Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

karkulka55
10. jan 2008

😅 😅 neboooj 😀

keby sa dalo na nas dvoch povahovo, tak by to bolo veeelmo good (teda iba ako male dieta, lebo inak je on satan a ja cert 😅 ), no a ja hovorim, ze pekne by mohlo byt po mne(sak na co tolka skromnost 😀 ) a mudre po tatinovi, a este vlasy po nom, ja mam take nijake, jemne chlpky..

maxii
10. jan 2008

u nas je to tak, ze priatel chce modroke blondave ako ja, a ja chcem hnedooke hnedovlase ako je on 😀 😀
musime sa volajako dohodnut len 😉 😀

karkulka55
10. jan 2008

kompromis to chce 😀 modrooke a hnedovlase..to by bola celkom pekna kombinejšn 😅 😉

maxii
10. jan 2008

hej...alebo hnedooke blondave, to by sa mne lubilo zas 😀 😀

karkulka55
10. jan 2008

ale modre oci su vzacnejsie ako hnede, to sa tak lahko neda zamiesit...vlasy prefarbis lahko 😀

maxii
10. jan 2008

lenze ked drahy nema alelu (= informaciu pre modre oci) tak modrooke mat nebudeme aj tak 😀 😅
a podla mna nema, lebo v jeho rodine su vsetci hnedookí 🙂

maxii
10. jan 2008

nech je zdrave, a hlavne nech JE 😀 😀

karkulka55
10. jan 2008

no veru, hlavne aby bolo, a bolo zdrave 😉

jeziis, musim aj ja toho mojho cvoka nejako presvedcit.... 😠

sloboda4
10. jan 2008

cavko kocky, neskutocne asi 10x ma ten kon sem nechcel pustit........som myslela že rozmlatim notbook!!!!!!!! ked ma nevytoci muž, tak syn, a ked nie syn tak kon!!!!!!!!!!!!!!

takže vy už miesate deti coooo???

navik, ......teda teda......aspon niekto to tu drži v tejto oblasti nad vodou..............a ja som sa tak snažila že nezaspim........aj tatovi svietili ocicka v tej tme chuda jak cakal.......ale co zabijem sa!!!!..........

maxii
10. jan 2008

mne zatial kon celkom cvala....klop klop
a inak dnes aj pracujem, chvalyhodne 😀 😀

inak vcera som sa rozhodla merat si tu teplotu, ale ako sa poznam, tazko ja si spomeniem kazde rano odmerat 😉
ale posnazim sa, kupila som si k tomu aj digitalny teplomer 🙂 prvy krok by teda bol....dnes som si aj odmerala slavnostne 🙂 🙂

karkulka55
10. jan 2008

ahoj slobo! 😵 😀

treba nejaky vyhrazny uryvok napisat aby sa ten konisko spamatal 😠 atentaaaat 😀

by len skusame namiesat farbivo 😀

no nezabijes, to by bola velka velka skoda 😉 ja ked uz nevladzem, tak sa necham v spanku obsluzit 🤐 😅 😀

sloboda4
10. jan 2008

no maxxi teraz nastav digitalky............nech ti to vždy rano pripomenu a nazabudnes, neboj 😉

karkulka55
10. jan 2008

to som chcela aj ja akcne zaviest, aj som to zaviedla ale vydrazala som merat len cez tyzden, kedze cez vikend vstavam kadejako 😒 😀 a bolo po merani, a ked sme sa trosku nachlastali, tak som mala teplotu aj 200 🤐 😅

sloboda4
10. jan 2008

v spanku obslužit????? 😀 😀 😀 😀 .......ja cely den pripravujem scenar na vecer, ked dojde tato tak tutky mutky, ale hned sa do toho zamiesa david tak sa tutkujeme traja, a po vytrvalom tutkovani to ja a tato vzdame a dados sa po nas este do 23,50 lipcuje.............musim ho nejak prinutit chodit skor spavat...........ked už ani ten bradaty ujo nezabera.......do kelu!!!

navik tvoje deti zaspavaju same a v detskej, nie v spalni??? alebo ako to mate??

maxii
10. jan 2008

slobo - hej, pripomienka k budiku 😀 😀
a drahy ma vyhodi spavat ku psovi, ze ho budim pipanim 😀 😀

karkul - ze miesame farbivo, dobra hlaska 😀 😀 😀

karkulka55
10. jan 2008

a uz to zaciiina, vrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 esteze som bola taka intelidžentna a skopirovala som si to, lebo inak by ma asi o zem piclo 😠

nooo 😅 ked ho vecer odmietnem, ze som strrrrasne unavena alebo naopak, aj tak ho nejako rozhecuje, v noci sa mu nieco prisnije asi este a potom len citim ako ma bozkava a tutuli mutuli a tak ja sa iba nadstavim, dam suhlas, ze mhmmm a potom spinkam dalej 😅 😀

sprav mu nieco veeelmo cesnakove aby sa mu tlak znizil a odkvacne hned 😀 a mozete s tatom tutu mutu uz od 8 😅

maxii
10. jan 2008

inak baby, zle je, moja partacka na dnesne cvicenie to odriekla, musim ist sama !!!!!!!!!!!! to je hotova katastrofa, sama sa strapnit v posilke 😀 😀 😝
ale pojdem, aj veci uz mam so sebou, ked som tento rok tak pekne zacala s predsavzatiami, tak ich dodrzim a hotovo!!!!! 😒 😖

sloboda4
10. jan 2008

karkul 😀 😀 😀 jaka rafika si ty!!!!!!!!

maxii.......tak som na teba myslela s tym cvikom....... 😀 😀 😀 😀 ja sa tiež hanbim ist cvicky medzi ludi......ja radsej doma zapnem kazetu a valam sa pri tom 😎 😎 a po mne sa vala dado

karkul cesnakove.................ani prdlajs nepomože.........ked dado si vždy najde nieco a hotovo, teraz ma take divne obdobie, mormalne vidiet ako mu vsetko dochadza a zacina si vydupavat svoje, naucil sa povedat NIE a stale si to preferuje...........buduje si osobnost a respekt krpec.............tažko mu je nieco vysvetlovat.........minule sme pozerali TV a on chcel ist do nej, tak reku chod moj...sa rozbehol, zvalilo ho maleho mojho na zem a preslo ho to.......jednoducho vsetko musi vyskusat a tak

zlatý bol ked jedol minule sližovu polievku s mrkvou a chcel v nej plavat ako ta mrkva.........no vysvetli decku že nemože ist do taniera plavat.................... 😅

asi nastavim digitalky ja a aspon na 8.00 nech sa mu ten cas posunie..........a basta

karkulka55
10. jan 2008

no bola som sa napraskat, uufff....

najvacsia...sak ked aj ja si chcem a aj on si chce...a takto je to celkom fajne, pekne snicky su potom 😀

davidko je aky zlatasek 😀 😀 😀 plavat v polievocke...a ta telka 😀 😀 😀 chudacik, sa musel dobre prastit...
tak ale fyzikalne zakony neoklames, ked to do neho natlacis, zaspi...jezis ale aj tak, stranse dlho vydrzi byt hore....sa mu vobec nechce spat??

ja sa tiez hanbim ist sama niekam cvicit, aspon raz ked idem s niekym to tam omrknut, tak potom by som sa snad aj sama odvazila ale inak...a mna nic ine ako posilka nebavi...ach jaj...co uz... 😅

maxii
10. jan 2008

tak som rada ze som aspon neni sama taka...hamblivka 😀 😀
ale dnes sa asi odvazim aj sama, ak sa nikto nenajde ako nahrada....aspon na stepper ked nic ine

karkulka55
10. jan 2008

nejdi maxi nejsi 😀
ja mam pocit ze tam vsetci na mna cumie ako cvicim a tak...keby bola prazdna posilka, tak ani nevaham, idem hned...len kto mi to zaruci ze ano 😅

karkulka55
10. jan 2008

nejsi maxi nejsi 😀
ja mam pocit ze tam vsetci na mna cumie ako cvicim a tak...keby bola prazdna posilka, tak ani nevaham, idem hned...len kto mi to zaruci ze ano 😅

karkulka55
10. jan 2008

to co sa mi to dva krat poslalo???? 😀 😀 😀

sloboda4
10. jan 2008

som si myslela že papate 😉

no ja sa tiež predvadzat nemusim 😎 .................... stara tava s popôrodne deformovanym telom sa medzi mladymi samickami urcite producirovat nebude.............. 😅 🤐 😉 😎

radsej doma sa budem sama s mojou živou cinkou valat 😎

maxii
10. jan 2008

ale prave som nasla nahradu, takze cviceniu zdar 😅 😅
zajtra budem knicat ako ma vsetko boliiii 😀 😀

karkulka55
10. jan 2008

no slobo, akurat som ocucla tvoje fotos este raz, no ty fakt vyzeras ze sa mas za co hanbit...aj baby bez deti by ti mali co zavidiet...sak si jak prutik 😉

sloboda4
10. jan 2008

karkul 😕 fakt si kukala moje foto?? 😕 ..........fuj sak ked kuk do zrcadka tak................. 😠 som na seba nahnevana 😠 ..........

ja som vždy bola pysna na moje ploche a svalnate brucho ale teraz.........je ploche iba ked tyžden nejem a svaly na sebe vidim iba akurat prežuvacie /a tie dost casto!!!!/
po porode som uplne deformovana.....................a o cici ani nehovorim 😎 😎 ...este jedno babo a letom na silokony 😎 😎

sloboda4
10. jan 2008

maxii supik tak sup do toho!!!!!!!!!!! budem teda aj ja dnes doma.............dala som si prave taraz zavazok že budem cvicit doma každy druhy den!!!!!!

každa nieco:
maxii-posilka
ja-valacie cviko
karkul-postelna gymnastika 😀

a jake budeme hriesne krasne 😎

karkulka55
10. jan 2008

jaska ze som kukala....tak ako nie si tam v plafkach 😎 ale z tych paliciek co mas namiesto ruciciek sa to celkom da vycitat ze ako asi vyzeras 😉

neboj, mna mrakoty obchadzaju pri pohlade do zrcatka taky a to nemam ani tehotenstvo za sebou...kocky na bruchy, bejvavali casy...a ja mam teraz najlepsie vyvinute prezuvacie svaly 😀 😀
ja sa tesim na teho, konecne budem mat kozy 😀 😀

maxii
10. jan 2008

MNE SA PRVY KRAT DNESKA ZMAZAL PRISPEVOK!!!!!!

pisala som, ze mne vadia najviac asi v posilke ti nabuchanci, co mi chcu velmi radit, co mam ako cvicit a co nie, a lezu mi na nervy s tym, ja si chcem cvicit po svojom a nech na mna nikto necumi, a ak uz, nech sa mi do tohoa spon enstara 😀 😀 😝
ale je fakt, ze mi uz par krat aj dobre poradili takze som vlastne zticha 😅 😅