Prezidentské voľby. Mala ich podľa Vás vyhrať Radičová?

camelotka
5. apr 2009

Ahojte ludkovia, ak si myslite, ze prezidentske volby mala vyhrat Radicova, tak supky-dupky do tejto temicky

krasuliak
5. apr 2009

to si snad robis srandu?? 😅 😅 😅 uz ti dlho nezamkli temu? 😀

shaarka
5. apr 2009

hehe 😀
ja si to sice myslim, ale prd z toho 😀 ved je to uz jedno, nie?

blovitc120
5. apr 2009

V čom je táto téma iná ako Nový prezident SR? Buď ju zamknú alebo sa v nej bude hádať a osočovať. Už je to predsa pasé a zase sa raz potvrdilo, aký národ, taký prezident a rovnako vláda bohužiaľ...

norik1
5. apr 2009

ano 😉

roasha
5. apr 2009

ano,len jej chybali hlasy 😀

debra
5. apr 2009

ja si tiez myslim ze mala vyhrat Radicova,je rozhladenejsia,viac otvorena k mladym ludom a ovela aktivnejsia nez Gasparovic,ktory za tyx 5 rokov neukazal nam slovakom nic,tot moj nazor....mohol by sa aspon jeden svetovy jazyk naucit 🙄

aktak
5. apr 2009

podla mna tato diskusia moc nema zmysel kedze je po volbach 😀
ked tak sa da bavit o sucasnej politickej situacii a krokoch ktore vlada robi/nerobi (ja sa k tomu sa nevyjadrujem kedze sa tu nemoze nadavat 😎 )

Radicka ma politicku karieru pred sebou, myslim ze moze byt po vcerajsku spokojna 😉

zajo79
5. apr 2009

nezabudajte, ze Radicova ako ministerka socialnych veci,prace a rodiny pobrala a znizila pridavky pre rodicov starajucich sa o chore deticky....

ale zase stary senilny dedko tiez ziadna vyhra...

Ja sa priznam, ja som volit nebola, nemala som koho

expertka8
5. apr 2009

....Iveta ideeeeeeeeeeeeeees 😀 😀 😀
...Iveta....uz si /bohuzial/ dosla..... ☹

kveta
5. apr 2009

Slováci sú nepolepšiteľní a majú, čo si zaslúžia. Ja im toho prezidenta želám. Ale ďakujem osudu, že nie som na túto garnitúru a štát nijak odkázaná...

Ale ide to do peňazí, dávať prachy na charitu tým, na ktorých tento štát s..e.

A od zajtra neberiem na dôchodcov žiadny ohľad. Už dnes mi pripadalo, že sú nejakí optimistickí, keď prechádzali po prechode tesne pred mojím brzdiacim autom... 😀 😎

uci
5. apr 2009

zajo: to co robi sucasna ministerka prace, soc. veci a rodiny (ako aj cela tato vlada) je 1000x horsie 😠 😠 😠 tu keby som stretla na ulici asi by som ju musela ... no pozdravit teda rozhodne nie 😠

tilly
6. apr 2009

áno, mala vyhrať, ale aj tak dosiahla dobrý výsledok, na to, že jej protikandidát bol podporovaný fickom a spol... a ona bola z pomaly najmenej obľúbenej strany a poslankyňa,klobúk dolu...

no ale treba to teraz zobrať z tej lepšiej stránky, ak založí nejakú dobrú stranu so šikovnými odborníkmi, tak má šancu byť premiérkou 😉

danielkapo
6. apr 2009

no asi nemala...kedze neziskala dostatocny povet hlasov, nie? 😅
druha vec je moj osobny nazor na to, ze ju by som ako prezidentku videla radsej nez pana Gasparovica... 😒
ale nazov temy je trosku zvlastny.....mala/nemala... 😀

danielkapo
6. apr 2009

povet hlaso...oprava 😅

danielkapo
6. apr 2009

do kelu 😀 pocet samozrejme 😅

vroni
6. apr 2009

Tilly, pekne sa to cita, ale ak niekto zalozi dobru stranu so sikovnymi odbornikmi, ma sancu akurat na to, ze ho Slovaci roznesu na kopytach, lebo je...... inteligentnejsi, sikovnejsi, netrepe do vetra, malo pije, ma frajera /frajerku, neciti narodne, ma vela/malo deti atd.... Co tam po nejakom nepotrebnom rozume a skusenostiach. Vacsina naroda to tiez nema - a pozri, kam to az dotiahli. Poniektori az na prezidenta! 😀 😀 😀
Ale spat k teme. Nemyslim si, ze Radicova mala vyhrat. Aj preto, ze jej chybali hlasy 😝 , ale aj preto, ze cokolvek by nasa skvela a jedinecna vlada zmrsila (a ze toho mrsia hodne, napriek tomu, ze sa od prace nepretrhnu), na vine by bol prezident. Takto si musia najst iny dovod, preco im nic nevychadza (pocasie by bolo fajn, to moze byt vzdy necakane, nevhodne a ani branit sa nebude.)

fyalynka
6. apr 2009

tuto temu urcite cochvila zamknu 😝
ale uz ked sa pytas, tak moja odpoved je: nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😝 😀

kotenko
6. apr 2009

nie, nie, a este raz NIE!

kacenqa
6. apr 2009

kveta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 keby boli na konovi 'thumb up' ako je to na facebooku, hned by som ti ho dala 😀 😀 😀

linddi
6. apr 2009

áno, mala!

mareklucka
6. apr 2009

Nie nemala! 😀 A aj tak už s tým nič nenarobíte 😎

sirinka
6. apr 2009

a preco by mala??? ja som tiez volit nebola, lebo nebolo koho...prazdne reci.... 😉

zuzkafuny
6. apr 2009

mne boli sú symp. obaja... ale volila som Gašparoviča... hm...
Nevadilo by mi keby bola aj ona... 😉 🙂

lasenka
6. apr 2009

aj ja som volila Gasparka a som velmi rada, ze ich vyhral 😉

martao
6. apr 2009

Mala by vyhrať. Gašparkov a klaunov by aj stačilo.

babatko88
6. apr 2009

čawes, tak ešte raz!? už by ste s týmito debilnými témami mohli skončiť...
...ale teda: určite nemala vyhrať, ved pre nás neurobila nič ako ministerka, tak čo by asi tak urobila ako prezidentka??? ešte menej, lebo sú to len bábky, ked nepodpíše, aj tak si ministri spravia čo chcú...

katrin21
6. apr 2009

ja si myslim, ze mala vyhrat.. ved Gaspar uz ani nevie, co rozprava niekedy.....
a nie hje dobre ked aj vlada ja prezident su z tej sitej " strany".. kazdy zakon im schvali...

irenkat
6. apr 2009

nie 🙂

elenita
6. apr 2009

Jednoznacne mala! Je to hanba, ze mame tohto prisluhovacskeho prezidenta, co len lize Fickovi r... a nikomu nevadia ich ataky na media, arogancia a pod, postoje typu kto nie je s nami, je proti nam.......nuz ale, Slovaci sa vyjadrili, koho chcu mat...len mi je z toho troska smutno..........

jeliska
6. apr 2009

ja si tiez myslim ze mala 😉 ale to uz je jedno viac je tych co dali hlas panu Gasparovicovi.Aspon sa zase raz ukazalo ake je Slovensko a aky sme my ludia.Nemame radi nove veci a radsej sme za to co je uz okukane a 😅 Vacsina ludi, ktori isli volit Gasparovica tak mi povedali, ze ho idu volit hlavne z toho dovodu, ze nevedia co bude robit Radicova ale Gasparovica uz poznaju ako prezidenta a nic zle nespravil tak preco nie.No osobne si myslim , ze to je velmi slaby argument 😖 a este ze o Radicovej ani nepoculi .Napr. tu v cechach co sme Slovaci tak tusim vsetci okolo mna ked som sa ich pytala koho idu volit tak jednohlasne radicovu 🙂 skoda, ze sa nemohlo volit aj zo zahranicia ☹
Tak sa majte krasne a hadam za 5 rokov 😉