Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

tilly
12. dec 2007

(tak baby, dobrú noc 😉
asi som len ja jediná sama v posteli (teda je tu so mnou dominik 😀

sloboda4
12. dec 2007

tilly ale to dokedy chce takto pracovne žiť, či on je jeden z tých neposedov? 😕 inak aj ja mam strach o toho mojeho.....tiež stale pracuje, vela chodi na aute, fajčí ako duha a pije len pepsi....životosprava nulova 😠

wladka sancu.......ja by som chlapa kopla do ritulky hned po skazenej druhej sanci 😠 😎 ........ked si niekto nevie važit ženu a zdrave krasne dieta, nezasluži si to co vie spravna žena mužovi ponuknut 😉

sloboda4
12. dec 2007

jeeeeeeej tilly tak tulkaj dominika zlateho 😉 a myslienky venuj drahemu 😉 dobru

karkulka55
13. dec 2007

ahojte kocky 😉

jee, sloboda aku peknu fotos si si dala!

no vcera zas, 20 minut a som doma, samozrejme ze sa doteperil az za hodinu a to som mu volala ze kedy pride ze som hladna ako pes a doma nic nemame ze ci sa pojdeme najest, jasne jasne utekam domov, pojdeme papkat...kym prisiel tak som uz odpadavala od hladu 😠 a objedala omietku 😀

sloboda4
13. dec 2007

karkulka 😀 ahoj divne chute mas 😀 😀

no ja som dnes absolvovala doktora /samozrejme za asistencie manžela/..... a supik, musim ist alergologicke a na kardio 😅 .....mam škaredy tlak /samozrejme z muža 😉 /

a ako aj ta nasytila ta omietka?....ja že by som aj ja zacala šetrit na potravinách 😎

karkulka55
13. dec 2007

😀 😀 zaujimavo to chutilo, to uz bol vykrik zufalstva...kedze strjkujem a nenakupujem, nevarim, tak potom si aj hladujem 🙄

on je zlaty ze s tebou ide k lekarovi...so mnou ten moj nebol ani raz...teda ano ale to musel kedze som chodila o barlach a nevedala sa sama presuvat, ale to bolo prevracanie ocami (este jeho matka, co ma neznasa, mu vtedy vycistila zaludok 😲 )

si alergicka? ci to ti az teraz zistili? a kardio??? 😨

sloboda4
13. dec 2007

alergicka?....na mužov 😀 😀 😝 .....
ale už 6ty mesiac mavam zapchaty nos a stale si dávam Olynt /chapes...sloboda pre nosy/ 😎
a zacalo mi to kvapkat na mozog....tocaky ja svina, tak mi povedali že mam ist na alergo....objednam sa a uvidim co mi objavia 😔

a tlak.....žiadna novinka.....ked som bola tehu tak som si odležala za tlak svoje.....bolieva ma srdiecko, tak som si povedala že budem zodpovedna a necham si to vsetko presetrit /ved mam dieta, tak musim/...uvidime co bude 😖

karkulka55
13. dec 2007

😀 😀 😀 to som aj ja...

hmm, tak to je dost dlha doba na upchaty nos, no to by aj mne z toho zasibalo a okrem toho moze mat ten olynth pri takom dlhom uzivani asi aj nejake negativne ucinky...

no ved je jasne, netreba nic podcenovat, treba si nechat srdiecko pekne vysetrit!
bude dobre, uvidis, a muzovi rozkazes nech ti tlak nezdviha 😅 sa urcite aj naplasil, tak teraz bude pozornejsi 😉

sloboda4
13. dec 2007

no trochu je vyplaseny /ale ako ho poznam zachvilu ho to prejde 😖 /
som ho oklamala, že doktorka povedala že už nemože pri mne fajcit 😎 😎
....moj zlaty jak mu pusinku zvieralo co mu ciga chybala v nej 😅

karkulka55
13. dec 2007

no tak to si ho dobre oklamala!!!! 😀 😀 sikovnica...

tak toto nie je sranda, tak to by ho mohlo nejaku tu chvilocku drzat 😉
vela fajci?

sloboda4
13. dec 2007

vela fajci???????????????????? on ma cigu prirastenu k ustam....najlepsie je že z každej cigi 2-3x potiahne a zahodi ju...a za 10 min vytiahne dalsiu /zaraba len na cigi/, a to ja som v živote nevyfajcila ani jednu 😠
a ty fajcis? /myslim cigi 😎 😀 /

karkulka55
13. dec 2007

😀 😀 😀 😀
ja fajcim, aj aj 🤐 😀
ale toho jedneho sa chcem zbavit, to bude moj novorocny zavazok 😅 som zvedava, ja nefajcim ale nejako vela, ten moj tiez huli jednu od druhej 😒

ty si nikdy nefajcila, wau...ani neskusala??ja som bola sprosta pubiska, a mi to aj ostalo 🙄

sloboda4
13. dec 2007

eee ja to nemusim 😖
iha novorocny zaväzok? musim si aj ja nejaky vymyslieť.... 😕

elmo
14. dec 2007

Dievcata, ale sa vam cudujem. Moj muz je zaneprazdneny, ale ja sa teda nenudim. Preco si nekupite letenky a nerobite si "poznavacie vikendove zajazdy" ??
Teraz okolo Vianoc je prekrasne vsade. Vysvieteny Londyn, vianocne trhy v Baseli, vo Viedni, vysvieteny Zurich aj Pariz.
Pozriem v predpovedi pekne pocasie, kupim letenku a ide sa. Kludne beriem aj drobca.
Musite z kazdeho nedostatky vytazit pozitivne.

A ked sa neviete zzit uz teraz s pracovnym nasadenim polovicky, zamyslite sa nad tym ci vam to rokmi nebude vadit viac a viac. Bud sa tomu prisposobite a najdete si vlastny styl, alebo si s manzelom/priatelom o tom vazne pohovorte. TO je len take moje male odporucanie, nakolko uz nejake tie roky podobneho zivota mam za sebou.

sloboda4
14. dec 2007

vies elmo aj ja sa cudujem tebe...zobrat drobca a lietat s nim kade tade, to urcite nie je moj stýl.....asi som storomodna, ale ak ideme na vylet tak ideme vsetci spolu aj s manželom
neviem ako ty, ale ja doma popri materskej aj pracujem /a tej prace nie je malo/ takže neviem kedy by som este stihala lietat sem a tam 😕
a co je na tom že nam nasi manželia chýbaju, že sa ich nevieme dočkat vecer ked pridu z prace? 😕
...ale som uprimne rada, že aspon jedna spokojna žena sem napisala 😉

katika1
14. dec 2007

elmo ja ti poviem prečo nelietam kade tade.. lebo na to nemám 😀 😝 z materskej si veľa leteniek nekúpim a od chlapa mi je trápne pýtať peniaze aj na plienky nie to ešte na letenky 😝 (aj keď vždy ochotne dá.. ale drankať peniaze nie je môj štýl) 😉

katika1
14. dec 2007

sloboda ahoj 😉 s tým fajčením si naši chlapi môžu podať ruky 🙄
ja tiež nefajčím..

sloboda4
14. dec 2007

ahoj katika 😉 .....no co už s nimi....ako mas?

katika1
14. dec 2007

dobre, len krpec ma štve.. neviem čo mu je, ale už 4tý deň je taký umrnčaný (to doteraz nikdy nebol). nič nepomáha.. 😝
a ty?

sloboda4
14. dec 2007

aaaaaaaale da sa.......umrnčany? a nejdu mu zubadla? 🙂

katika1
14. dec 2007

ja neviem.. môže byť 😝 ako to zistím?
starý nie je doma? 🙂

sloboda4
14. dec 2007

jaaaaaj pride asi o 18.00 dnes 🙂
pozri ci sa mu nebeleju ďasná....a ked ti poplackava a je nervozny tak mu možes šupnut sirup panadol...ja som to tiež davala malemu vždy ked bol nervozny...upokoji ho to a ma tlmiaci ucinok....lepsie pospinka 😉

katika1
14. dec 2007

hej? asi mu dám..
má biele ďasienka.. to znamená, že idú zúbky???

katika1
14. dec 2007

môj sa dotrepe okolo 7mej 😝

sloboda4
14. dec 2007

noooo, aj nas tak mal....ja som sa s neserkala...sup sirup a bolo to
a horucky nema?....my sme srali kade tade, a horucky jak svet - aj k lekarke sme chodili /za každy zub 😅 sa mi už smiala 😎 /

sloboda4
14. dec 2007

iiha dnes su aky frišky tí nasi muži 😉

katika1
14. dec 2007

mal hnačku asi dva týždne.. teraz už pár dní nemá..
a teplotu 37,6 v riťke, takže len 37,1..
no neviem či je to ono, ale ma švihne ak takýto bude.. nič ho nebaví..kde je moje poslušné a lenivé dieťa??? 😝

sloboda4
14. dec 2007

ale inak este je malinky na zubky 😨 nasemu vysiel prvy zub ked mal 9 mesiacov 😅

katika1
14. dec 2007

kamarátkin malý mal prvý zub už v 4och mesiacoch.. tak možno aj my budeme skôr.. doktorka ho pozerala a vraj má trochu opuchnuté ďasná.. 😖

sloboda4
14. dec 2007

no tak to asi hej 🙂
len nech vas netrapi každy zubok....my este jednu stoličku a sme komplet vybaveny so zubami 🙂 len som zvedava do 😀 kedy