Prežívam tehotenstvo so svojou ženou. Vy tiež?

kuty
2. júl 2008

Ahojte chlapi,tak s pomocou mojej drahej polovičky sa mi podarilo zaregistrovať sa,lebo tu nevidím žiadneho chlapa a pritom táto téma sa dotýka aj nás-a to velmi priamo. Ja svoju ženu veľmi ľúbim a na naše malé sa moc teším ale jednoducho niekedy nevládzem bojovať s jej stavmi a náladami a neviem ako mám reagovať. Preto budem rád ak sa ozvú aj iní budúci oteckovia a budeme si radiť navzájom a riešiť naše zlaté krásne tehotné polovičky.Určite to poznáte,darmo im povieme že ich milujeme,tešíme sa a že sú pre nás krásne,neveria nám...

kuty
autor
6. júl 2008

krasuliak:
no ja jej racej uz tiez budem len prikyvovat lebo zda sa ze niekedy mozem asi uplne za vsetko ja 🙂 no moja zlata este nevraca len ju naduva pri kazdej voni co sa siri z kuchyne a ked idem rychlejsie autom tak krici ze mi ho ovraca ale este sa nic take nestalo-chvalabohu-som pevne rozhodnuty ze ak to dobre pojde tak chcem byt pri porode(a ty ako?) ale dam sa predtym osmykat nakratko 🙂 chcem byt pri tom ked sa narodi moja dcera a zena sa aj tak uz teraz boji porodu a stale vykrikuje ze ona rodit nebude 🙂 dufam ze pride aj cas ked si povie ze uz by najradsej porodila...

kuty
autor
6. júl 2008

krasuliak:
na margo zeninych skorych nakupov: aj moja by najradsej vykupila vsetko co uvidi a tiez nie som bohvieako nadseny ale aj tak ma nepocuva a robi si co chce! uz mame doma dupacky,bundicku aj tricko!!! a to porodi v zime!!! teda aspon co kupila pred mojimi ocami-uprosila ma a to tricko dostala od sestry! Co kupila tajne tak to neviem ale dufam ze nic aj ked moc by som jej v tomto neveril! 😠 🙂

krasuliak
6. júl 2008

janette moze byt aj viac

kuty pri porode budem aj s kamerou 😉 nech syn vidi ako sa mamina natrapila kym ho sem priviedla !ked nebude posluchat tak mu to ukaZEM 😀 😀 😀 😀 vidim ze ste v 8 tyzdni tak mozno sa aj spolu opijeme 😀 😀 😀 😀

janette4
7. júl 2008

Kuty, tak tomu ver, že ešte bude hovoriť, že už chce ísť rodiť.O pár týždňov začne to obdobie,keď je to v pohode, kopu energie, žiadne vracanie, únava a potom v 3trimestri,keď už si nebude vedieť ostrihať nechty na nohách, obliecť ponožky,či nohavičky bez kaskadérskych kúskov, bude stále unavená,stále spať, budú ju bolieť kríže...Tak potom zase budeš všetkému na vine len ty a ver mi,že už to bude chcieť mať za sebou a ani si nespomenie, že hovorila,že nechce rodiť. 😀

janette4
7. júl 2008

Krasuliak,nechajte svoje žienky nech si kupujú,aj keď je ešte skoro.Tú radosť si musíme nejako uspokojiť.Ako inak?jedlom alebo kupovaním detských vecičiek.O chvíľu neodoláš ani ty.A keď sa s ňou ocitneš v detskom, uvidíš,že niečo vyberieš aj ty,lebo tomu sa proste nedá odolať.A ber to tak,že potom budete mať menej výdavkov naraz.

krasuliak
7. júl 2008

Janette urcite nieco vyberiem aj ja ale asi len Eura z penazenky 😀 😀 😀 😀
To bol zart ved hej tesims sa na to .

Inak to bude sranda v 3trim ze nestrihat nechty 😀 😀 asi budem ja 😨 😨

muriel293
7. júl 2008

ahooojte všetci,čo ma tu ohovárate?! 😀 no a čo,tak nakupujem a čo! aj dneska volačo tajne kúpim a teba láska roztrhne lebo to nenájdeš xixixi!

muriel293
7. júl 2008

eheheee inak to ma pobavilo s tým strihaním nechtov na nohách-to bude sranda! či nie? joooj to bude keď si nedovidím na špičky nôh xixi

janette4
7. júl 2008

Muriel, neboj,my ťa neohovárame 😉 Len si vymieňame poznatky.A s tými nechtami som to nemyslela ako srandu.Keby si videla, čo stváram,keď si chcem ráno obliecť spodné prádlo... 😀 .Ale prajem ti, aby to také hrozné nebolo, len som chcela trošku postrašiť tvojho manžela.Inak, keď už kupuješ, daj mu to aspoň zaplatiť, keď už je na to taký žhavý, he. 🙂

montinka
7. júl 2008

hm veru janette mas pravdu s tymi nechtami ale vo vani v tureckom sede to ide.🙂 teda aspon mne.🙂

janette4
7. júl 2008

monti, u mňa turecký sed vo vani nehrozí.Ale celkom dobre mi to ide nad záchodom, síce povykrúcaná jak paragraf, ale darí sa. 🙂

montinka
7. júl 2008

no tak to by som zase ja nezvladla.🙂

janette4
7. júl 2008

ale už dlho nebudeme mať takýto problém, ešte tam tak rýchlo nerastú, aspoň mne nie.Už sa nám to kráti. 😀

montinka
7. júl 2008

veru na nohach nastastie nerastu rychlu. no veru krati joj uz nech su drobci tu.😀

muriel293
7. júl 2008

baby nieže nechty ale mne brutálne rýchlo rastú chlpy! všade! brrrrrr! budem robiť len na žiletky!!! waaa!!!! no ja si určite nebudem môcť nechty na nohách ostriha už dosť skoro lebo ma každý zastavuje a ujúka nad tým ako môžem byť taká pribratá už na začiatku tehotenstva-samozrejme-že ma to hrozne "teší!" tak a čo sa mám zabiť? tak priberám a čo?!!

janette4
7. júl 2008

Muriel, nevšímaj si to.Pokiaľ sa cítiš dobre a bábätko je v poriadku, nie je čo riešiť.

montinka
7. júl 2008

muriel z toho si nic nerob si pozri moje brucho. ja si z tych reci nic nerobim to skor moja mama vzdy peni ako pes ked niekto povie nieco na moje brucho. a co no boze ved tak sme tehotne nech sa niektori pozru na seba ake ho maju a nie su tehotni tak! a chlpy rastu aj mne rychlo a velmi.

muriel293
7. júl 2008

janette4: no tebe sa to povie! vieš ako sa cítim? ženy ktoré sú v treťom štvrtom mesiaci tak na nich ani nevidno že sú tehotné zato ja v druhom vypadám ako v štvrtom piatom-v pohode,dneska mi ex kolega zadrel: aké koziská wow! no úchvat! a pritom sa neprežieram! kurňajs!

montinka
7. júl 2008

muriel kazda zena pribera inak prestan sa tym trapit a nad tym sa ani nepozastavuj.hmmm a ex kolegyna urcite zavidi ze ona take didi nema.😀

krasuliak
7. júl 2008

ako vidim sami muzi 😀 😀 😀 😀 😨 😨 😨 😨

janette4
7. júl 2008

Muriel, je pravda, že ja som tak viac začala priberať až v 7 mesiaci,ale asi 5týždňov dozadu som stretla bývalú kolegyňu.ktorá má termín až v septembri,takže končila 5.mesiac a už mala na sebe 15kg, čo ja ešte nemám.Ale vôbec ma nenapadlo, že má veliké brucho.Práveže vypadala super.Podľa mňa je každá tehotná žena krásna, a je jedno,koľko pribrala.A k tým prsiam:Ja som mala pred tehotenstvom 5-ky a počas tehu sa mi ešte zväčšili.A vieš čo, vôbec ma netrápi,keď za svojim chrbtom počujem poznámky o veľkých "kozách", ale to,že v takej veľkosti nemôžem zohnať podprsenku na kojenie a že ma hrozne bolí chrbát.Svojmu mužovi sa určite páčiš a ostatní ťa môžu bozať vieš čo. 😀 Mimochodom a koľko si pribrala,keď sa ti to zdá moc?

janette4
7. júl 2008

KrasuliaK, tak pridaj do tej našej "mužskej" debaty aj ty niečo? 😀 😀 😀

mywiel
7. júl 2008

Nema vyznam sa porovnavat, ved nie sme vsetci rovnaki dolezite je ze v brusku je vase babo a ine vas nemusi tankovat. Oni vam len zavidia to stastie. Na mna tiez zenske kukaju so zavistou a mne to robi bohovsky dobre... 😀 😀 😉

montinka
7. júl 2008

mywiel aj na mna cumia ale take tie pubertacky vies okolo 19,20 skor s tym ze ake mam brucho. no a co joj nech mi vylezu na hrb mam tam stuplicka a to je jedine co ma zaujima.

janette4
7. júl 2008

presne tak. tak muriel zahoď stresy a užívaj si to. 😉

mywiel
7. júl 2008

Muriel na koziska sa nemusi prezierat, to su hormony to neovplyvnis, kamoska co mala 45kg a skoro ziadne didi tak jej narastli v tehu riadne no a co vacsina chlapov to povazuje za sexi. 🙂 Je uplne zbytocne si lamat hlavu nad kozami a kilami v tehu, lebo sa to ovplyvnit velmi neda. Dietka bude potom po porode, teraz si treba vychutnavat tehotenstvo. 😉 😵

adrioska
7. júl 2008

Aka super tema!!! Sami chlapi! 😀 😀 😀 No nie sme my zeny uchvatne? Aj do chlapskej tematiky sa zapletieme... 😀 😀
Kuty, Krasuliak, je super, ze takto drzite so svojimi zienkami...len tak dalej! 😉 Moj chvalabohu neciti potrebu chodit na modreho konika, neviem, co by som robila, keby chcel, lebo som zavisla 😀 ...ba skor niekedy by mi ho zakazal, ked stresujem nad tym, co tu citam... 😉
Tiez by som sa chcela pridat k nazoru, ze nad kilami sa nestresovat...ja som sice zatial vela nepribrala, ale kamoska, ktora je asi tyzden predo mnou, tak vyzera "tehotnejsie" nez ja, ale podla mna vyzera super...to brusko jej tak sekne. 😉 Montinka aj Ty mas krasne brusko! 🙂 A co sa prs tyka, tak ma skor trapi to, ze som si nedavno kupila krasnu podprsenku a uz ju mozem vymenit, lebo mi je mala... 😖 no co uz, mojmu manzelovi sa moje prsia pacia, tak asponze tak... 😀 😀

muriel293
8. júl 2008

adrioska: no tak tomu ver že aj mne je modry konik zakazovaný lebo ževraj na mňa zle vplývajú niektoré veci čo sa tu dočítam a že potom stresujem xixi,najviac sa mi páči ako si tu môj drahý založil tému a lozia mu sem samé ženy ešte aj ja xixi,a on sa nevie riadne ani dostať k pc! chichi.no tak vieš,niekto musí aj zarábať,však taký kočík som si vybrala,že aj pekne stojí xixi

montinka
8. júl 2008

a mne uz parkrat drahy zakazal konika lebo niektore veci ma tu vedeli dobre rozhadzat.🙂adrioska vdaka

mywiel
8. júl 2008

Moj podobne, hlavne na zaciatku tehu, ked som si tu niekde precitala o Alchemilke a zacala som ju pit a az potom som sa dozvedela ze sa ma pit az od 4. mesiaca a ja som ju pila skor, skoro som skolabovala... 😒