Predlžovanie vlasov. Je finančne náročné?

vanila
18. mar 2008

Má stým niekto skusenosť? Ak ano? Chcem sa opýtať či je to financne naročne? Lebo pret 6 rokmy si to znama davala robiť a dosť ju to vislo. Tak sa chcem opytať či sa to nejako finacne koriguje.

vanila
autor
18. mar 2008

zuz diki! 😉

lenkasm
22. sep 2011

Ceny sa dosť líšia. Hlavne záleží na kvalite a potom taky na kvalite a dĺžke kúpených vlasov. V tej najdrahšie a najdlhšia verzii vyjde aj na viac ako tisíc Euro. Viac je treba tady: http://www.prodluzovanivlasu-cz.com/prodluzovan...

ivka_alex
4. dec 2011

ahojky, ja mam skusenosti. Volakedy to bolo velmi drahe ale myslim, ze to je teraz uz pristupnejsie a hlavne to ze niektore salony to maju pristupne aj na splatky co je podla mna skvela alternativa aby sme sa po porode dali opat krasne dokopy. Ja osobne mam vlasky napojene a uz niekolko krat prepojene a som max. spokojna 🙂

lelila
4. dec 2011

Predlzovanie vlaskov uz v tejto dobe vobec nie je take nakladne ako bolo volakedy. Ak by ste mali zaujem tak mi napiste predlzujem eurolokovou metodou co je velmi setrna 🙂 alebo ak mate len dake otazky rada poradim 🙂

katka3012
19. dec 2011

ahoj,ak mozem poradit,tak si nedavaj vlasky predlzit,dost ti to znici svoje vlasy 😉

mara_mala
25. okt 2018

podla mňa sú v súčasnosti najlepšia voľba, čo sa financií a šetrnosti k vlasom týka, klipy z ľudských vlasov, žiadna umelyna, nezaťažujú vlasy a cenovo sú ok!

iren88
25. okt 2018

@mara_mala cenovo sú ok? z ľudských vlasov a cena fajn? to mi nejde nejako dokopy v dnešnej dobe sú ľudské vlasy dosť drahá záležitosť 🙂