Prečo strácam milovaných ľudí?

danielitka26
14. feb 2008

prečo ja musím takto trpieť ??? čo som komu urobila ??? prečo mi pán boh berie tých na ktorých mi záleží ?????? prečo mi berie moje lásky ??? dosť čo mi vzal dcérku tak včera sa mi rozhodol vziať aj moju lásočku...môjho dobručkého kamaráta ktorý mal iba 18 rokov ....ja to neprežijem už fakt nevládzem ...neviem ako dalej... a vraj pekný valentín :´(((

Bianku mi vzal 16.4.2007
a
Mareka mi vzal 13.2.2008

..............................................KTO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!! ................................................................
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

emilyz
23. nov 2008

jeminky to je nonsens, co je mozne v tomto state. Miriamka ked si kliknes na stranku televizii, urcite tam bude kontakt na novinarov.

erikas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
berni
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titkovamiriam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriamka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
24. nov 2008

z dovodu opatrnosti som zmazala / upravila niekolko prispevkov aj odpovedi z tejto poslednej stranky - zainteresovane vedia o ktore prispevky asi ide, pre istotu prosim uz len cez ip riesit, s tymto nie su zarty ☹

titkovamiriam
25. nov 2008

dnes novy cas ☹

miriamka
25. nov 2008

😔

zuzkaja
25. nov 2008

ahojte som rada ze som nasla tuto temu, potrebujem sa vyzalovat aky je zivot kruty. mam len 22 rokov a uz som pochovala maminku - mala rakovinu zomrela ked som mala 10. o 4 roky zomrel ocino - zrazilo ho auto a doktori ho poriadne nevysetrili mal vnutorne krvacanie. v roku 2005 zomrel dedko z ocinovej strany - infarkt a teraz pred 2 tyzdnami zomrel druhy starky citim sa strasne je mi velmi smutno, stale to mu neveriiiiiiiiiim cakam ze mi zavola ako sa mi dari, kedy pridem a ze mu mam doniest kapustove kolace tie zboznoval... nevladzem baby drzi ma len to ze mam skveleho priatela, ktore ho velmi milujem ☹ ☹ ☹ ☹

titkovamiriam
25. nov 2008

zuzka -strasne ☹ - prajem ti uz len same krasne slnecne dnicky 🙂

ja mam rodicov este oboch-chvalabohu,no starkych uz ani jedneho a babka z maminaj strany mi dodnes velmi chyba ☹

lucifukball
23. dec 2008

tieto sviatky budú najhoršie v mojom živote, pred dvomi dnami mi zomrela babka - druhá mama, ktorá ma vychovávala a pomáhala mi kedy som len potrebovala, dnes máme pohreb ☹ ☹ a že zajtra vianoce!!! Neznášam vianoce a keby nebolo našich detí tak by som ani žiadne vianoce neodbavovala!!!

luciaakubko
23. dec 2008

luci, mne pred dvomi rokmi, 10.12./v den svojich 81.narodenin/ odisla stara mama. podobne ako tebe mi bola druhou mamou. viem,co prezivas.je to velmi, velmi bolestive...casom vsak ta bolest prejde do nostalgickych spomienok.so mnou je stara mama takto stale. viem,ze strazi mna aj malu. velakrat i po svojom odchode mi pomohla.drz sa. prijmi moju uprimnu sustrast.

lucifukball
23. dec 2008

luciaakubko dakujem, neviem to opísať ale bola by som šťastná alebo kludnejšia keby som vedela ako to p smrti ozaj je, ako sa má a či vobec ako sa hovorí nejaký život po smrti je...

timinka1984
23. dec 2008

luci aj ja vyslovujem uprimnu sustrast ☹ je mi to luto a viem si predstavit ako sa citis,ja som zazila to iste minule rok 🙂
narodila sa mi dcerka v juni 2007, babku som videla naposledy januar 2007, byvam v zahranici, porod som mala tu, nestretla som sa s nou ani ja a ani moju dceru uz nevidela 😔 , coho mi je doteraz luto, no ako sa hovori, odisla aby mohol dalsi clen rodiny prist na svet, no ja som si to takto nepredstavovala, doteraz mi je luto a kazdy vecer zaspavam s myslienkou na nu 🙂 viem, ze nas strazi 🙂
urcite bude tvojej babicke dobre tam "inde", bude stale na vas dozerat 🙂
drzkaj sa

lucifukball
23. dec 2008

takú zlosť mám v sebe a hlavne na doktorov už od piatku bola u nej 2x za den záchranka čo jej bolo zle a oni stále že jej nič není,že je v poriadku, v nedelu ráno zasa volali záchranku aj ju poslali z pohotovosti domov ze jej nič nieje a ani nestihla ani prejst doma cez prach padla na zem mrtva!! tak ako že jej nič nezistili? alebo to beru už doktori tak že je to starý človek?!! nemusia sa namáhať?!!

Sestra je tiez teraz v anglicku je v 7 mesiaci ani jej o tom nepovedali nechcú jej pokaziť vianoce... ☹

timinka1984
23. dec 2008

je mi to velmi luto..... 😢 😢 😢
ja tiez nechapem tych doktorov, ku nasej tiez prisiel ked doma nevladala dychat, bo mama sa ju rozhodla mat doma, ze sa bude starat, no a ked prisiel sa iba na nu pozrel a hodil rukou, ze to uz je koniec, no ked odisiel, nasi zavolali zachranku a odviezli ju do nemocnice, no boli to uz posledne dni, no je to hrozne, mozno je dobre, ze som ju uz nevidela v takom stave, aspon si ju pamatam krasnu a velmi starostlivu, no ona aj na smrtelnej posteli ma este spominala ako sa mam, ci je vsetko v poriadku, ona byvala s nami od malicka..... 🙂
posledny kto bol s nou bola moja mama, jej dcera, drzala ju za ruku ked posledny krat vydychla....... 🙂

luciaakubko
23. dec 2008

stara mama lezala takmer dva tyzdne v umelom spanku. doktori, ani primar, nam stale hovorili, ze ju uz odpoja od pristroja, co za nu dychal a ze ju pomaly zacnu preberat. asi tak tyzden pred smrtou, ked som ju bola pozriet na are mi sluzbukonajuci mlady doktor, ktoreho som sa spytala, preco tak tazko dycha povedal, ze umiera. ci nam to nikto nepovedal. ze jej dava tak 5% na prezitie. strasne som sa vtedy na neho hnevala, no bol jediny, ktory povedal pravdu. pomaly sme sa mohli na jej odchod pripravit, aj ked ja som si to az do jej posledneho vydychu nechcela pripustit. je to strasne, ked odchadza milovany clovek. ked viete, ze ho uz tu na zemi neuvidite. velmi sa s nou chcem stretnut, preto verim, ze ten iny svet je, ze tam stretnem dedka, aj tych, ktori este odidu predomnou. co uz, v zivote je to zariadene tak, ako je a nam neostava nic ine, iba sa zmierit. vyplakat. ist dalej. a vraciat sa v spomienkach.

lucifukball
23. dec 2008

je to oto horšie že sa to nečakalo, teda aspoň ja som nevedela o tom ze mala posledné dni problémi mne len zavolala mama že umrela. rana z čstého neba! ☹

elise
23. dec 2008

jemi to ľúto, vždy smrť blýzkych je strašná a najmä pred vianocami nám v 2005 zomrela 16.12 moja babka veľmi mi chýba ale na den presne sa o rok narodil môj syn. babka nemala rada smútok tak to asi tak zariadila aby sme v deň ked zomrela oslavovali a tešili sa s nášho synčeka 😉 ešte v ten den sa narodil aj môj pradedko a vlani 18.12 zomrel môj ujo takže vianoce máme ťažké 😒

momka
24. dec 2008

Lucifukball je mi to veľmi ľúto ☹

Aj my máme každý rok ťažké a smutné Vianoce, môj otec zomrel tiež tesne pred Vianocami 21.12.2003 teraz tomu bolo práve 5 rokov, odišiel náhle, bez rozlúčky ☹ ☹ ☹ A tiež zomrel, aby sa mohol narodiť môj druhorodený syn, bola som 6. týždni tehotenstva, keď zomrel, len pár dní pred smrťou sme mu zvestovali šťastnú správu, že sa mu narodí vnúčik, no bohužiaľ, už sa z neho tešiť nemohol. Babka-mamina mama zomrela 22.12. pred 18 rokmi, mojej mame všetci blízki zomreli okolo Vianoc- jej mama teda moja babka, manžel-teda môj otec a tiež dedko, on zomrel začiatkom januára. A teraz v novembri jej zomrela sestra-moja teta, tiež odišla nečakane a veľmi nám chýba. ☹ ☹ ☹

olinka6226
25. dec 2008

baby je mi luto vasej straty. my mame tiez tento rok smutne sviatky. zaciatkom decembra mi zomrel ocino a pred 3mi rokmi brat. a akoby toho este nebolo dost, syn ma zapal pluc. brat zomrel pri autonehode, bol to dost sok. ocino mal problemy so zdravim, ale toto nikto necakal. na jar s nim bolo zle, ze sme sa bali ze sa mu nieco stane ale dostal sa z toho a teraz vyzeral dobre. len mama prisla z prace domov a volala mi ze ocino zomrel ☹ ☹ ☹ mal len 64 rokov a brasko mal 38. strasne mi obaja chybaju.

piginka
25. dec 2008

ahojte..taký je život veselý keď sa človek narodí a smutný keď z necho odchádza.. 😢 a ťažký najmä pre tých čo tu po ňom zostávajú a najmä na Vianoce nám veľmi chýbajú.. 🙄 Mne zomrel ocino pred 13-tymi rokmi,ja som mala práve trinásť rokov a veľmi nám všetkým chýba doteraz,lebo to bol naozaj veľmi dobrý človek..a pred rokom v januári mi zomrela milovaná babička..

momka-tvoj ocino zomrel 21.12. v ten deň mám ja narodeniny,tiež ste mali všetky smutné udalosti okolo Vianoc

olinka-tiež je mi lúto,stratila si najbližšie milované osoby..a tvojmu synčekovi prajem,nech sa čím skôr vyzdravie..