Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Predané auto chcú vrátiť späť, lebo ,,nefunguje".

anka712
24. máj 2019

Dobrý večer, chcem sa spýtať či náhodou nemáte nejakú skúsenosť takú ako ja a vedeli by ste mi poradiť, napríklad či sa tu nenájde aj nejaka právnička ktorá by vedela poradiť. Predala som auto kupujúcemu boli napísané vady na zmluvu o ktoré vedel, po dvoch dňoch mi zavolal že chce odstúpiť od zmluvy pretože auto nejde že chce vrátiť peniaze. Ja som mu nič nezamlčala čiže na tom aute za dva dni mohol aj on niečo urobiť a ja mu mám dať peniaze a byť s pokazeným autom a dokonca som už odhlásila na neho v ten deň keď ho kúpil a odhlásila som aj poistku. Viete mi niekto poradiť čo s tým teraz? Keby má dá aj na súd či s tým pochodí alebo nie? Ide o 14ročne auto. Vopred ďakujem

300
19. jan 2020

@fkata nie ešte nieje

300
19. jan 2020

@anka712 zdravim no ak ste mali v kúp.predajnej zmluve napísané vadí a upozornili ste kupujúceho navsetko ....anic ste nezalmlacali,tak bol si vedomí toho čo kupuje.tak nemáte čoho báť ignorujte ho takí aký on to skúšajú vždy povozia sa a potom chcú vrátiť😁

fkata
19. jan 2020

@300 Skontaktuje sa s ním, že mu vraciate auto a on peniaze, ak nie, podávate TO na neho.
On ho odhlásil už? Ak áno tak by ste mali mať jeho údaje (TP, plnomocenstvo).

300
19. jan 2020

@fkata áno mám ,jeho údaje adresu všetko ,len neviem čo mám robiť ,aci mito vlastne prejde lebo nemám ani kúp.predajnu zmluvu....

fkata
19. jan 2020

@300 Je to podvod a ak mu vrátite auto bezdôvodne obohatenie.

300
19. jan 2020

@fkata ....tak to je podvod,už auto je tizden v servise,aja ani neviem čosnim vlastne bude😵😵😟😟😟