Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

maxii
9. jan 2008

inak baby, drzim sa co sa cigariet tyka skvele, este ani jedna 😉
aj ked pokusenie uz bolo, nejedno !!!! 😝

karkulka55
9. jan 2008

maxii, ja som zvedava teraz ako pes tiez 😀 😀

o tom pokuseni ani nehovor....joooooj, az mi jazyk vykruca 😀

navik
9. jan 2008

wauuuuuuuuuuuuu sloboda 😀 😀
tolko sa rozprava o tom cviceni ze nakoniec sa podvolim aj ja 😝 😝 😀

tak tak pri detox s pocitaju minuty spanku .... ja pri natalke som si vyxutnavla spanok ale vivik tak mi ho riadne skratila 😅 🙄

fakt ta moja mala buxta je riadne ranne vtaca zo zaciatku si vyzadovala pozornost ale teraz jej uz staci ze jej zapnem minimax a hraje sa pri nas 🙂

ked tak rozmyslam co je lespie zvladnutejsie dvojicky abo jedno hned za dhruhym??????

maxii
9. jan 2008

a drzis sa, karkul?? ziadna ciga od 1.1. nebola, ci? 😎

no dobre baby jedny zvedave, idem vam to napisat🙂)))ale sa nesmejte🙂))

maxii
9. jan 2008

navik neviem, ale tipujem ze jedno za druhym🙂)))
ale mne sa paci myslienka mat dvojicky, len to brucho...uff🙂)

navik
9. jan 2008

maxii a jaaaaaaaaaaaa som zvedava baba🙂)

karkulka55
9. jan 2008

baby sak vy ani cvicit nemusite, ked sa tolko za tymi vasimi ratolestami musite nahanat, tie vas precvicia az az 😉 😅

jooj drzim,ale tak horko tazko 😝 a ty? ani jedna??? 😅 😎
ja sa nebudem, ani sa len neusmejem 😅 🤐

maxii
9. jan 2008

karkul ja ani jedna, ale vcera som mala krizu a uz uz som jednu vyberala, ale nakoniec som odolala;)

inak babule poslala som vam IP - navik, karkul a sloboda

karkulka55
9. jan 2008

maxii, ale je to tazsie ako som si myslela...ach jaaaaj....ja chvalabohu nedrzim ziadne zasoby, lebo by som uz zobak vyudila.... 😅 😀

som tu IP kukla 😉

maxii
9. jan 2008

no lenze moj drahy ma zasoby lebo on neprestal tak ako chcel, takze preto ked ho vidim ako si ide zapalit sa musim 2x tolko drzat... 😝 😝

karkulka55
9. jan 2008

no veru veru, aj ten moj stale fajci, ach jaaaaj 😎 😎 i ked teraz je smrtelne chory takze nefajci, ma nadchu aby ste vedeli 😀

karkulka55
9. jan 2008

tento konisko, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

sloboda4
9. jan 2008

maxii 🙂 IP

karkul aaaaaaaaahoj

baby je to normalne, co s tym konom volaco nespravia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do chuja!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

navik
9. jan 2008

uz som urobila kukuc aj 😉

ja sa zatial nepokusa mani prestavat bo stale fajci a tak ako prestat ked robi xute ☹ ☹ ☹

zenusky fandim VAM 😵 😵 😵

karkulka55
9. jan 2008

kokso, vzdy napisem nieco, odoslem, kym sa to odosle trva to sto rokov a potom ma to vyhodi, a kym sa sem zase naklikam, kua, uz som taka vytocenaaaaa 😠 😠 😠

ahoooj freedom moja 😎 😀

ja si tiez fandim, len dokedy 😅 😅 stresy furt...a ani na wcko poriadne nemozem ist 😅 🤐 😀 😀

sloboda4
9. jan 2008

karkul poslem ti kapusnicu, stes???????? 😀 😀 😀 😀 fajna je, ucinkuje neboj 😀 😀

sloboda4
9. jan 2008

haloooooooooooooo ste sa lakli mojej kapusnice, dobre dobre nebudem vam ju nutit!!!!!!!!!§ 😎

maxii
9. jan 2008

navik teda aj ty fajcis??? ale nas je...teda bolo, lebo ja uz ee 😀 😀

navik
9. jan 2008

neeeee len od smiexu som nemohla klikat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

navik
9. jan 2008

maxiii obcas .ale ked si dam drink tak sa nezastawim 😠 😠 😠

maxii
9. jan 2008

navik, to je aj moj najvacsi problem, preto som sa rozhodla zopar mesiacov aj nedrinkovat 😝 😝
mna caka vlastne nudny asketicky zivot 😀 😀

navik
9. jan 2008

lucim sa pekny dnik prajem utekam pomaly po Natalku do skoly 🙂

sloboda4
9. jan 2008

maxii, to už terz prejavujes matersku lasku k tomu babatenku co sa ma k vam tento rok "nastahovat".......to je spravne 😉
a neboj pride babo a co je nuda rychlo zabudnes 😵

maxii
9. jan 2008

slobo, sak presne v to dufam ze ma z mojho nudneho asketickeho zivota vytiahne jedno male upistane zboznovane drobca 😀 😀

sloboda4
9. jan 2008

utekas pomaly????? to ako??? 😉
pa navik, krasny krasny.........

sloboda4
9. jan 2008

maxii neboj vytiahne a poriadne vysoko 😎 😉

kolko mas rokov??

maxii
9. jan 2008

27 mam
a ty?

ozaj ty si z BA?

sloboda4
9. jan 2008

do kelu...........................neskutocne co ten kon predvadza............3x ma vyhodilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja som 28 z NR 😎 maxii idealny vek na babulko 😵 😵 😵

maxii
9. jan 2008

slobo, aj ja si myslim....povodne som chcela do 30 obidve, teraz ze do 28 prve aspon zamiesit a potom spontanne sa uvidi, kedy druhe 😅 😅

kon je moc osedlany, aj mna furt vyhadzje 😝 😝

sloboda4
9. jan 2008

no aj ja by som aj druhe aspon zasadila do 30tky, ked už neporodila 😉 .......................ked ono to je tak, že ja by som niekedy aj hned brala druhe /hlavne ked vidim aky je davidko už velky a ako ma stale menej a menej potrebuje........take babatko si stiskat jaaaaaaaaaj/ ale zase si neviem predstaviť byť tolko doma...........a zase aspon dejvo pomože ked bude mat už aspon 4-5 rokov, dufam............vsetko ma svoje za aj proti............ 🙂