Pri čom si viete najviac oddýchnuť?

register
3. apr 2009

Pri čom si viete najviac oddýchnuť?

bibula
4. apr 2009

😀 lezat a citat vo vyupratovanom,vyvetranom pribytku....

maryah
4. apr 2009

... leza v teplej vani s dobrym casopisom 😵 😵 😵

mikalove
4. apr 2009

ako bibula,ked mam upratané,malá spí a čítam knihu pri kávičke 😉

nanyka
4. apr 2009

pri športe 🙂
pri masáži 😉
na pláži 😎

alon111
4. apr 2009

pri spiacich detoch a je jedno co prave robim 😀

edita33
4. apr 2009

najlepsie doobedu ked su vsetci v skole,,pri pc,s cokoladou.. 😝

maruschka
4. apr 2009

mňa momentálne nič 🙄 😠 😠 😠 😠 😠 Možno tak sekera a kopa dreva,nech sa vyventilujem 🙄

ankam
4. apr 2009

maruschka mozme si podat ruky 😀

nataly7
4. apr 2009

ked som doma sama, rychlo navarim,upracem a sup k pocitacu 😀 😀

lucaska
7. apr 2009

podla toho co alebo kto ma vytoci...................cokolada,tepla vana, alebo upratovanie 😝

lyongirl
7. apr 2009

presne akol ucasku, niekedy ma ukľudnuje upratovanie/to keď ma MM vytočí 😀 /, niekedy teplá vaňa, alebo PC. No momentálne ma najviac ukľudňuje spánok 😀

trixi
7. apr 2009

Najviac ma ukludnuju sladkost. A inak dovolenka-pobyt pri mori, zapad slnka a sumenie mora, a pohlad na nasho syna, ked vidim, ze je spokojny a stastny.

lujzik
7. apr 2009

starostlivosť o kvetinky na slniečku, maľovanie.... 😅 k tomu dobrá čokoládka...

prasiatko30
7. apr 2009

tatinko s dcerou na dennom vylete a ja doma relax 😀

asitka
7. apr 2009

spánok....a pohoda domáca 😀

tatolu
7. apr 2009

Mne tiež pomáha kálanie dreva... 😉
Som od prírody "samonasierací" typ. Pri dreve sa nemám na koho hnevať, iba na seba, že som zle chytila sekeru a odfiklo mi drievko. Vtedy som dokonca nadšená 😉

danciacik
7. apr 2009

no ja tu budem asi trošku otvorená - mňa najviac ukľudní čokoláda a sex 😀

kotenko
7. apr 2009

cokolada, sex, pocitac... a Hudba a tanec

nnikka
7. apr 2009

chcela by som aby ma ukludnovalo upratovanie 😀 ale momentalne je to cigareta 😖

mima1
7. apr 2009

podla toho o co ide. ked som mooooooc vytocena tak je to cigareta ale to je tak raz alebo dva krat za rok. inak ma ukludni aj to ked s mi vsetci stratia z dohladu. 😀 hlavne v praci ked ma nieco vytoci vtedy sa neznam a lieta vsetko okolo. no najviac ma ukludnuje posedenie pri kavicke na balkone alebo zahrade a naj relax je ked sa mozem vyvalit na zahrade a prazi slnko a ja sa opekam. 😀 a je tam ticho. ale taky naj relax kedy pridem ako baraaaaanok dobra je plaz more a vypnuty mobil a bez netu

mirka1308
7. apr 2009

Pre mňa je relax absolútne nič nerobiť a ležať v prírode alebo počúvať doma relax.hudbu. 😀 😀

womenne
7. apr 2009

tak pre mna bol užasny relax počuvat indiansku hudbu len som CD niekde stratila 😢 takže ho musim niekde zohnat.

katuskapd
7. apr 2009

mna ukludnuje raz tyzdenne joga, inak vana, sviecky, casopis a sem tam aj manzel, ked vybuchnem 😉

ada32
7. apr 2009

ked mi dieta zaspi,ja si konecne v klude zapalim svoju prvu cigaretku a potom sa na slniecku rypkam v zahrade 😵