Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

maxii
3. jan 2008

a zakladatelka netusim kde sa tula....asi sa cez sviatky venovali s drahym jeden druhemu 😀

ale fran, snad sa nam uz ozves 😉

tilly
3. jan 2008

ten môj dnes zas nebol celý deň doma, ale má auto v servise v BA, takže si nepomôžem, ale potrebujem, aby bol teraz s malým a on sa zas túla 😠
a samozrejme, auto už bude OK, tak ide zajtra robiť...

maxii
3. jan 2008

tazke tusim vsetci chlapi teraz su zlobivi.......do kelu!!!!!

sloboda4
3. jan 2008

jaj maxii, to je hnus ked je zaluba prednejsia ako ty.....ale ja by som aj rada keby moj isiel niekde.....vlastne ani by nemusel, stacilo by kedy sme sa prestali hadat, stale sa hadame o dome a tak....dokola. ☹ asi je fakt nieco vo vzduchu....

mna dnes max dorazil tym, že cele sviatky rozprava ako pojdeme do BA na vypredaje a tak ked sme tam dnes isli kvoly projektu a behali sme po poluse a avione tak sme sli iba do obchodov ktorych chcel on a nie ja ................ja som z toho už na nervy, citim sa ako na obojku a fakt to vo mne už vre!!!!!!!!!!!! 🙄 😠 by som najradsej dobre prastila do niecoho......a najhorsie je že ked mi je z toho smutno a poplacem si tak povie, že som urevana hysterka!!!!! 😠 ☹ 😖 a najsuper je že potom sam poviem že si uvedomil chybu a že Prepac moja,...............ale co sa to musi dokola opakovat stale a stale, co sa tí muži nepoucia samy na sebe 😠

maxii
3. jan 2008

no presne, jamam pocit ze s kymkolvek budem,kazdy ma bude v nieco neskutocne stvat!!!!!!
mne uz aj pride zbytocne sa rozchadzat, a hladat ineho, lebo ten zas bude mat nieco ine co ma bude hnevat a proste kazdy ma svoje muchy!!!!!
preto sa snazim byt tolerantnaa, a najst nejaky kompromis,lebopo inych strankach je moj priatel uzasny, ma to co nemam ziaden predtym,ale tato jedna ve cma stve.... ale na kazdom ma zatial nieco stvalo!!!!!

maxii
3. jan 2008

iak slobo aj ja som dnes bola v avione,od 10-12🙂))

tilly
3. jan 2008

ten môj, keď ma naserie, tak príde, začne sa líškať a ja sa musím "odraziť", keď sa začnem líškať ja, tak ma pošle..., tak ... idem a se... na neho 😀 a on sa odrazí sám 😀 😀

ja neznášam, keď mnou chce manipulovať, to je najhoršie, nech ma podvádza, bije, nech ma nakope a pošle k vode, ale nech mnou nemanipuluje a nech mi nevyčíta, to ja neznesiem

maxii
3. jan 2008

tilly ale radsej nech a nebije a nepodvadza🙂)))

sloboda4
3. jan 2008

no tilly, raz by sa ma dotkol!!!!!!!!! aj prvy sa ma dotkol a poletel kade lahsie.............vlastne sa od hanby skoro prepadol, tak si zbalil veci a siel sam 😀 😀
ani ja manipulaciu neznasam, ono je pekne a fajn, že ma zavezie napr. k lekarovi, ale aj tak mam z casti pocit, že to robi aj kvoly tomu aby som sa nebodaj netulala kade tade 😝 😅 😎 😎 😎
no a kedy ma podvadzal, tak to mam taku fintu vymyslenu, že co by som mu vyviedla 😎 😉 by sa prepadol od hanby, ale aj ta ciculka s ktorou by som ho nasla 😉 ...

maxii ja som bola v avione až okolo 14.00 to si ty bola už za horami a dolami 🙂 🙂 😀 a hej ja viem že každy ma svoje muchy, ja si to asi teraz vsetko tak pripustam,lebo mam predkramove stavy 😎 😉

a tilly aj moj sa líška vždy prvy, ale ja sa tvarim veeelmi urazene, ale on vždy trepne nejaku hovadinu a už som jeho...si vtedy hovorim ty krava sprosta len sa nezasmej, nezasmej a nezasmej ale ono to nejde.......asi to je tak aj fajn ako nebavit sa den-dva 😉

maxii
3. jan 2008

sloboda prezrad,co je to za fintu??? 😀

moj zase vobec nemanipuluje,v tomho usim pochvalit, ale zasa ani neznesie aby som ja manipulovala jeho,a uz sme doma🙂))

sloboda4
3. jan 2008

maxii, napisem ti to do IP /istota je istota, nikdy nevies kde sa ten moj obsmieta 😀 / ale až zajtra, musim ist Davidka okupat a pojdeme oddychovat do postielky..........zajtra papa 😉 😉 bruuuuu nocku 😉

maxii
3. jan 2008

ok sloboda, tesim;))))
papa zajtra

karkulka55
4. jan 2008

ahojte babulky, ja som sa vcera tak nasrala na tohto kona, a az ked som napisala vyhraznu spravu tak ta sa mi tu dorucila, teraz si pre istotu ten prispevok skopirujem, lebo budem zurit ked sa zase vymaze 😠 😅

no asi fakt nieco lieta vo vzduchu, mna ten moj ani nejako nenasral, len mi vadil, bola som z neho nervozna ako pes...funel, mlaskal a tak 😎 a vcera ma ale nasral, sme sa dohodli na veceri, som varila, vyyynimocne, a on si dosiel po 2 hodinach ako mal, ani nezavolal, nasrata som zas raz bola...

a teraz ho chudacika v krku skrabe, tak cink cink umieracik 😀 😀

slobodka to by aj mna zaujimala co by si mu vyviedla 😀 😀 a co ste sa preco kvoli domu povadili s tatom? 😕

ja som mojmu povedala ze keby ma nahodou chcel podviest aby sa pripravil, ze mu v spanku ftaka odrezem a necham ho vykrvacat 🤐 😅 😀

karkulka55
4. jan 2008

no dneska zahajujem povinny nastup, sup sup...nebudem to strazit sama 😀 😀

sloboda4
4. jan 2008

sevas karkul 😉
umieracik????..........to chlapom zvoni aj ked ich topanky tlacia!!!!! 😎 🙂

no boli sme ohladom projektu a ony nam ponukli este asi 5 dalsich tak sme sa prekrikovali ktory ma to ci ono lepsie a tak........... no nakoniec sme vybrali dva a fakt sa neviem rozhodnut že ktory........už mi z toho max sibe 🙄

no to bolo tak že ked sme spolu zacali chodit tak sa nam do vztahu stale miesala jeho bývala postelova kraska, nechcela sa ho vzdat, a potom tu boli aj ine /vsetky postelove 😝 🙄 / tak som si vždy v panike predstavovala co by som robila keby som ho nacapala...............no on mi vykrikuje že som hysterka......takže by som spravila uplny opak............pianko, v klude, otvorim dvere ony tam......tak by som jednoducho zobrala oblecko tej ženskej a letelo by cez okno....a samozrejme ona by letela NAHA cez dvere /by som si to vychutnala 😀 😉 😎 / a mužovi by som určíte iba jenu otazocku dala.................ak je tam cit, nech da Davidkovi papa a beži za nou a stretneme sa na sude..............ak nie je, ten obojok co mam na sebe ja, by teraz až do konca života nosil on 😅 😎 😉 takže by mal na vyber chlapec............a len raz by mi povedal že som hysterka......hned mu ten obojok skratim 😠

karkulka55
4. jan 2008

ahoj cicaaa, tento kon je taky pomalyyy 😠 kym som sa dopracovala k tejto odpovedi....vrrrr

chlapi su uplne statocni musketieri 😀 😀 😀 ja ked sa uz fakt krutim ked mam svoje dni tak na mna pozrie a to ta akoze fakt tak boli?? ja belmo pred ocami a on sa tvari ze si vymyslam 😠

tak postelova kraska...hm to tej si napisala ten pekny pozdrav? 😕 😅 si uplne tvoj scenar predstavujem, to je velmo dobreeee!! tusim prehodnotim svoju krvilacnu viziu 😀

teba tvoj prvy muz udrel??? 😲

sloboda4
4. jan 2008

jeeeeeeej strasne pomaly, ma poraza z toho!!!!!! 😠 😠 😠

no to tuto krasku som musela odpratat z cesty, tavu jednu 🙄 ..............vies moj scenar len preto lebo by som v spravnej chvily ukazala že hysterka je nieco ine ako ja!!!!

no udrel, sme sa pobili jak dva tigre v kletci 😅 😅 😎 .....sa teraz smejem na tom jaky sme museli byt debilny!!!! trosku mi "opravil" nos /nastastie je už zase rovny 😉 / a povykrucal nožky /par dni krivania a bolo OK/..........a facky-to boli drobnosti.........ale bitky prisli až v tedy ked sme sa dohodli na rozvode, len on bol na zaciatku hrdina a potom to nejak nzevladal, tak si to vyventiloval na mne, ale iba raz........druhykrat už nemal odvahu, mu rodina pohrozila 😉

ked mna keby muž podviedol tak by som ho chcela v prvom rade riadne ponižit pred samym sebou a pred rodinou, a keby ho utlcem tak neviem, urcite by sa branil a naca bitku to je blbost podla mna...............alôe tu pizdu s ktorou by som ho nasla by som si tak vychutnala........hola cica beží dolu po schodoch a na vlaskoch sa jej ligoce chrachel ktory som jej ustedrila /lebo to by som si asi musela vychutnat, dobre ju oplut/.....to by sa mi pacilo 😎 😎 😎 😎

karkul aj ked tvoja krvilacna verzia by asi pri druhom nacapani prisla vhod!!!! 😀 😀 😀

sloboda4
4. jan 2008

to by bola taka istota že treti podvod neprichadza do uvahy 😀 😀

karkulka55
4. jan 2008

no tak do tretice by to uz veru nebolo mozne v takom pripade 😀 😀 😀

ty kokso, aky chrapun 😠 muz co siahne na zenu si zasluzi okrem ineho dostat tri razy horsiu bitku aku ustedril zene....

tak ale keby uz chcel podvadzat tak by mi ju netahal ku mne domov, to by bol hnus...a kde inde by sa dali takto nacapat, co ich budem do hotela sledovat 😎 😎

tato vas este nepracuje?? a vybrali ste nakoniec nejaky ten projekt, ci sa stale rozhodujete medzi tymi dvomi? ja by som taaak stavala tiez, to musi byt supis 😅

karkulka55
4. jan 2008

20 minut je medzi prispevkom tvojim a mojim a to som ti isla skoro hned odpisovat 😠 😠

tilly
4. jan 2008

baby, to bolo myslené obrazne, tiež by sa ma len raz dotkol, ale to on taký nie je a podvádzať.. ehmmm, asi by som na to nedošla, tak možno aj podvádza, ale tú manipuláciu, to fakt neznesiem, to je pre mňa najhorší trest...

karkulka, to stavanie nie je také supiš, ten môj už od rána behá kvôli stavbe a to sa dokopy nič nerobí, len zháňa, vybavuje, dáva robiť cenové ponuky... supiš je už zariaďovanie, vyberanie dlažieb, nábytku, parkiet, to som si užívala (teraz to asi robiť nebudeme, lebo tento dom asi dokončíme do stavu holodomu a predáme tak)... a najradšej mám okukávanie záhradného nábytku a tých blbiniek do záhrady, šmýkačku, hojdačku, pieskovisko a tak, toho máme plný pozemok, máme to úplne precpané, ešte aj trampolínu tam máme 😀

sloboda4
4. jan 2008

karkul, my este len behame ohladom projektu a už sa vraždime pohladmi 😎 😀 takže stavat raz a nikdy viac, som povedala 🙄
dali sme ostatnej rodine kuknut tie dva domy že nech povedia pripomienky a nazory a hadam to pomože v rozhodavani, tak uvidime, inak rozpocet na dom je 6melonov, takže som mala cely vecer depku, sa bojim aby sme to fin zvladli, ale tatko presadzuje, že on vybavi mater. a zlavy a blbosti /ma dost znamych/ tak sa hadam vpraceme do 3 max 4 melonov 😝
ale už nikdy viac nestem stavat!!!!!!!!

tilly, hej zariadovanie je fajne a zabavne ale nie pre panaženku 😀 😀 😀 ......... inak tilly ja fakne nechapem kde berie tvoj muž tu vydrž a nervy na stavbu... 😅 😅 ....... on by asi svoju vytrvalost mohol predavat, slušne by zarobil 😀

tilly
4. jan 2008

tak stavba celkovo nie je pre peňaženku moc príjemná záležitosť
ešte si pamätám, ako muž ráno odchádzal z domu s úplne plnou peňaženkou a večer prišiel do ba a nemal ani na rohlík... teraz je to jednoduchšie, staviame len 5km od domu, takže si pre peniažky (resp. pre knižku alebo kartu) hocikedy skočí...

karkulka55
5. jan 2008

sobotujete? my sme asi zase povadený, ja to mozem oprdet 😠 dovolila som si byt dneska u nasich a neutekat za nim hned ale az o 6 som prisla...

bola som u tej vestkyne, no haluz..v zasade mi povedala ze sa k sebe vobec nehodime ale ze tam vidi svadbu a dieta, min. jedno od neho...a ze to skor bude iba na moje naliehanie a presviedcanie a ze on sa na to bude citit tak za 9 rokov 😲 no to ja tolko cakat nebudem....a moj osouvy muz je niekto iny, tak neviem co si o tom mam celom mysliet....

sloboda4
5. jan 2008

ehmmmmmmmmm karkul, to ti dobre naložila vestica, drahy vie že si tam bola???? co na to vypraval??? 😀 😀

my sme dnes boli na pozemku vymerat dom./samozrejme v tom najlepsom pocasi 😅 /...........jaj strasne veliky je, až som nechapala.......sa nemormalne tesim jak ho budem upratovat....jaaaaaaaaaj 😉 😉

inak karkul osudovy a neosudovy......to je jedno....serkaj na to................
ja som v znameni škorpik a muž je byk...........ked som si precitala partnersky horoskop sadol ako ritusa na serblik ale mala som si ho precitat pred svadbou.......by som zvažovala ci povadat "ano" 😎 😀 😀

karkulka55
6. jan 2008

tesis tesis, ci netesis 😀 😀 taky obrovsky pozemok upratovat....a budete to mat v nitre ci niekde pobliz...a uz ste sa dohodli na tom projekte? 😅

nevieeeeee, co si, on takym veciam neveri, by na mna kukal ako na debila, ze ci mi nesibe uz nacisto 😅 😀 ja verim ze je nieco medzi nebom a zemou ale beriem to s rezervou...ako to co povedala na mna ako charakterisktiku tak som len cucala ako to vsetko sedelo.....ona povedala ze netvrdi ze ten osudovy ma byt moje stastie, ze mi kludne moze srdce zlomit....a potom robila charakteristiku toho mojho a uuuplne presne....

sloboda4
6. jan 2008

ahojko,
no tak už sme sa dohodli, to co nam ako prve padlo do oka, tak to sme vybrali a ten dom sa aj bude realizovat,......normalne sa cudujem ako sa dnes pekne rozpravame, bez hadok a tak................karkul ja som max fanatik do upratovania, takže sa vytesujem.............už teraz cakam kedy maly zalahne nech vylestim umyvadlo a pustim sa do upratovania 😎 😎 😉 ..uplne važne 😉

moj bol tiež kedysi u vestici, a že vraj sadlo vsetko co mu povedala........... 😀
ozik a co fajcenie,hmmmmmmmmmmmm???

karkulka55
6. jan 2008

no vidiiis, len tak pekne dalej, bez vadenice 😉 aby ste domcok cim skorej postavili a ty si mohla upratovat 😅
brdo, ja akoze nemam rada braigel ale zas ze by som sa v tom vyzivala to nieeeee, ja by som bola neajspokojnejsia keby mi niekto chodil upratovat 😅 a zehlit 😎

aj ti povedal co mu hovorila???

nefajciiiim, ale niekedy ma ide slak trafit, uz to bude v utorok tyzden, v piatok som si dala trochen do nosa a nic, nefajcila som 😅 ale laaamalo ma...a tvoj tato sa drzi?

sloboda4
6. jan 2008

žehliť??? 😅 ......................fuj to z duse neznasam, ja nic nežehlim a hotovo......iba ked sa maly narodil tak som mu 1/2 roka žehlievala vecicky /ale ledva som cakala až bude mat 1/2 roka a žehlicku som hodila vysoko a hlboko do rolldora 😎 😎 /

no povelada mu že sa mu pokazia zuby 😀 😀 /a mala pravdu 😅 / a co sa tyka lasky, tak že vraj sa raz bude rozhodovat medzi blondínou a brunetou /aj to sa už dufam stalo, ked ma spoznal tak ta jedna jeho znamost bola bruneta, tak dufam že to už mame za sebou 😅 😀 / a ostatne si fakt nepamatam 😅

no on nefajci, vyzera to tak že uplne prestal........................do nosa???? aj ja by som tak stela niekam vybehnut, ale nedokažem nechat drobca sameho s niekym 😅 🙄 🙄 .............sa už aj tesim do prace 😀
no inak to si statocna s tym fajcenim....................ked ta ani tekute nenalomilo 😀 😀

karkulka55
6. jan 2008

no keby som si mala vybrat z domacich prac tak asi zehlenie, teda az na kosele, to neznasam...ale pri zehleni sa mi da aspon kukat telku...to fakt nic nezehlis??? 😅

no mne takto priamo nehovorila, ze co sa stane, len co by sa mohlo stat 😅

ani s tatom ho nenechas sameho?? joooj, este nemam vyhrate ani zdaleko, ako uplne ma skrie svedomie ked si predstavim ze by som si zafajcila a ani mi na chut nejde, ale je tam to ale stale.. 😅

ked sme pri tekutom, tusim si dam pifko...kokso, aj ty si taka rozozrata z tych sviatkov?? ja co do seba dokazem naladovat a dnes co som vsetko pojedla 😲 😲