Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

maxii
18. dec 2007

lebo ani my nie sme 😠
Keby vsetky zeny sexovali az po svadbe, muzi by to nebrali ako nejaku katastrofu tu svadbu, bola by to normalna vec!!

ale takto, naco by sa zenili, zbytocny humbuch, zehej🙂

karkulka55
18. dec 2007

a vy sa budete brat ci ako?

zuzana_t
18. dec 2007

no povedala mi, ze najprv sa mi po HAK musi upravit cyklus a to, ze bola silna ovulka, ze to je len dobre... no sak dneska este musime, ale som chora, takze sa bude cinit manzel 😉

maxii
18. dec 2007

no to vobec neviem, a pravdupovediac, cakam to....ale zatial sa nic nedeje, a mozno sa diat ani nebude...

karkulka55
18. dec 2007

sak staci nech sa cini manzel, ty len pekne lezkaj 😉 😅

no to ani ja si to neviem ani len uz predstavit a nie aby to bolo naozaj...ach jaj 😔

maxii
18. dec 2007

hm...takze musime asi len pockat kym ich trkne, alebo vymenit 😀

karkulka55
18. dec 2007

ale vyzdy to tak byva, ze to pocom clovek najviac tuzi nema ☹ ja si to budem potom riadne vazit...a ja zas nechcem mimi slobodna...ja sa nebudem volat inak ako moje dieta...ked budem slobodna tak bude po mne inak nedovolim aby sme mali ine priezviska...

maxii
18. dec 2007

karkulka, ty mi presne vravis z duse!!!!!!!
sama by som to inak nenazvala 🙂 🙂 🙂
presne rovanko ja rozmyslam

maxii
18. dec 2007

chcem aby sme sa vsetci volali rovnako, a aby malo dieta uplnu rodinku

karkulka55
18. dec 2007

presne tak!!!
a ten moj povedal, ze sak mu mozme dat dve priezviska...no to isto..budem decko trapit dvomi priezviskami...

maxii
18. dec 2007

kokso, aky vynaliezavy🙂))
a co dal ako dovod, preco sa nechce zenit?
Ten moj sa aj chce, ale este JE CAS !!

karkulka55
18. dec 2007

presne, sak raz to bude, sak je cas...prd je cas, ja uz som sa nacakala ako cakanka 😠
dovod nedal, sak to ze dieta neznamena svadbu a ze nevadi ked rodicia nie su zobrati...tak som povedala okej, nevadi ale dieta bude mat moje priezvisko a ked usudis ze je cas, tak to priezvisko sa da taaakto lahko zmenit aj pre dieta.

maxii
18. dec 2007

presne tak;)
Aj ked si myslim ze keby ten moj zistil ze som v tom, tak si ma vezme, ale preco ne predtym? sak si chcem vlastnu svadbu aj uzit🙂

karkulka55
18. dec 2007

vy ste kolko spolu? 😕

aj ja chcem, tancovat, trosku pochľastať a tak 😅 a nie mat hlavu v mise alebo sa kotulat cely vecer

karkulka55
18. dec 2007

a kam zmizla cica mica slobodná 😅 zeby uz chysta velky vecer 🙂

maxii
18. dec 2007

presne 😀 😀 😀
no, my sme spolu maaalo pomerne, len dva roky 😕

maxii
18. dec 2007

asi...a co sa vlastne chysta sak ja ani neviem;))

karkulka55
18. dec 2007

jooj, 2 rocky, to je nist este, ale spravne na to idete, treba robit mimi kym vas to robenie este bavi...nas to uz aj trosku omrzelo, kedysi sme boli ako kralici a teraz je to zrieeeedka oproti tomu...a asi aj kvoli tomu ze sa boji, som vysadila HAK tak to ako keby som lepru dostala 😠 😅

karkulka55
18. dec 2007

tatinovi chysta romantikus vecer za to ze je taky poslusny a prestal fajcit 😅

maxii
18. dec 2007

no, on uz ma cez 30, ja takmer 30, tak uz je asi ten spravny cas, a aj to tak citime, teda ja urcite🙂

maxii
18. dec 2007

jaaaaaj, jasneee 🙂 😉
tak zajtra nam napise ze co a ako🙂

karkulka55
18. dec 2007

ty a skoro 30?? sak mas 27 😅 to este neni ani zdaleka skoro 30 😉
moj ma tiez 30 na krku a vidis, nist...

maxii
18. dec 2007

ja viem, ale tak je to blizsie k 30 ako k 20ke 😀 😀

jaj taskeeeee je to s tymi chlapmi niekedy

karkulka55
18. dec 2007

najtazsejsie 😀

karkulka55
18. dec 2007

ale tak s nami sa tiez kolkokrat neda vyst 😅

maxii
18. dec 2007

to je fakt....je to take 70-30 🙂))

karkulka55
18. dec 2007

30 pre nas samozrejme 😀

maxii
18. dec 2007

idem uz domov, karkulka, takze zajtra, paaaaa

karkulka55
18. dec 2007

aj ja sa zberam, papa 😉

sloboda4
18. dec 2007

babule, mali sme navstevu...sestranica s kockou malou, nam deti stale do kuchyne utekali a boškavali sa tam 😀 😀 😀

no idem povysávat, duchny pretrepat a hadam sa udeje co to 😀 /taka rychlovecka...vies karkul, veju mu pri tom vlasy a tak.../ 🙂

karkul, ja chcem ist po 3 rokoch aspon na rok do roboty, ale zobrala by som babo aj teraz /ale asi by ma siblo pri dvoch detoch/ 😅
moj tato nechcel najskor ani dadula, ale potom si jednoducho sam uvedomil že je cas, zabezpeceny ako tak sme, a dieta si nechcel uživat ako 40rocny..../ved hlavne je aby dal dietatu otca, ktorý sa mu bude venovat a nie otca stareho deda, ktory sam ani na serbel netrafi/...tak si to sam uvedomil 😉
druhe sa zaprisahal že nechce, ale ked vidi dadula sameho tak doprial by mu surodenca /ale zase chce iba chalana!/, a jeho poženie vpred aj to ked vidi že iny kamosi maju 2 deti.....sam povedal asi pred 1-2 mesiacmi:...cica urobme si bejby dalsie co nam v tom brani?....ale ja ete nestem /aj stem/ 😀 ....najskor dom, praca a potom dalsie........ale bohužial už posledne ☹ ☹ .inak by som brala este dve 😉

...babule, nejake vrtule do riti nepredavaju, že by to popohnalo tych vasich chlapov!!! 😉