Predávate alebo si nechávate veci po 1. bábätku?

etuska
15. jan 2008

Neviem,ci uz tu taka tema nebola,no vo vyhladavaci ju neviem najst.

Zaujímalo by ma:Predávate,alebo si nechávate veci po 1.bábu-aj ked planujete dalsie????? 🙂

mirka414
30. jan 2008

digysa ano moj je svajciar.byvame blizko zurichu.je tu nadherne.ja si vecicky odkladam chystame druhe beyby...

digysa
30. jan 2008

otrivinkajanka: to vazne by si dala synovi ruzove dupacky??? 😅 😅 😅 To mna by manzel zavrazdil....

digysa
30. jan 2008

mirka414: to si viem predstavit, je tam krasna priroda. mate tam aj dobre zimy? Ja rada lyzujem...
TIez som si odkladala veci po synovi...ale v momente ako sme zistili, ze to bude dievca, tak podho von so vsetkym....

otrivinkajanka
30. jan 2008

digysa no a?ved doma je to jedno co ma dieta na sebe a preco by ta mal muz vrazdit?ved takemu babatku je to jedno

mirka414
30. jan 2008

digysa nemam ani jednu fotku so sniezikom ☹ tuto zimu tu este nesnezilo 😠 teda aspon tu pri ZH...a ked snezilo na sk bola som vo ch a ked vo ch bola som na sk... 😠

elissa
30. jan 2008

Ja idem všetko predať.Niečo som už aj darovala.A keby sme mali mať ďalšie,tak kúpime veď s bábom sa treba popýšiť 🙂

danulka2
1. feb 2008

ahojte,ja som po dcere vsetky vecicky odkladala.Tych najmensich /tak cca do 6mesiacov/ som mala malo,lebo tie mi pozicala kamaratka.Ale ostatne som odlozila.Bolo ich plna skrina 😀 😀 😀 ale po rokoch sa to hodilo. Sice som asi tretinu vyhodila a 2 tretiny som dala kolegyni pre dceru ale ostatne sa hodili pre syna. Ale u nas v robote nastastie funguje,ze si veci posuvame. Momentalne sme 3 na materskej 😀 a jedna sa prave vratila po materskej,takze veci koluju a pomoze to. Samozrejme nove a najkrajsie som odlozila,ked bude mat dcera deti. Ak bude taka sikovna ako jej mama 😉 😀 .Ved vo vakuovom vaku sa im nic nestane.

digysa
22. máj 2009

Ja darujem, predavam, zahadzujem priamo do kosa a niektore oblecenie pouzivam na utieranie prachu....je to vyborna kvalitna bavlna... dobre sa s tym vsetko cisti 🙂

debra
22. máj 2009

ja mam tiez kopčisko veci po malej,a to uz ide mat 5 rokov!Ja uz neviem kde to vsetko idem davat,inak su to viac menej znack.veci,je mi to luto predat,ved bude pre druhe 😉 ale kedy to bude,druhe este neplanujem a co ak to bude xlapec? 😵 a ja vsetko ruzove,cervene...mam par veci aj na nete,a par som aj predala kamaratkam,ja uz to fakt nemam kde davat a to byvame v rodinnom dome,vsetko to mam zapratane 😀

saska.t
22. máj 2009

ja vsetko predavam, nieco daruvavam 😉 ked nahodou pride dalsie zase pokupujem uz budu zasa modernejsie veci....

lienockaa
22. máj 2009

nepredavam, odkladam pre druhe babatko, na prve 3 mesiace sme mali vela veci pozicanych od sesterky, tak som jej ich po donoseni vratila..a toto co mame vlastne oblecenie, toho nie je vela, ostane pre surodenca, keby aj bolo dievca, tak doma to neprekaza, ze bude v modrom, no a co.. 😉

lucaska
22. máj 2009

ja vecicky nechavam, sice neviem pre koho, ale je mi to luto predat................ 😉

renka9
22. máj 2009

etuska, aj ja si vsetky veci nechavam 😉 , je mi to luto niekomu dat, alebo predat, na vsetko mam spomienky 🙂 ...dalsie babenko neplanujeme, tak len skladujeme 😝
ale napr.kocik, karicku, autosedacku som predala aj pri starsej a pri mladsej som male vsetko nove 😉

zrzulka
22. máj 2009

Ako co. nieco necham, nieco predam, nieco rozdam🙂))

etuska
autor
22. máj 2009

Zrzulka-teraz uz aj ja podobne.
Dost vela veci posuvame dalej krsniatku-tak je to nacas v dobrych rukach,posluzi a nam to nezavadzia.Kocik a autosedacku som pozicala dalsej kamoske.Par veci predala,niketore darovala...

Pomaly planujeme druhe babo,no uvidim ci budem vsetky veci vlacit zo SVK do UK 😝 -najma ked tu sa daju kupit za par libier a castokrat najma v charity shopoch aj uplne nove za smiesny peniaz.Ale ako sa poznam,urcite vyuzijem niekoho navstevu aby mi sem vecicky po kuskoch prisli,ale az ked to bude aktualne 🙂

zrzulka
22. máj 2009

etus ja tiez odkladam pre kamosky, pre svagra a tak. Ked nevyuzijeme my tak budu mat oni. Mame pekne veci pretoze vacsina je nova, niektore mala mala len 2 razy oblecene. Len nech maju baby lebo pre chlapca toho vela nenavyberam. Aj ked mala ma aj modre veci a unisex

etuska
autor
22. máj 2009

no ja som vascinou kupovala Miske "unisex" ak by druhe bolo nahodou chlapcek.Dievcenske veci mam od sesternicinych dcer a od krstnych.Az teraz ked je Miska vacsia jej kupujem najma dievcenske veci,lebo teraz ich rychlejsie znici

pancake
22. máj 2009

a ja tie vecicky pekne ukladam a skladujem. dufam ze budeme mat este jedno bejby. potom by som nemusela kupovat. 😉

markiza
22. máj 2009

etuska, veci odkladam, odkladala som po prvej pre druheho a teraz po druhom odkladam pre tretie 😵

sirinka
22. máj 2009

odkladam...tie najmensie vecicky su skoro nenosene a postastilo sa nam zase dievcatko...a odlozim aj pre tretie a potom pre synovcov a neterky...predavat nebudem nic.

lolalola
22. máj 2009

etuska, ja som si vecicky po 1.mimi nechavala a take co sme podostavali alebo som nakupila v nejakom osiali a nepacili sa mi som rozdala tehotnym kamaratkam...;o))

babatko88
22. máj 2009

no ja som si väčšinu vecí nechala, niektoré sme zničili, takže sa museli vyhodiť, inak mám všetko 😀 sporím pre druhé mimi 😅

etuska
autor
22. máj 2009

sirinka-az teraz pozeram,ze uz mate druhe babatko-blahozelam,budte zdravucki 😉

addaa
22. máj 2009

predávam,požičiavam aj nechávam 😉

trixi
22. máj 2009

zatial nepredavam, mam vsetko na povale v krabiciach, chceme este druhe, teda ja teraz ani velmi nie. Ked nebude, tak venujem do kojeneckeho ustavu. Urcite nebudem predavat. Ani by som nevedela za kolko.

jarula25
23. máj 2009

najmensie si nechavam asi tak vecicky do pol roka a ostatne ked nedam alebo nepoziciam kamoskam tak vsetko predavam nemala by som to kde skladovat kedze je toho straaaaaaaaaaassnee vela 😅 😉

mywiel
23. máj 2009

Nieco predavam a nieco si necham... 😉

sasiki
23. máj 2009

ja som si po dcérke ponechávala len neutrálne veci a samozrejme všetko drahšie........ale dievčenské som rozdala no a teraz aj predávam..........ja som zase taká, že Adamkovi obliekam výlučne chlapčenské alebo neutrálne a Saške výlučne dievčenské a neutrálne. Adam teda ružové dupačky na sebe ešte nemal 😅 Ďalšie baby plánujeme až po rokooooooooch a to už budú frčať iné veci.......alebo skôr - kto by to skladoval! 😀

janulka7
23. máj 2009

ja som odkladala len oblecenie , kocik a postielku a take tie vacsie veci som predala. teraz som musela kupit znova ale zas aj kociky aj postielky su uz ine. takze nelutujem ze som predala. aj ked prvu som mala dcerku a teraz mam chlapceka takze vyuzijem len tie neutralne veci aj ked som ich vela nemala lebo dcerka nosila vylucne dievcenske farby . neutralnych som mala velmi malo.

anarida
23. máj 2009

Ja všetko skladujem doma 🙂 nikdy neviem kedy za náhodov podarí druhé aj keď chceme o 3-4 roky 🙂 alebo niaka kamoška,sestra 🙂