Prežívam tehotenstvo so svojou ženou. Vy tiež?

kuty
2. júl 2008

Ahojte chlapi,tak s pomocou mojej drahej polovičky sa mi podarilo zaregistrovať sa,lebo tu nevidím žiadneho chlapa a pritom táto téma sa dotýka aj nás-a to velmi priamo. Ja svoju ženu veľmi ľúbim a na naše malé sa moc teším ale jednoducho niekedy nevládzem bojovať s jej stavmi a náladami a neviem ako mám reagovať. Preto budem rád ak sa ozvú aj iní budúci oteckovia a budeme si radiť navzájom a riešiť naše zlaté krásne tehotné polovičky.Určite to poznáte,darmo im povieme že ich milujeme,tešíme sa a že sú pre nás krásne,neveria nám...

adrioska
8. júl 2008

No tak ti chlapi su si velmi podobni! Ale na jednej strane sa ani necudujem, lebo mnohokrat mozno zbytocne stresujem, manzelik sa na babatko velmi tesi a mysli pozitivne a ja mu uz radsej ani nehovorim, co tu citam, len ak je to nieco pozitivne alebo sa tyka nejakej rady...aj dnes som na snazilkach citala jeden pribeh a revala som ako male dieta, esteze je on v praci a nevidel ma, lebo urcite odpoji internet! ☹ 😅 ...ale sama som si na vine, nemala som to radsej ani citat..je to ako zakazane ovocie... ☹ 😉

mywiel
8. júl 2008

No niektore tie temy tu su strasne smutne a stresujuce a ja tapa sa vzdy zacitam aj do takych o potratoch to by som fakt nemala, keby to manzel vedel tak mi odkruti hlavu a pocitac uz neuvidim kym neporodim... ☹ 😅

krasuliak
8. júl 2008

Modry konik by sa mal zakazat od zaciatku tehotenstva az po porod a potom... potom uz nebude cas lebo bude dieta 😀 😀 😀 😀 😀

mywiel
8. júl 2008

No krasuliak niekedy by to bolo dobre lebo su tu aj stresujuce temy, ale zase najdes tu aj vela rad. A hlavne ked som cely den doma tak sa aspon nenudim a mam sa kde vykecavat kym vsetci makaju v praci... 😀 😉 😅

adrioska
8. júl 2008

Mywiel mas uplnu pravdu...je tu vela dobrych rad a vela som sa z MK naucila...a tiez sa tu odreagovavam, kedze som tiez sama doma a manzelik chudak pracuje... 😅 🤐
Ale krasuliak ma uplne taky isty nazor ako moj manzel... 😀 😀 😀

krasuliak
8. júl 2008

ale ved ja len zartujem samozrejme ze je to dobre aj mojej manzelke to pomohlo vela sa dozvedela a tak ale niekedy mi to lezie na nervy ked stale len modry konik ale uz to mame doriesene. ked pridem e domov tak kupujeme dalsi notebook. a budeme tu obidvaja 😀

adrioska
8. júl 2008

Nie si Ty nahodou moj manzel? 😀 😀 😀 ...hovoris jeho recou... 😀 😉

krasuliak
8. júl 2008

to asi kazdy manzel 🙂

muriel293
9. júl 2008

krasuliak: ja to vravím,všetci chlapi sú rovnakí! 😀 😀 😀

janette4
9. júl 2008

muriel, a ty už si svojmu manželovi zakázala koníka? dlho sme ho tu nevideli.Krasuliak v tom ostal sám. 😀

krasuliak
9. júl 2008

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

muriel293
10. júl 2008

janette4: hehe,už začal pracovať,bol chorý tak trošku mal čas ale už nemá a ja chcem drahý kočík! 😀 😀 😀

janette4
11. júl 2008

muriel, tebe už svieti 9tt, tak ste zase kúsok ďalej.No veru, niekto na naše nápady zarábať musí. a aký chceš kočík?nejaký špeciálny?

krasuliak
11. júl 2008

urcite specialny a 😀 😀 😀 😀 ako kazda 😀 😀 😀

muriel293
11. júl 2008

krasuliak: no nehnevaj ma! že ako každá! šak a načo vás máme? aspoń pekný kočík nám zaobstaráte xixi 😀

janette: no svieti svieti,som rada hehe,no ja by som chcela presne taký aký mám tu vo fotoalbume-pozri sa,som do neho blázon ale neviem že kôli čomu je taký drahý! eeeh! ale inak pozerala som aj predaj použitých a našla som ho už aj lacnejšie po jednom dieťati takže hádam už drahého na taký spracujem hehe

janette4
11. júl 2008

muriel, kočík je peknunký.No čo, nech len tatinko zarába, aspoň vie,kam pôjde jeho výplata xi 😀

muriel293
12. júl 2008

janette4:
no že? aj mne sa lúbi a navyše ja som otrasný človek,nedám si povedať a okrem toho keď sa mi niečo zapáči musím to mať! 😀 😀 😀 ty máš aký???? trojkombináciu či iný??

janette4
12. júl 2008

my máme zn.fuego.klasický 4kolesový, 4-komb. tmavosivá s béžovou a oranžovou.Ja som totiž zaťažená na oranžovú. 😀

muriel293
12. júl 2008

janette4: 😀 tak to aj ja som brutus na oranžovú,veď aj izbu a doplnky-všetko ladím oranžovo ale tak kočík chcem radšej do červena lebo aj ja aj manžel máme prevažne červené oblečká a oranžové mám asi tak jedno tričko hehe tak nech ladíme keď vyrazíme na prechádzku chichi

janette4
13. júl 2008

muriel 😀 😀 😀

muriel293
14. júl 2008

janette4: eeeeeeh ale dneska ma predavačka zabila! ukázala mi ešte krajší ako ten čo mám v albume 😀 a samozrejme,ešte drahší! 😠 😠 😠

lovacka
14. júl 2008

cafte babule
heh muriel aj ja mam ten problem ze ked sa mi nieco zapaci tak to musim mat 😀 😅

muriel293
15. júl 2008

lovacka: lenže ja to naozaj musím mať v pravom zmysle slova,to by si neverila ale už teraz ma trase aby som to už mohla mať doma! 😀

janette4
15. júl 2008

muriel 😀 no tak to bude ťažká dilema, že? A čo naň hovorí tvoj manžel? 😀

muriel293
18. júl 2008

janette4: čo teraz myslíš,čo hovorí na čo, na ten nový drahší? tak o tom nevie,to som mu radšej nepovedala,pre istotu.

Inak všetci,drahý vás pozdravuje a ospravednuje sa,že síce vytvoril túto tému ale musí žiaľ zarábať peniažky na mimi 😀 😀 😀