Prežívam tehotenstvo so svojou ženou. Vy tiež?

kuty
2. júl 2008

Ahojte chlapi,tak s pomocou mojej drahej polovičky sa mi podarilo zaregistrovať sa,lebo tu nevidím žiadneho chlapa a pritom táto téma sa dotýka aj nás-a to velmi priamo. Ja svoju ženu veľmi ľúbim a na naše malé sa moc teším ale jednoducho niekedy nevládzem bojovať s jej stavmi a náladami a neviem ako mám reagovať. Preto budem rád ak sa ozvú aj iní budúci oteckovia a budeme si radiť navzájom a riešiť naše zlaté krásne tehotné polovičky.Určite to poznáte,darmo im povieme že ich milujeme,tešíme sa a že sú pre nás krásne,neveria nám...

mywiel
6. júl 2008

🙂 😉

mywiel
6. júl 2008

Uz sa tesis co? 😵

krasuliak
6. júl 2008

takm kuty som tu pre teba. Aj ja mam tehotnu manzelku a veeeelmi sa tesime ale horsie je ze my sme v zahranici teda horsie pre manzelku.Nema tu nikoho s kym by si mohla pokecat atd.Iba mna a ja som len muz 😉 Nuz ale niekedy musim byt ako kamaratka mojej menzelky.Este ze ma modreho konika.

krasuliak
6. júl 2008

na syna?? hej velmi 🙂

mywiel
6. júl 2008

Syna alebo dceru... 😀 😀

montinka
6. júl 2008

mywiel alebo oboje.😀 😀

krasuliak
6. júl 2008

verim zen to bude syn viem co robim 😀

mywiel
6. júl 2008

xixi tak fajn 😀 , veru Monti dve muchy jednou ranou 😀 Ja som rada, ze moj muz nechce vediet, ze chce prekvapko, asi by som bola sklamana keby chcel len jedno pohlavie, hlavne je ze vsetko dobre dopadne a babo bude v poriadku. 😵 😉

mywiel
6. júl 2008

Monti tak mi tu stale este trcime, ja tu asi budem este tyzdnen zatial sa nic nehybe... 😅

montinka
6. júl 2008

hmmm aj ja tu budem asi este dva tyzdne joj vobec nemam pocit ze by som mala ist za chvilku rodit. ale urobila som pokrok dnes som si zbalila tasku konecne. xixi nooo ten moj by to aj rad vedel ale nebolo vidno aj ked minuly stvrtok som sa to mohla dozvediet ale co nech si pekne pocka tazden ci dva.🙂 hm chlapi si to tu zalozili a my si tu vypisujeme viac ako oni.😀

mywiel
6. júl 2008

No Kuty je asi zaneprazdneny...? 🙂

montinka
6. júl 2008

no veru

mywiel
6. júl 2008

Mne vsetci vyvolavaju, ze kedy porodim, uz mam nervy im opakovat moj TP co nevedia ratat? Ako to ja mam vediet kedy sa babo rozhodne? 😅

montinka
6. júl 2008

no nieco mi hovor kazdy kto ma stretne na ulici jeho prva otazka znie : a ty si este nerodila? a kedy to bude? joooj no kedy vtedy kedy sa babo rozhodne ze chce ist von alebo vtedy ked mi povie doktor termin cisarskeho joj

krasuliak
6. júl 2008

myslim ze kazdy muz je malicko radsej ked sa narodi syn ale aj tak je dolezitejsie nech to je vsetko v poriadku.

mywiel
6. júl 2008

Krasuliak ja si myslim ze ten moj sa viac tesi na dievcatko aj ked mi hovori ze mu je to jedno, len aby bolo zdrave, no bude stastny... 😀 😵 😉

montinka
6. júl 2008

hm mywiel ten moj by bol asi radsej chlapcovi aj teraz ked som bola na sone vo stvrtok a som mu vravela ze som videla hlavicku,srdiecko a nozky tak on mi na to: a pipika si nevidela? hmmmm ale tak hadam ked bude dievcatko aj to bude mat rovnako rad ako keby to bol chlapec

mywiel
6. júl 2008

Ja som bola tiez strasne naviazana na otca, bola som jeho pycha, takze tie puta medzi otcami a dcerami su tiez silne. 🙂 😉

mywiel
6. júl 2008

Monti uz si videla album Juloviek nase babatka? Uz sa to pekne rozrasta... 🙂 😉

montinka
6. júl 2008

vsak aj u nas to tak je ja som ocinkov milacik.😀 tak si myslim ze bude mat rad aj dievcatko ked vies on stale sniva ze bude mat maleho kamionistu ako je on.🙂

mywiel
6. júl 2008

Ved moze mat aj potom... 😀 😉

montinka
6. júl 2008

no veru.🙂 a este povedal ze ved aj dievcata chodievaju na kamione.😀

montinka
6. júl 2008

hmm coskoro tam pribudnu aj nasi drobci.🙂

mywiel
6. júl 2008

Veru uz len par dni, ale ja sa citim super. 😅 🙂

montinka
6. júl 2008

ale ved aj ja. no dobre minule ma pichalo v podbrusku ale okrem toho nic. akurat pocit ze mi tlaci dole ked chodim ale to je normalne.

kuty
autor
6. júl 2008

krasuliak servus som rad ze si sa sem prihlasil ano ja tu vykecavam so zenami ale len preto ze oni sa votreli semka aj s mojou manzelkou na cele! 🙂 a co tvoja zena? nema depresie z tehotenstva? nevystraja a "nezlobi"?
mywiel
nie som zaneprazdneny len som nemal sancu dostat sa k pocitacu,to vies,moja zienka sa slahla na pnku a teraz nic ine nerobi len tu oxiduje ale mne dneska daroval svagor hru a tak konecne zaberem miesot u compu ja!!!! 🙂
a inak ako sa maju vsetrky zeny co mi tu oxiduju??? hehe

kuty
autor
6. júl 2008

krasuliak:
ja zas viem ze to bude dcera ale nikto mi neveri haha

krasuliak
6. júl 2008

no kuty u nas je to zatial v oho zaciname vraciat a tak ale zatial sa drzi .Ale viec co?? uz kupila dudle dva 😀 😀 ja jej hovorim ze na co tak skoro ze to je cas ale nie a uz bol skoro ohen na streche.Pocuj ak ti mozem poradit tak teraz musime so zenami spolupracovat prikivni aj ked nema pravdu 😉 😉 😉

janette4
6. júl 2008

Krasuliak, som rada,že aspoň jeden chlap chápe, že žena má vždy pravdu.aj vtedy,keď ju nemá.Tomu môjmu to ešte nedošlo.Mimochodom,keď nám prvý krát povedali, že to bude dievčatko, muž tvrdil, že však vie,čo robil.A keď potom povedali, že chlapec, povedal to isté.Vy chlapi to máte dobre prešpekulované.A ako vieš, že je len jedno? 😀