Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

karkulka55
18. dec 2007

ja by som chcela aby moje dieta bolo tak ako ja som narodene, taka potvora ako ja 😀 😀 ale to sa asi nikdy presne neda nalinkovat, hlavne nech je a nech nie je v septembri a oktobri 😀

sloboda4
18. dec 2007

no coment 😎 😎
ale co su veci pre mna nepodstatne a neriesim ich 😎

karkul tak to ti hra do karat, este 1/2 rocka pockat a hopi hop na vec /hadam pochyti rozum tvoj mily/ 😉

sloboda4
18. dec 2007

no aj ja by som chcela druhe, taku malu býčicu alebo zase škorpionku 😅 .....ale co hlavne ža raz este nejake bude, dufam 😉

maxii
18. dec 2007

mne je tiez jedno kedy by sa malo amle narodit,a lebo ake znamenie by bolo;)
len nech je, a zdrave🙂

karkulka55
18. dec 2007

som veeelmi zvedava kedy ten rozum pochyti, asi by som mu ho mala niekde najst a dat pod stromcek 😀

karkulka55
18. dec 2007

ved to iste si zelam aj ja, a je mi jedno ci chlapec dievcatko, hlavne moje, nase, a zdravucke 😉 to ja len tak zo srandy 😅

maxii
18. dec 2007

sloboda, a tebe sa teda maly zadaril hned na prvy sup?

sloboda4
18. dec 2007

karkul daj typ kde ho najdes, uvidis aky naval tam bude, sa ženy budu trhat o "tovar" 😉

maxii
18. dec 2007

pridala som foto, ale aj tak ma tam nie je vidiet;))))

karkulka55
18. dec 2007

dam si potom zapisat patent a budem mega multimilionarka 😀

karkulka55
18. dec 2007

stacila iba taka mala komorka, lolocek kupit, kde by bolo nacipovane: co zeny chcu a po com tuzia 😉
inak ma rozumu az privela 😎 az by to chcelo niekedy menej racionalne a viacej emotivne rozmyslat

sloboda4
18. dec 2007

karkul tie prachy ti budem zavidiet 😀 /ale to si este malo povedala/ 😉
maxii....v januari sme nestihli PLDčka, vo februari to nevyšlo /prac. vytaženost/a potom sme chceli počkať že po svadbe až /v maji bola svadba/ a šup v marci bolo tulky tulky a david je tu 🙂 🙂

sloboda4
18. dec 2007

karkul 😀 😀 komorka, no to by bola hadam aj lacnejsie, nie?

karkulka55
18. dec 2007

hmm, no to by som asi vela nezarobila coo...no ostaneme pri vacsom mnozstve... 😀 😀 😀
tulky tulky 😀 to je ake mile, my mame tulky tulky uz rok a nist...kvapocka laska na mna kasle z vysoka...

maxii
18. dec 2007

karkulka, aj na mna kaslu tie kvapky🙂))))))))))))))))))))))))))))))))
a PLDcka vie drahy odhadnut, takze nemala som sancu inu, len ho presvedcit;)

karkulka55
18. dec 2007

mrchy jedny 😀 😀 😀 ja som uz mala selijake napady... 🤐 😀 som videla v telke ze jedna otehotnela, ked si z kondomu implantovala spermie sama 🤐 😀 ked mi ani ten sprosty kondom nepouzivame...

sloboda4
18. dec 2007

ale karkul, neboj teraz kasli ty na nu a potom s nou vybabres, neboj 😉
maxii sexi foto mas, iha 😉

karkulka55
18. dec 2007

sak co ine mi ostava...to potom bude musiet byt vodopad, niagar aby mi to vykompenzoval 🤐 😀

maxii
18. dec 2007

sloboda, dik, ze sexi🙂)) no ale aspon nejake, take utajene, hehe🙂

karkul, no ja som mala tiez napad ze z bruska implantujem, len som sa docitala ze oni pokapu pri styku so vzduchom;))) a bolo po planoch🙂

sloboda4
18. dec 2007

karkul 😀 😀 😀 a co si ich chcela z tade vytahovat 😀 😀 😀 si ta predstavujem 😀 😀 😀

sloboda4
18. dec 2007

baby ježis jake napady mate, pokapane spermie, moje nervy 😀 😀

maxii
18. dec 2007

co nas zeny nenapadne 😀 😀 😀

sloboda4
18. dec 2007

no ved prave, maxii ty si taka utajena ako karkulka 😉

karkulka55
18. dec 2007

no sak, ze pokapu potvory, ani prezit to chvilu nevie 😅 mozno nejaka bojovnicka by tam ostala keby som frisko frisko... 😀

aj ja mam take utajene, inak by som tam pleskla nejaku inu fotku...len nechcem predtym ako to bude naozaj aby sa to ten moj chudak nedozvedel ze tu spriadam plany... 😅

sloboda4
18. dec 2007

no sak aj moj ma tu už objavil, tak sa tvarim, že 😎 😎
som tvrdila že len pekne o nom písem 😉

zuzana_t
18. dec 2007

cauteeeeee, karkul, ty si nejako presidlila 😀 😀 😉

maxii
18. dec 2007

sak to, presne aj ja, ja tu toho popisem, on si to precita a porazi ho!!!! a z mojich planov nic nebude;))))

karkulka55
18. dec 2007

vies ako to bolo v tej telke, ona si ich tam varechov natoto 😀 naruby dala kondom...a este som to citala v jednej knizke, ze hadickou si dala spermie, ktore jej vyzdimal manzel jej sestry, kedze oni nemohli mat spolu mimi, tak sestra im ho vynosila 😀 no proste, topiaci sa aj slamky chyta 😅

maxii
18. dec 2007

😅 😅

maxii
18. dec 2007

tak ekd moj v marci odskoci od planov, mozno skusim, hehehehe 😀 😀