Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

sloboda4
20. dec 2007

karkul sevas, iha ake radikalne rozhodnutia robiš? 😉

karkulka55
20. dec 2007

ahoj cica 🙂
zas nesiel kon 😠
tak co ine mi ostava...ale aj tak to nakoniec budu len moje silne slova...

sloboda4
20. dec 2007

no nesiel, som tu tukala jak salena a nic...
silne slova??? a preco nechces byt s nim?

navik
20. dec 2007

zdravim 🙂

navik
20. dec 2007

no karkul ako si sa rozhodla?

zuzana_t
20. dec 2007

ahoj karkul - spravne 😀 ked nechce svadbu, tak naco byt spolu na vianoce??? treba mu povedat, ze sak aby ste boli na vianoce spolu, na to mate este casuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀

karkulka55
21. dec 2007

ahojte....no ja chcem byt aj s nasimi, mi to pride strasne smutne byt sama doma iba s priatelom, v prenajatom byte...take neutulne...a okrem toho ani nie sme manzelia a nemame vlastnu rodinu tak na co?...doteraz sme kazde vianoce boli kazdy zvlast ale tento rok sa pohadal s bratom a nechce ist domov, tak uz zrazu mame byt spolu ako "normalny par"

a MP nebol vcera doma, takze som sa s nim nemala sancu ani porozpravat....

slobodka: no silne slova myslim tak, ze vykrikujem ze si presadim svoje ze budem aj s nasimi a aj tak nakoniec to bude tak ako chce on ☹

zuzi: to mu poviem 😀 😀

karkulka55
21. dec 2007

uz asi prazdninujete co? 😕

navik
21. dec 2007

awoj karkulka
suhlasim so zuzkou 😀 😀

moja tak xod k rodicom jemu navrhni nex ide s tebou ..preco by ste to mali menit len kvoli tomu ze sa on pohadal s bratom a nexce ist domov... drzim palceky
a preco by si mala byt niekde na vianoce kde ti bude smutno.. 😠 ☹

karkulka55
21. dec 2007

ahoj navik 🙂

ked on je takyyy tvrdohlavy....si postavi hlavu a konec....ved ja chcem po nom len tu veceru, nemusi tam byt cely den a celu noc....proste kompromis...

vy mate ako vianoce poriesene?

navik
21. dec 2007

presne moja kompromis ale ti xlapi nevedia co je to ☹
u nas je to tak ako poviem ja bo je zle 😀 😀 😀 ale jasnacka kompromis snazime mat ale nie vzdy je to tak ale co uz...
tak tento rok ideme ku svokrovcom.. ale tiez tak len naveceru .... a pominule roky sme robili tak ze raz k mojim rodicom potom u staryx rodicov a raz unas

navik
21. dec 2007

no utekam bo detvaky ma uz tahaju idme kus von nex si vybiju energiu pretoze dnes to uz bolo kus brutal unas vivka je drzejsia ako starsia a nieco sa jej nepacilo tak ju jednoduxo kusla ☹ do bruxa...potvorka mala
tak zatial papa

karkulka55
21. dec 2007

😀 😀 sak chlapi maju posluchat, nie? len ten moj je neposlusny a vymika sa z radu 😠

pekne sa vonku vyblaznite...aby ste mali ruzove licka 😉 😀

jooj, dufam ze sa natalinke nic nestalo...mala potvorka ta vivka 😅 😵

sloboda4
21. dec 2007

babule ahojte, rec je o kompromisoch???........prave jeden robim...idem na oslavu s tatom už teraz....sa mi nechce, ale co narobim............. ☹

karkul tak ak je to tento dovod preco chce byt s tebou tak to je take nijake, aj ked v buducnu by si to mohla použiť ako argument....spolu na vianoce ako rodinka, tak co tak pomaly važne zacat uvažovat nad vlastnou rodinkou....vies a tak 😉

karkulik co je to MP??? /nieco som zneskala/ 😎

navik, aj my robime kompromisiy 😎 , ale musim povedat že naozaj obaja, teda sa aspon snažime 😝

karkulka55
21. dec 2007

ahoj slobodka, MP je moj priatel 😀 skratka...

aspon sa dobre napapate na tom vecierku, nemusis kuchtit a davidko sa vysanti a vecer lahne ako kabela a nebude robit antikoncepciu 😅 😀

no ved dneska sa pokusim navrhnut posledny pokus o kompromis, tak som veery zvedava, ze co....

tatiana82
21. dec 2007

ahojte kocky.
karkulka ja tiez byvam s priatelom a toto budu nase stvrte Vianoce co sme kazdy doma. navyse nemame rodicov z jedneho mesta a tak sa par dni neuvidime. pokial sa nevezmeme budem ich travit s rodicmi... bude mi smutno ale kompromis nerobim. v tomto mam jasno...

karkulka55
21. dec 2007

ahoj tatiana....hmmm, aj to tak chcem...aj to tak doteraz bolo...my spolu zijeme 1,5...a minule vianoce bol kazdy doma...lenze on tento rok nechce ist k nemu domov, lebo sa pohadal s bratom, tak uz chce aby sme boli spolu...tak som mu povedala ze ale ja chcem ist domov, a on ze nech idem ze on bude teda sam 😲 tak co mam robit...to uz je vydieranie...este mi vycital ze neviem dychat bez mojej mamy a ci ako do konca zivota tam chcem chodit na vianoce...

tatiana82
21. dec 2007

no mas to tazke... vysvetli mu ze ty mas s maminou iny vztah ako on s rodicmi a to ze chces byt s nimi pokial nie ste zobrati je uplne prirodzene. dobry vztah s rodicmi si treba vazit, nechapem, preco ma problem byt teda s tebou u vasich. to je az taky tvrdohlavy???
a moj priatel sa stale cuduje ze si volam s maminou kazdy den (niekedy aj dva krat 🙂 ) ale nech si mysli co chce, ja som rada ze si mam stale co s nou povedat 🙂 🙂 🙂

navik
21. dec 2007

no uz sme doma dievcence som dal buvat a mam kusok casu pre seba 😀 😀

tak xlapi maju pocuvat 😀 ..ten moj pocuva len sem tam aj to z hudranim 😠
vyblaznili sa a ja som sa spotila ako kon co som za nimi utekala 😀 😀

yooj tak plakala moja princeznicka ale nastastie sa nu moc nehneva.. dala som vivke kvapky ale ci poxopila co som jej vavela tak to neviem 😅

sloboda aj snaha sa ceni 😀 😀
jaaj ja strsne rada xodim na oslavy... prajem prijemnu zabavu

😀 😀

karkulka55
21. dec 2007

☹ 😢 ja som z toho taka smutna, ach jaj

a mne MP hovori ze mam chory vztah s mojou maminou, ze som na nu moc naviazana a vsetko co poviem alebo navrhne tak si mysli ze ma ona zmanipulovala...a pritom viem ze mam normalny vztah s nou ako kazda ina...ja budem len rada ked bude mat moja dcera taky vztah so mnou....

navik: tak super ste sa vysantili, si ich riadne unavila 😀 urcite to pochopila, len ci si to aj zapamata 😅 😀

ja mam pocit ze u nas robim kompromisy len ja 😒

sloboda4
21. dec 2007

BUBUBUBUBUBu.................kompromis sa nekonal, este stale sedim doma a budem asi do 15.00 😀

tatiana82
21. dec 2007

neber vazne co ti hovori, mozno je to tym ze on to nezazil tak ta nechape...
a co sa tyka kompromisov asi nie si na neho tvrda a tak vie ako ta zmanipuluje... skus pritvrdit lebo inak sa budes stale pre nieco trapit
urci si veci v ktorych budes zasadova - ziadne kompromisy! jasne ze pri malickostiach je to normalne ale pri takych zavaznejsich...
aj my sme rozdielne povahy ale klape nam to 🙂

karkulka55
21. dec 2007

😀 😀 😀 a de mas lietadlo concord? (rychlejsie ako zvuk)

sloboda4
21. dec 2007

karkul, podla mojich vypoctov si s MP od mlada, kde ste sa spoznali? 😉

sloboda4
21. dec 2007

konkord trci v servise a v zapkach 😀 ....ale ete nefajcííííííííííííííííííí 🙂

karkulka55
21. dec 2007

no poznali sme sa na diske (kde inde 😅 ), uplnou nahodou, som mala vtedy 17, skoro 18....

ach jaj, budem musiet byt tvrdsia, ked on sa vzdy tak nastve ze sa potom citim vinna ja ze asi fakt ma pravdu.... 😒

karkulka55
21. dec 2007

to mate takeee zapchy v nitre? 😕 😅
no teeeeeda ten sa ale drzi, to ho musis riadne odmenit 😉

sloboda4
21. dec 2007

mladucka si bola a mas vydrž zda sa 😀

ale coby vinna, karkulka musis si vediet presadit svoje, a ja neviem každa z nas tu ma svoje vzťahy a svoje priority....neviem my robime kompromisy aj vo vážnych veciach /napr.dávno sme sa dohodli, že budeme mať dve deti, nie iba jedno - ja som povedala...............a tato povedal:OK ale musi to byt zase chalan/......tak a vybavene

a ked tak rozmýslam ja som asi neni zasadova v nicom 😅 ........ale važne v com by sme mali byt zasadove?

sloboda4
21. dec 2007

karkul on serka na odmenu, chodi unaveny z roboty, len sa tak z obyvky pretiahne do spalne a drichme......
no že vraj zapchy, sak vianoce ludia saleju a my stale ani jeden darcek, ani ryby ani kolace....nist nemane a nech

karkulka55
21. dec 2007

ale uz ma ta vydrz opusta 😠 😀

no nic, ja som inak akoze silna zenska 😅 , pobijem sa aj s levom ked ma nasere, musim nabrat gule aj na toho mojho a dost, uz sa nebudem lutovat!!!

ani ja nemam nejak extra zasady a to je asi chyba, kurnik...aj to ze ma poznal strasne mladu a vtedy som bola uplne ina ako teraz, sak som zostarla a zmudrela 😀 vtedy som bola tela od matela, ktore ani nevedelo kde je sever, iba tak priblizne 😅

a ked sa vam chlapec nepodari druhy? tak budete skusat dalej kym nebudu dvaja chlapci? 😅