Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

navik
7. jan 2008

....bre ranko babule
Vsetko dobre do noveho rocku vela stasticka zdravicka lasky sexu a nex polovicky pocuvau 😀

konecne som sa dostalu tu od soboty sme doma alenejako nestiham 😉

my sme silvestrovali na xalupe s detmi a s partiou 🙂 🙂
drahy si vybral dovcu tak sme si konecne uzivali 😀 😀

navik
7. jan 2008

super karkulka skladam ti poklonu ako odolavas fajceniu 😉 🙂
mne sa to nedari ja ked si dam tekute tak uz ma taha zafajcit si ☹

ja som dokonca silvestrovala na dvakrat 😀 😀

normalne so mojim zajacom sa skoro vobec nehadame....koooooooonecne po dlhom case lebo poslednom case u nas boli hadaky v plnom prude

obdivujem vsetkyx co stavaju teraz dom velke zatazenie penazenky casu a atd
my by sme xceli raz byvat v domceku malom ale ja len podpodmiekou ziadne posxodie a ked tak len podkrovie..byvali sme rok vo volkom posxodovom dome a tam kolko som sa naxodila po sxodox mi staci 😝 😀

navik
7. jan 2008

tak co gde ste baby? ☹

maxii
7. jan 2008

dobre ranko baby, hlasim prichod do prace 😉 aj ked je to skor ze 😝 ale co uz, treba zarabat koruunky 😀

Karkul, aj ja nefajcim, a dari sa mi, od 1.1 ani jedna 😉

navik
7. jan 2008

jeej gratulem ti 😎 😉

maxii
7. jan 2008

vdaka navik🙂

navik
7. jan 2008

yooj ja sa tak tesim do roboty hoc je to vo hviezdax kedy pojdem a gde....

maxii
7. jan 2008

no a ja som oddnes v praci a veru by som si vedela predstavit este doma zostat fnuk 😒

kedy sa chystas do prace navik?

navik
7. jan 2008

maxi xcela by som ist uz v septembri a ked by sla vivi do skolky

maxii
7. jan 2008

drzim palce teda aby si si nasla nejaku dobru pracicku 🙂

karkulka55
7. jan 2008

budte pozdraven mily pane.... 😀 😀

ach jo, zas pondelok, ten viiikend je takyyy kratky 😠

teda maxi, ani ja nefajc, tak som zvedava na ako dlho 😝 a som zvedava kolko usetrim 😅

navik
7. jan 2008

dakujem 🙂 🙂
hoc mam kus aj boja ako to zvladnem robotu domacnost...a co som pocula mamicky s dvoma detmi velmi nexcu 😠 bo vyhovorky bo budu stale na PN s detmi a tak 😒

karkulka55
7. jan 2008

hmm navik, noo to je fakt...diskriminacia ako svina...to ze mas deti automaticky znamena ze mas asi lepru alebo co 😠

maxii
7. jan 2008

karkul, a vela si fajcila???
Ja tak krabicku tyzdenne, niekedy pri drinku samzorejme viac...

navik
7. jan 2008

😠 presne tak vidim ze ma caka tazky rok 🙄

maxii
7. jan 2008

ale navik to zvladnes a hlavne vacsie firmy teraz preferuju mother friendly atmosferu lebo v pracujucej amtke maju loajalneho zamestnanca zo skvelymi organizacnymi schopnostami 🙂
takze mysli pozitivne a nieco urcite najdes vhodne🙂

sloboda4
7. jan 2008

😎 ahojte 😎 😉

neskutocne jak ten kon pomaly cvala 😠 😠 😠 😠 ..........nejaky bičík by som asi potrebovala 😠 😠

sloboda4
7. jan 2008

navik, aj my ideme v septembri do skolky.................a ja do prace,sa tak tesim už!!! 😉 🙂 🙂
navik a teba nezoberu spat kde si robila????
karkul, maxii..........dobre sa držíte!!!!!

karkulka55
7. jan 2008

serviiis 😎

on uz ani necvala, sa vlecie ako mrcina 🙄

nooo, to ja som toho viacej pofacila, mne krabicka vydrzala tak mx dva dni, ked som sa veeelmi snazila tak 3 dni a niekedy ani jeden...ale ja som si kupovala slimky, tak aspon ze som tak vela nikotinu i ked dechtu statocne fajcila, he
ja by som bola rada keby som sa udrzala, ale nefieeeeem, je to tezky 😔 teraz mi nechyba, zatial...ked ja nemam ziadnu inspiraciu, keby som vedela ze zacneme workovat na babu, co ja viem za tri mesiace, tak si ani necuchnem k cige...ale takto...

sloboda4
7. jan 2008

halooooooooooooooooooo, kde ste????? poctivo pracujete?????

karkulka55
7. jan 2008

ich bin here!!! len je to pomaleeeeee

navik
7. jan 2008

maxii za povzbudenie 🙂

awoj sloboda 🙂
uz neexistuje ...a vlastne ked som sla na matersku po druhy krat tak som dala vypoved...oplatilo sa mi to po financnej stranke 😉

u nas taky tak pomaly ide asig preto bo vela snehu u nas jest 😀 😀

karkulka55
7. jan 2008

no kam si zmizla cica 😲 😀

karkulka55
7. jan 2008

aj u nas ide pomaly a snehu neni, mozno kable zamrzli 😅 😀

maxii
7. jan 2008

karkul ved aj ja slimky 😀 😀

no ja som teraz preto prestala, teda hlavne, ze babo chcem 😲 tak uvidime, ci bude 😅

sloboda4
7. jan 2008

na nervy..........malo sa to volat modry slimak a ne kon!!!!!!!!!!!!!

karkul este žerkas????, ja sa neviem zastavit, rano som statocna a teraz ked maly obedoval makove sulance, tak mi sliny tiekli ....."som mu hovorila DAvidko len sa pekne napapkaj, vsetko spapaj budes silny ako lev.............v duchu som ho už posielala spat, aby som to dožrala............aj sa stalo..........fuuuuj ja neviem ako sa zastaviť!!!!!!!!!! 😔 😅 🙄 😠 ☹ 😔 😔

maxii..............no tak to je najsamlepsi dovod...............tak tu už musis vydržat a babo bude neboj!! 😉

maxii
7. jan 2008

baby mna uz zravka nejak presla....tak nejak spontanne, ako prisli kramy, tak odisla zravka, nastastie... 😖

sloboda4
7. jan 2008

maxii to fakt??? tak potom aj ja by som mala prestat spontanne jest asi v piatok...........som zvedava 🙂

karkulka55
7. jan 2008

modry slimak 😀 😀 😀 mali by sme dat tip adminom

jeziiis, ja furt zerem ako delo, a hrozne mi chuti maso v poslednej dobe, furt by som len maso zrala a potom to samo musim zajest sladkym a potom zase slanym...no bludny kruh 😅 😠 😠 budem ako sud zachvilu...
keby sa mi aspon cvicit stelo....aaaa....

karkulka55
7. jan 2008

no mne sa kramy rozbiehaju asi 2 tyzdne a furt nist....tak asi preto zeriem ako svina, tak snad ked uz konecne dojdu a odidu budem mat svaty pokoj