Preludy. Má niekto podobnú skúsenosť?

martiuska
14. okt 2009

Ani neviem, ako mam zacat, ale trapi ma jeden problem. Asi tri roky sa mi stava, ze ked si lahnem spat, vacsinou pocas dna, v odpoludnajsich hodinach, tak asi po pol hodine spanku sa prebudim na to, ze do spalne niekto vojde a budi ma. Su to vacsinou akoby clenovia mojej rodiny, raz to bola moja starka, potom dcerka, ale vzdy si uvedomujem, ze ziadna z tych osob nie je prave v tom case v dome, cize je nemozen, aby ku mne prisla. Prvykrat sa mi to stalo so starkou. Lahla som si so svojim malickym syncekom poobede spat a zobudila som sa na to, ze sa otvaraju dvere do spalne, pocula som vrzgat parkety a kroky, ktore smerovali k posteli. Mala som otvorene oci, lebo som sa zretelne pozerala na maleho, no nemohla som sa pohnut. Ta osoba prisla az k posteli a septom, hlasom mojej starej,sa mi prihovorila, ze vstavaj, zobud sa. Opakovala to niekolkokrat, ja som sa pozerala na syna a skutocne som sa nevladala otocit k tomuto hlasu, aj ked som chcela, a celkom realne som si uvedomova, ze ako to, ze je starka u nas v dome, ked dvere su zamknute, nemohla sa predsa k nam dostat. Ta postava potom akoby odkracala k dvera, dvere som pocula ako sa zabuchli ticho a v tom momente som sa na posteli posadila, a zbehla som dole, skontrolovat, ze co sa deje.Samozrejme dom bol prazdny. Stalo sa mi to potom este niekolkokrat, nie vzdy viem, aka osoba je pri mne, naposledy to bola moja dcerka, otvorili sa dvere a ona akoby ku mne pribehla, dokonca som citila aj jej dotyk a hlasny krik, ze mami spiiiis?Takto ma casto budi rano, potom som pocula pobehovanie po izbe a buchanie dverami, citila som strach, zas som sa nemohla otocit, nechapem tieto javy, neviem, co to ma znamenat.Nikdy sa mi to nestava v noci, vzdy len pocas dna, ked si obcas lahnem spat, no nie je to pravidlo. Pride to necakane, mozno dvakrat , trikrat rocne. MA niekto podobne skusenosti?

macka01
14. okt 2009

no sníva sa ti zo živými som pochopila správne?keby sa ti snívalo s mrtými tak by som ti odporučila vysvätiť dom sv.vodou ale takto,ozaj neviem.A naháňa ti to strach?lebo veď ľudom sa prisnije kadečo,mnohokrát to súvisí s tým,čo sme prežili cez deň.No snáď ti poradí niekto iný lepšie,ale snov so živymi sa asi nemusíš obávať 😅

mywiel
14. okt 2009

A stava si to ked si na posteli s malym, ked ho uspavas, dobre som pochopila? Cize mozes byt v takom polospanku a mozno si to neuvedomujes ale uz si v hladine alfa a astralne cestujes... 😕

murinka
14. okt 2009

mne sa parkrat stalo,ze som sa v noci zobudila a citila alebo som pocula ze niekto ze za postelou stoji.chcela som sa otocit no nemohla som ani s prstom pohnut...chcela som zobudit manzela ale nedokazala som otvorit usta...no pocula som ze niekto za postelou stoji pretoze podlaha vrzgala...sama od seba nevrzga...musel alebo muselo tam nieco byt!urcite!viem to,pretoze som vtedy uz nespala...vtedy som lezala bez pohnutia mozno aj hodinu...pocuvala som ako manzel a dcerka spia...po dlhom case sa manzel otocil a rukou do mna buchol-vtedy som sa konecne pohla...urcite si niektore budete mysliet ze taram...ale je mi to jedno...musela som to tu napisat...a to iste sa stava aj mojmu otcovi 😒 neviem ci su to preludy,fantazia alebo...neviem-ale urcite som to zazila-a nebolo to dvakrat prijemne 😒

mywiel
14. okt 2009

Murinka lenze to co opisujes su mozno mrtvy, teda neviem myslim, ale Martiuska ma tu skusenost s jej clenmi rodiny co ziju.... 😅 😕

murinka
14. okt 2009

mozno...neviem...ale odvtedy sa bojim samoty ako cert svatenej vody

miluska.h
14. okt 2009

martiuska, nebolo by to nic neobvykle, keby sa videla alebo pocula mtvych... skus sa poradit s nejakymi odbornikmi, pripadne si daj do izby kameru, nech nasnima, ci nahodou nezaspavas alebo uz nespis. mozno si to neuvedomujes, ale v tej cvhili uz mozes byt v hladine alfa, tak ako pise mywiel....

denisocka
14. okt 2009

myslím,že je to OOBE , len sranda že vidiš živich,teda počuješ...možno v tom čase spia tiež a proste cestuju k tebe 😉

lenkasimco
14. okt 2009

Mna sa zase stava ze ked som moc unavena a zaspavam tak ako privieram oci tak vidim raz nejaku babku ktora nieco robi nad stolo(stol v spalni nemame) alebo ze nejaka zena sa na nasej posteli hra s babom ale je to vzdy len ked idem spat tak unavena ze padam dole hubu... a viac krat sa mi to opakuje lebo vzdy zase otvorim oci a zase zatvaram aby som to videle tie postavy su sede a necitim strach prave taky klud. Viem co je to stretnut mrtvych tak tomu nerozumiem ze sa vobec nebojim a som kludna. Ale asi to bude z tej unavy...
😅

twinflame
14. okt 2009

murinka, vnimas bytosti jemnohmotného sveta. Ak sa ich bojíš, je treba ich z tvojho bytu ostrániť. O radu môžeš požiadať Wahlgrenisi, ktorá má svoju webstránku. Mrkni napr. sem http://www.wahlgrenis.cz/magie1_dusickuspravne.htm
Na svojom webe popisuje, že je možné duše odivesť tam kam patria aj na diaľku.

quika
14. okt 2009

co ja viem, mne sa to zda ako normalny sen, ziadna magia 😝 mne sa tiez obcas tak zivo sniva a potom mi dlho trva nez sa preberiem a uvedomim si ze to bol len sen. alebo sa mi sniva ze sa neviem pohnut, pripadne otvorit oci, zo vsetkych sil sa o to v tom sne pokusam a akonahle sa mi to podari, tak sa zobudim a je to 😵 a tiez v tom sne normalne myslim, viem ze to co sa deje je nezmysel ale neviem s tym nic spravit kym sa nezobudim. takze myslim ze to je normalne, hlavne ak sa pred spankom najes, potom sa snivaju haluznejsie veci. keby si mala pocit ze mas preludy tak to treba riesit s psychiatrom.

martiuska
autor
14. okt 2009

Uz som rozmyslala nad tym, ze ci skutocne nejde u mna o nejaku formu telepatie, ze akoze ti pribuzni na mna intenzivne v tej chvili myslia a mne sa to v tej hladine alfa premietne, akoby boli pri mne, lebo tak to najskor moze byt. Casto sa mi totiz stava, ze ak na niekoho intenzivne myslim, tak sa mi ten clovek ozve, alebo citim , ze ku mne niekto ide na navstevu a on naozaj pride, cize snad to dokazem takto vycitit, ale nie som si ista. Je to naozaj zaujimave. A nspim vtedy, vtedy, s tou starkou som urcite nespala, lebo len co ona akoze z izby odisla, ja som hned vstala z postele a sla prehladat dom, ci u nas naozaj niekto nie je a uz som naspat nezaspala.

mywiel
14. okt 2009

Tak mas telepatiu, lebo tych ludi milujes to nie je nic neobvyklé, ze takto s nimi komunikujes, mame ten dar vsetci len sme nan zabudli. Stava sa to ked su to velmi blizky ludia tvojmu strdcu. Napr. ak neznesies svokru s tou sa ti to nestava nie? 😅 😀 😉

miluska.h
14. okt 2009

martiuska, ale nerozumiem, preco sa ti to stava len cez den?

nobody
14. okt 2009

no já vidíval šílený věci ..ale je to hodně dávno - postavy, no vlastně i nějaký jevy jakoby z cizích planet ... normálně jsem byl při vědomí ... údajně jsem přecházel do spánku, ale ještě nespal ..tak to teda kdysi prý bylo 😀