Predaj kočíka. Ako mám postupovať keď kupujúci býva ďaleko?

tyli
30. júl 2008

Ahojte,
môže mi niekto poradiť? Predávam kočík, no kupujúci býva ďaleko, tak ho musím poslať poštou. Ešte som neposielala takto balíky. Kupujúci pri preberaní zásielky platí cenu kočíku na pošte voči nejakej doručenke, kde bude uvedená suma, al. zasiela peniaze na účet? 😕 Vôbec netuším ako to funguje. Bojím sa aby som neposlala niekomu kočík a on nezaplatí 😖

lara1705
17. sep 2012

@miriamkac no, tak ja zajtra idem na poštu poslať kočik a nemam ho zabaleny v krabici a ani neviem kolko važi, uffff. 😢

lara1705
18. sep 2012

dnes som poslala kočik cez poštu a nemala som zabaleny v krabici, len som musela dať špagat. A stalo ma to len 4 eura, vaha bola 12 kg 270 gr.

mima118
3. dec 2012

@nitka dobrý večer a možem sa opýtať akým kurierom ste posielali kočiarik a kolko vas to priblížne stalo.Ďakujem.Pekný večer.

leniciatko
7. dec 2012

ja som tiež kočík posielala kurierom zo slovenskej pošty. kurier prišiel až k nám do chodby, kočík som mala zabalený len potravinárskej fólii. a vyšlo ma to na zhruba 10 € aj s poistením.poslala som ho na dobierku.

racik
11. dec 2012

@leniciatko a prosim ta aky je postup - musim ist najprv na postu alebo sa da telefonicky, aby ten kurier prisiel ku mne domov

leniciatko
12. dec 2012

na pošte si vypýtaj číslo na vašeho poštového kuriera. ja som mu obratom zavolala, že mám záujem o jeho služby.
Dohodli sme sa na hodine,on prišiel k nám, ja som mala kočík už pripravený na naloženie, bol omotaný len potravinárskou fóliou.papire som spisovala až s ním v kuchyni 🙂 možno to bolo o nejaké euro drahšie, ale nebanujem, nemala som najmenší problém. Takto som predala dva kočíky.

Prajem rýchly a bezproblémový predaj. 🙂

leniciatko
12. dec 2012

na pošte si vypýtaj číslo na vašeho poštového kuriera. ja som mu obratom zavolala, že mám záujem o jeho služby.
Dohodli sme sa na hodine,on prišiel k nám, ja som mala kočík už pripravený na naloženie, bol omotaný len potravinárskou fóliou.papire som spisovala až s ním v kuchyni 🙂 možno to bolo o nejaké euro drahšie, ale nebanujem, nemala som najmenší problém. Takto som predala dva kočíky.

Prajem rýchly a bezproblémový predaj. 🙂
@racik presne som skopírovala : Pre odvoz zásielok poštou kontaktujte poštu, do ktorej doručovacieho obvodu patrí vaše odovzdávacie miesto.

racik
12. dec 2012

@leniciatko dik za informacie.. len dufam,ze si to ta pani nerozmyslela, lebo ma 2 negativne hodnotenia, takze urcite musi dopredu zaplatit peniaze... pekny dnik

leniciatko
12. dec 2012

tak veľa šťastia.

leniciatko
10. feb 2013

@racik ahoj, kočík si zdarne predala?

racik
10. feb 2013

@leniciatko Ahojjjj ...nepredala som.. uz bolo tolko zaujemkyn, ale chceli na dobierku a ked som, ze peniaze na ucet .. tak sa neozvali... asi som mala skusit aj na dobierku ...

danabanana
13. mar 2013

Baby prosím Vás a ako je to z poslaním trojkolky z vodiacou tyčou?Dana

lazor
1. sep 2014

Jednoducho si porovnaj cenu prepravy cez Najpreprava.sk
A výber si najlacnejšiu prepravu.
Kurierske-sluzby.sk sú spoľahlivé.
Máš to bez starostí.

lazor
1. sep 2014

Najlacnejšia kuriérska služba na Slovensku je.
Www.kurierske-sluzby.sk

porovnajte cenu prepravy na www.najpreprava. Sk

lutsine
10. jún 2015

ako poslem kocik do ceskej republiky,?

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

je to na vzájomnej dohode .. napr. sa môžete dohodnuť že vám zaplatí vopred alebo aspoň nejakú čiastku vopred http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/

lazor
21. máj 2016

Ja pravidelne vyuzivam kuriera cez www.postovy-kurier.sk baliky do 50Kg hmotnosti alebo www.kurierske-sluzby.sk beru vsetko dokonca aj nadrozmerne zasielky ako bicylke, pneumatiky, nabytok atď.
Objednavka na oboch strankach 
www.kurierske-sluzby.sk aj 
www.postovy kurier.sk

je velmi jednoducha. Staci si len vybrat krajinu a vyplnit
ozaj kratky objednavkovi formular. Nasledne zaplatit
Paypal-Kartou alebo Prevodom.
Kurier pri objednavke do 10:00 pride este v ten deň
az ku mne domov alebo do prace. Takze nemusim zdlhavo
cakat na poste v rade. Poslat balik sa da ozaj rychlo
lacno a jednoducho. Vrelo odporucam kazdemu. 

Porovnaj si cenu cez www.najpreprava.sk