Predávate alebo si nechávate veci po 1. bábätku?

etuska
15. jan 2008

Neviem,ci uz tu taka tema nebola,no vo vyhladavaci ju neviem najst.

Zaujímalo by ma:Predávate,alebo si nechávate veci po 1.bábu-aj ked planujete dalsie????? 🙂

ivka19
20. jan 2008

ja zatial vstky vecicky nechavam,oni su kazda jedna svojim sposobom vzacna a specialna 🙂

weroni
20. jan 2008

ja si budem nechavat lebo chceme styri deti 😀 🙂 ale inac strasne vela veci budeme mat pozicanych a nieco aj darovane lebo mame v rodine vela malych deti, uz teraz sme podostavali od troch 🙂

rabiva
20. jan 2008

ja som vela popredala, hlavne do 1r, take oblubene som ale nechala, i prve topanocky... teraz uz nepredavam, radsej si necham, mozno bude casom i druhe babo... a mozno ho skor bude mat svagrina... nemyslim bubaczik 😝 😅

danii
20. jan 2008

predavam,vsetko. hej, kazda z tych veci je velmi vzacna ale keby som chcela mat vsetko odlozene, nemali by sme kde v byte hybat... 😉 potrebujem miesto na nove, vacsie veci 🙂

geegee
20. jan 2008

nechavala som si vsetko, ale nie z nostalgie, ale pre dalsie babo a potom to vsetko pojde z domu 😀 Teda tie veci myslim 🙂

danii
20. jan 2008

geegee 😀 😀

geegee
20. jan 2008

ja si necham len veci v ktorych maly prisiel z porodnice - davam mu kadejake taketo "poklady", co mi v osemnastich oplieska o hlavu, do kufrika, co sme dostavali v porodnici - je tam tehu test, prve sono a podobne, mne vzacne veci 🙂

tweety22
20. jan 2008

my si nechavame veci, ktore boli drahsie: napr. lehatko chicco, chodak, stolicku na krmenie, detsku postielku... ale veci na oblecenie mam strasne vela a tak ich predavam pretoze inak by sa mi doma vytvorilo skladiste... ked sa nam narodi druhe babatko tak mu urcite kupim novy kocik pretoze vyvoj kocikov ide stale dopredu a na ten si vazne potpim ... druhe mimi planujeme za 2 roky takze pokial to bude dievcatko bude mat aj tak skoro vsetky veci nove a chlapcekov sa nam moze narodit aj 5 vzhladom k preplnenosti skrine 🙂

livka299
20. jan 2008

Ja som nechavala a nechavam vsetko, pretoze mi je to luto predat, a druhe babo vobec nebolo planovane, takze som rada, ze som tie veci nepopredavala 😉 😉 😉 😉

nenka83
20. jan 2008

ja predavam ako diva! a nakupujem ako diva...ale len oblecenie, veci ako postielka, chodak, stolicka, lehatko, ohradka nechavam pre druhe babo.mala som zajacie umysly predat kocik, no manzel zakazal. 😖

jaduska
21. jan 2008

u nás oblečenie koluje medzi mnou a sestrou, hlavne to maličké, na prvé mesiace. Najprv mala bábo ona, o 5 mesiacov ja, potom zase ona 2 ,teraz ja, takže sa to všetko pekne využilo. Bábätká rastú rýchlo, niektoré veci majú oblečené iba pár krát a už je to malé. Teraz maličké veci odkladám pre manželovu sestru, tá zatiaľ deti nemá, ale verím, že čoskoro aj to bude, nech nemáme doma second hand. Je mi ľúto to predať a kámoškam by som tiež nepožičala. Just keď človek niečo požičia, alebo má požičané, tak sa to zničí.
My sme dokonca mali doma veci, ktoré sme ešte nosili my ako bábätká, všetko to skladovala mamina najmladšia sestra, lebo si tiež oblečenie presúvali. A musím povedať, že niektoré tie dupačky po 30-tich rokoch vyzerajú lepšie ako tie, ktoré sme kupovali teraz. 😕

julia225
21. jan 2008

predavam vsetko ku comu nemam vztah.... druhe zatial nieje ani v plane.... najprv by sa nam zisiel novy tato... nepredava niekto? 😉 😝

beke
21. jan 2008

Ja si tiež nechávam všetko pre druhé bábo, ktoré už plánujeme ale ja musím ísť na KET. 😒
Potom plánujem všetko predať...kočík sme predali ale pre druhé už kúpim kvalitnejšie ale používané. 😉

etuska
autor
24. jan 2008

Ja som si kocik nechala iked pri 2+3 si chceme kupit Phil+Teds 🙂 -ocaril nas. No na ten stary nedame dopustit,je super na "terenne výlety" 🙂

lenka78
24. jan 2008

Nas kocik z Polska funguje,no chcem iny.Mam aj golfove palice dema,no nikdy viac.Snad nabuduce natrafim na nieco super.

mnamka
24. jan 2008

Ja som mala deti dosť po sebe, vecičky som si odkladala. Predala som len tie, ktoré sa mi už na najstaršej nepáčili a neobliekla by som ich už ani potom mladším. Teraz po najmladšej hromadne vypredávam, lebo v pivnici si už môžem otvoriť sekáč 😀 , mám tam asi 15 krabíc 😎 . Ale tiež tam mám jednu s označením na pamiatku a z tej nepredám ani nitku!

alexandra
24. jan 2008

Ja som to posunula Macke pre jej Misku, a ked bude mat Misulka 9 esiacov, zase sa nam to vrati - avent veci, lehatko, autosedacka a podobne 🙂

maruschka
24. jan 2008

chceli sme mať len jedno bábätko,ale vecičky som si nechala,lebo som ich nemala komu dať-krásne nové,niektoré ani maličká nemala na sebe,lebo sme ich mali toľko,že sme na niektoré aj zabudli 😀 a čuduj sa svete,pekne-krásne-neplánovane,prikvitlo do našej rodinky nové milé malé bábätko 😀 😵 😵 a tak sa nám hodili tie vecičky,čo sme poodkladali-šťastná náhoda..........tak som ich ešte raz poodkladala do vákuových obalov-človek nikdy nevie 😀 😀 😀

maca793
26. jan 2008

julia225
aj my chceme nového tatka. ak pôjdeš niekedy von, tak ma volaj, pôjdem s tebou.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nechce niekto veci po mojej malej alebo nepoznáte niekoho, kto by niečo potreboval? mám toho strašne veľa, predávam to za pár korún. info IP 😵

lenka0005
26. jan 2008

ahojky,ja som to popredala,porozdávala a aj zahodila,lebo mi to v pivnici chytilo pleseň.A teraz automaticky,ked je niečo malé,tak to posúvam kamarátke. 🙂 😉 🙂

dadus
26. jan 2008

no ja si veci odkladam, no este predtym ich posuvam mladsej sestre, ma o 8 mesiacov mladsiu dcerku a mozno este ich poziciam jednej kamoske, ktora o chvilu chce byt tehu a potom to odlozim.No mam par fakt peknych kuskov zo zahranicia co mi doniesli a bolo by mi luto to predat, nakolko este planujem min. 1 babo a taktiez su tam aj vecicky po mne, a preco to dat prec, je to pamiatka...nie vsetko samozrejme 😉

junovka
26. jan 2008

Ja som si odkladala a to sa mi vyplatilo, nakolko ked mala Timeika 3 roky sme si povedali, ze uz druhe nechceme.Teraz mame Nelinku a zislo sa nam to 😀 😀 A este sme trafili aj rovnake rocne obdobie 😀 😀 😀
Ale teraz, by som to strasne rada popredala za symbolicku sumu 😉

denisaap
26. jan 2008

Nechevam pre druhe,ale potom dam prec alebo rozdam kamoskam co budu tehulky 🙂 🙂 🙂

lucida
29. jan 2008

Ja este sice babetko nemam,ale uz teraz postupne prenasam do nasho bytiku vecicky od mojej maminky este po nas,niektore su fakt pekne, niektore na 1 pouzitie,ale je toho dost vela.Budem kupovat len veci doktorke.A urcite vsetko odlozim pre moje deti ked budu mat deti 🙂

mirka414
29. jan 2008

ja mam super maminku ta si nejake vecicky po nas odkladala a nosili ich deti mojej sesricky a teraz aj moja leonie 😵 babicka vsetko vzdy potriedila a zabalila.
mam dokonca fotku jednych satiek mam tam 1 rocik a teraz tie satky oblieka aj moja dcerka su krasne ruzove,vobec nepustili farbu a kazdy kto ich vidi sa pyta,kde sme ich kupili a ja tu fotku ukazujem a nik nechce verit,ze uz maju skoro 30rokov!!!ale to je a bola ina kvalita 😵

digysa
30. jan 2008

Ja mam take male skrine, ze vsetky veci do jedneho som poslala kamoske po otcovi na Slovensko....ale zase sa mi to nahromadilo....a ked som zistila, ze druhe bude dcera, tak mam chut to vsetko porozdavat aj zajtra...zial na SK idem az v lete, tak budem mat cely kufor veci na rozdavanie 🙂

mirka414
30. jan 2008

digysa a kde ste vy v zahranici?my sme vo svajciarsku...

digysa
30. jan 2008

mirka414: USA, Florida...ja mam obcas aj problem s tymi vecami, lebo my mam v podstate samu letnu a jarnu garderobu...a niekedy sa nam ten vek kamoskynho dietata nezhoduje s letnym oblecenim ....tak sa mi to hromadi... 😕
V akom meste byvas? Muz je svajciar?

graziela
30. jan 2008

Ja som si po 1.dcerke vsetky vecicky odkladala ( na to sme vyuzili ulozny priestor na manz. posteli), pekne som si posortovala do sackov podla velkosti a podla typu (body, dupacky, bundicky)...Vela veci som mala aj pozicanych, hlavne na zaciatku, takze to nie je az taky velky problem...
Ako prva sa nam narodila dcerka, no a v pripade, zeby to bol tentolrat chlapcek, tiez nie je problem, jednoducho darujem tie vyslovene dievcenske vecicky svagrinej, ktr. ma teraz tiez dievcatko 🙂
Po 2.mimi uz ale vecicky odkladat nebudem, bud porozdavam v ramci rodiny a vacsie veci ako postielky, kocik a pod. mozno predame..

otrivinkajanka
30. jan 2008

ahojte ja som par veci rozdala ine pozicala sestre ale urcite si ich odkladam clovek nikdy nevie ale druhe babo urcite chcem tak o dva roky a tie vecicky sa zidu a nemusim nakupovat nove aj keby som mala chlapca tomu to tak bude jedno,ze ma ruzove dupacky na sebe ale urcite si vsetko nechavam