Prezidentské voľby. Mala ich podľa Vás vyhrať Radičová?

camelotka
5. apr 2009

Ahojte ludkovia, ak si myslite, ze prezidentske volby mala vyhrat Radicova, tak supky-dupky do tejto temicky

paola.o1
6. apr 2009

mozno ani vyhrat nechcela, len si zvysit politicky kredit... ako politicka s vysokym kreditom si moze dovolit ( a nahrabat - z vasich vrecak 🙂 ) ovela viac ako prezident... no a potom, gasparovic sa perfektne hodi k ficovi a ostatnym ujom riadiacim SR a zase vlada, system vladnutia a riadenia statu sa perfektne hodi k slovenskemu narodu. vsetko do seba perfektne zapada. dobre ze som odtial prec

lasenka
7. apr 2009

.... a koniec koncov, neslo ani o Gasparovica ani o Radicovu... boli to skor politicke volby ako prezidentske... preto vyhral ten kto to vyhral

loginka
7. apr 2009

nie, lebo bude premierkou !!!!

loginka
7. apr 2009

jaj bodaj by som mala pravdu, ale zial posledne volby ukazali znova co chce tento narod
mysli nahodne a jazdi zavodne!!!

kocurik16
7. apr 2009

Slovensko si zaslúži vládu ujov,lebo tu je dôležité aby sa upravovali dôchodky,ale z čoho majú žiť mladé rodiny s deťmi to ich nezaujíma.Ktovie akoby boli dopadli voľby nebyť starej dobrej madˇarskej karty,ktorá vždy zaberie, a párkov a piva v deň volieb pre romov,čo hlasovali,aby sa ujko udržal aj nadˇalej

fialka76
7. apr 2009

keď to tu tak čítam, tak nechápem kto volil Gašparoviča?
Aj my sme s manželom volili aj v 1.kole,aj v 2.kole Radičovú.Lebo máme s manželom,vďaka pôrodníkovi,postihnutého syna.
Ale vyzerá to v tej politike tak,že Dzurinda ju tak trošku brzdí(využíva ju vo svoj prospech).Mala by byť trošku viacej priebojnejšia,drzejšia.Možno by to potom vyšlo.

tilly
7. apr 2009

😀 hlavne, že tomanová pre nás ako ministerka spravila veľa...

sirinka
7. apr 2009

😀 sa dobre smejem...ked si myslite, ze by radicova ako prezidentka urobila pre slovensko nieco prevratne....akurat by mozno natahovala schvalovanie zakonov a pod srandicky, ale nemyslim si, ze by dokazala nejako prevratne zmenit styl fungovania tejto vlady...takze by slo este viac peniazkov na zasadnutia, gasparovic uz by mal fajnu rentu + auto a ochranku...dalsie vydaje...a v tomto state by sa nic nezmenilo... 😉

sarianah
7. apr 2009

..trosku mi unika pointa tejto debaty, kedze uz je rozhodnute a pomaly aj zabudnute ze nejake volby boli..

malena
7. apr 2009

Nedá mi sa ešte nevyjadriť, u náš je funkcia prezidenta skôr symbolická, reprezentuje Slovensko, a na to by sa mi oveľa viac hodila Radičová, ako starý ujo /aká je jeho prezývka/.

1. Radičová vie jazyky, je mladšia a krajšia a ako ŽENA - PREZIDENTKA by pútala pozornosť vo svete

2. Ujo si už poprezidentoval 5 rokov tak by mal tiahnúť do dôchodku

3. Gašparovič má veľmi zlú minulosť, ked sa podielal na privatizácii / tzv veľká lúpeť storočia/ a iných zbojstvách Mečiarovej hrôzovlády.

Ešte jedna vec, čo som postrehla a vôbec ma neprekvapila:

- Radičovú volili ľudia s vyšším vzdelaním a mladí ľudia no a Gašparoviča tí ostatní ....môj malý prieskum

malena
7. apr 2009

pardon lúpež

sirinka
7. apr 2009

malena...vies kolko stoji nas stat dochodok jedneho prezidenta? takze pokial ide iba o symbolicku funkciu...radsej nech je tam jeden clovek co najdlhsie a cim starsi tym lepsi...
co sa tyka privatizacie...no pravicova vlada sa jej nijako nebrani...tiez maju co to na svedomi... 😉

malena
7. apr 2009

no viem, že prezidentský dôchodok je parádny, okolo 100 tisíc /nie som si však istá/ plus nejaké výhody, myslím, že by bolo najlepšie túto funkciu zrušiť, netreba rozhadzovať.

malena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nnikka
7. apr 2009

bohuzial hlupakov je viac ako intelektualneho odpadu 😀

gizela66
8. apr 2009

nemala... 😀

adetka
8. apr 2009

mala... 🙂

ale na druhej strane... viac sa jej hodi funkcia, v ktorej by mohla skutocne nieco urobit... a nie sa iba usmievat a "prezentovat"... takze bud ako sefka SDKU (a neskor ako premierka 😵 )... albo v socialnej oblasti ako ministerka, pripadne v ramci EU...

roasha
8. apr 2009

z prieskumov,a statistik na MK sa dobre bavim....vychadzaju "paradne" 😀
....a ked pocujem"mladsia""krajsia"",tak to uz idem do kolien/ale kazdy mame ine esteticke citenie,ja som asi narocny divak/ 😀

mareklucka
8. apr 2009

Že "mladšia a krajšia" 😀 Som sa parádne zasmiala 😀

Malena - to,že niekto nemá vysokú školu ešte neznamená,že je "ten ostatný" 😠 Aj medzi tými,kt. skončili VŠ nájdeš blbcov,ktorí ju skončili len preto,že sa narodili v dobrej rodine...

A nechápem,prečo si myslíte,že Radičová je taká dokonalá a nadávate na ostatných,ktorí ju nevolili.Prečo sa tak povyšujete nad inými ľuďmi???????

Myslíte si,že keď ste jej dali hlas teraz sa z vás sprepáčením po....???? Práve to ako urážaťe ostatných ľudí, vytvára dokonalý obraz o voličoch pani Radičovej.Takže ďakujem Bohu,že nevyhrala a aj keď je ešte ďaleko do parlamentných volieb ja verím tomu a budem sa modliť,aby nevyhrali ani tam...

A myslíte si o mne čo len chcete ja to mám viete kde **** 😝

malena
8. apr 2009

som rada mareklučka, že si sa parádne zasmiala, to som aj mala v úmysle 😀

Určite si nikto nemyslí, že Radičová je dokonalá, preboha, veď nemôžme čakať, že bude mať svätožiaru...a ani jej voliči ju nemajú...

Povedzte mi prosím niekto, čo za tých 5 rokov dokázal Gašparovič, okrem poklonkovania súdr. Ficovi ??? Možno mi niečo ušlo.

Vieme však čo dokázal predtým...Bol pravou rukou p.Mečiara, a všetci dobre vieme, čo sa tu za tie roky jeho vládnutia odohrávalo, ale malé Švajčiarsko to nebolo, práve naopak, ...veľmi dobre si tie časy pamätám.

shaarka
9. apr 2009

mareklucka, teba som najprv citala ako makrelučka 😀

malena, nema vyznam tu obhajovat svoj nazor, pretoze kazdy moze mat svoj. a kazdy si mysli, ze ten jeho je spravny. bohuzial.
bohuzial ani dokazmi, ktore mame, nepresvedcime ludi, ze stari komunisti by uz v politike nemali byt!!! a uz vobec nie v prezidentskom kresle. volicom I.G. to zjavne nevadi.

luciaakubko
9. apr 2009

ked uz ma byt dochodok motivom, aby som nevolila radicovu ale gasparovica, tak uz potom fakt neviem, kam tento stat speje... este dalsiu hlupost, preco nevolit radicovu - lebo zije nadivoko s tym vozickarom. naozaj paadne argumenty. ak vdaka nim vyhral dotycny pan g, potom mu nie je co zavidiet.

mirka1308
9. apr 2009

Načo je dobrá táto téma??Zmení sa snáď niečo?? 😝
Verte tomu, že keby voľby naozaj o niečom rozhodovali, tak by ich politici zakázali. 😀 😀 😀
A môj názor, nemala... 😔

zuzula28
9. apr 2009

mala-nemala...mohla...nevyhrala...bodka.

sirinka
9. apr 2009

mirka waw...aj to tu uz bolo 😀

tilly
10. apr 2009

malena 😀 v podstate suhlasim

maca793
11. apr 2009

nie nie nie