a tie rozozieraju vnutro. Nedavali mu skoro ziadnu sancu. 2 tyzdne tazko bojoval a konecnou operaciou jeho trapenie urychlili. Zomrel par hodin po otvoreni. 😔
Vsetko je velmi tazke, kedze som v tomto roku prisla aj o synceka a teraz akoby som stratila brata ☹ Ale musim dalej, este mam toho v zivote vela pred sebou...

Dorotaw - je mi to luto, v zivote prichadzaju tie najhorsie momenty tak necakane, ze clovek v tom momente kolise na vlastnej hranici pochopenia a existencie. Drzkaj sa....

bambusko
8. júl 2008

mne zomrel pred ocami sice cudzi clovek, ale na dovolenke. utopil sa v mori a moj manzel ho vtedy zachranoval, bol jediny, kto sa odvazil do trojmetorvych vln. ja som zatial utesovala manzelku topiaceho. hovorila som jej, ze ten moj ho zachrani a nezachranil... 😢 drzal ho v rukach uz bez zivota a musel ho pustit, aby ho nestiahol so sebou. bolo to hrozne, mali 4-rocnu dcerku. ked prisiel zachranny cln, nebolo uz koho zachranovat, len hladat. a navyse som sa bala aj o mojho draheho. stalo sa to pred 10 rokmi a stale, ked si na to spomeniem, je mi do placu. je to smutna tema, ale casto pomoze podelit sa o pocity 😔

monkula
8. júl 2008

dada, o tej nehode viem...

maca793
8. júl 2008

normálne mi idú zimomravky po celom tele ☹ ☹ ☹
je to hrozné, mne odišiel pred 7 rokmi človek, ktorý pre mňa veľa znamenal, môj krstný 😢 😢 😢 😢 😢
v ten deň, ako zomrel, mi volal, aby som prišla do nemocnice ho pozrieť. tak som prišla, dala som sa mu napiť vody, povedal mi, že ma ľúbi a aj dvojičky a o 2 hodiny na to zomrel
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
bolo to strašné. predstavte si, vydžal a počkal na mňa, len aby sa so mňou rorzlúčil 😢 😢 😢

penelope2066
8. júl 2008

ked som est pracovala v tescu tak sa tam stalo ze nam zomrel zakaznik rovno na predajnej ploche.tlacil nakupny vozik a zŕazu sa cezen prevalil a bol mrtvy ☹

maca793
8. júl 2008

zuz11
8. júl 2008

aj ja som pred dvoma rokmi na dovci pri mori zazila ze tam jedna tetuska pri vstupe do mora zomrela 🤐 a to ju tam oziviavali na plazi a 2 hodiny cakali na truhlu, bolo to hrozne 🤐 sezona plno turistov a 2 hodiny cakali tam s nou na tej plazi a potom ju cez cely areal niesli v tej truhle, keby to apon neako bokom obisli 🤐 🤐 🤐

miriamka
19. okt 2008

Ahojte,
troska ozivujem tuto temu...
Ako sa vyrovnavate so stratou blizkych?U nas je to uz rok a pol co nam ocino tragicky zomrel,lepsie povedane ho zabili...blizi sa teraz dalsi sud,a na mna opat dolieha strasny smutok,nocna nespavost lebo si vsetko predstavujem...a kopec slz 😔 Ako sa vyrovnavate so stratou blizkeho?Da sa s tym vlastne vyrovnat?

geegee
19. okt 2008

hm, mne pred par rokmi zomrel stary otec. Rano este starkej bol nakupit - urobil jej neuveritelne velke zasoby. Potom zalahol do postele, poobede prisla sanitka a ostal uz v nemocnici. Raz po praci som isla za nim, prisla som na JISku, a hoci vela nevnimal, aspon sa tak javil, rozpravala mu, ako starka kupila tvaroh, ze nam urobi tvarohove buchty a ze zajtra pride za nim moj bracho a bla bla bla...drzala som ho za ruku a zrazu mi ruku pustil a naznacil, ze mam odist. Este na chodbe som sa rozpravala s jeho dcerou a zrazu za zbiehal personal do jeho izby. Hned ako som odisla, zomrel ☹

berni
19. okt 2008

miriamka to mi je luto.....Bolest ustupi, ale nevytrati sa nikdy....spomienky ostanu a to je hlavne..... 😔 ale musime sa vschopit, mysliet na dobre, hlavne na deticky, blizkych a snazit sa zit plnym zivotom aj ked je to tazke.... 🤐

miriamka
19. okt 2008

Berni...mas pravdu,len ako sa zbavit toho ze si to stale predstavujem? 😔

berni
19. okt 2008

miriamka mne sa to nedari velmi stale ked si spomeniem tak mi je smutno a luto....ale tvoj pripad je iny, kedze to bol tvoj manzel a vela ste toho prezili a myslis nanho stale, kedze mate babatko ........ 😔

berni
19. okt 2008

opravujem ocka prepac.............. 😢 , a myslela som na to ze mas vela spomienok, kedze ta vychovaval, ja viem je to tazke....

berni
19. okt 2008

ospravedlnujem sa, ze som to poplietla 😨 😢 ☹

vivien742
19. okt 2008

miriamka, človeka, ktorého som nesmierne milovala som držala za ruku, keď zomieral. Toľko sme si toho chceli povedať a už sme nestihli...tak som napísala list a vĺožila som ho do truhly. Možno som blázon, ale je mi to jedno, viem,že môj život už nikdy nebude taký ako pred tým. Samozrejme, čas to trochu obrúsi, ale tá bolesť tu bude už navždy, dá sa len s ňou naučiť žiť. A nie je hanba ani navštíviť psychiatra, keby si to nezvĺádala. Mne pomáha, keď sa vyplačem a málokedy prejde deň bez toho, aby som nerevala, hoci to bude pomaly rok.Drž sa.